Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karneler nasıl?

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Evet Karneler nasıl bi rapor verin bakalım...

ben lise 2 deyim üsküdar amerikanda
3.2 ortalamam var kırık yok ingilizce, edebi metinler, geometri 2 dierleri 3-4-5 falna :)

sizin nasıl bakam?[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Matematik hocamızın oturduğum sıraya karşı siniri var(sanrıım ehr derste hatalarını yüzüne vurduğumuz için)duvar kenarında oturan kimse matematik ve geometri(aynı hoca)den kanaat alamadı.Ben 43 den 1 aldım matematikten geometride 40 dan 1 geldi(cam kenarıdnaki adamalrdan biri 35 den(her iki derside)35 aldığı halde karnesine 2 geldi)Birde uzay geometrisi 40 dan 1 geldi diğer notlar 3 den yukarı gidiyorlar(3 olanda felsefe allahım ne ilginç bir ders o yarısında uyumadıysam neyim)Lise 3 ne zor be kardeşim.Üniveristeyemi hazırlanacam dersmi çalışıcam karıştırdım[hline]My girl my girl
Dont lie me
Tell me where did you
Sleep last night
Sosyal ağlarda paylaş

4.66 bi edebiyatım 3 bide, ingilizce 4. Hiç sevmem de yapamam da şu sözelleri...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

kimin ortalması iyi lam
benimki 3,69
edep 3
din5
tiarh 5
coğ 4
mat 4
bio 4
fizik 3
kimya 4
sağlık 5
ing 3
resim 3
mzk 4
beden 4

teşekkür aldım allahım ben teşiekkür alacak adammıydım ya!! gecen döenm 4,85 alan adam bu sebne 3,69 uff ing i düzeltemiycem :([hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

3.38 getirdim. Lise 3...
Matematik 1 sadece.[hline]"Son, a woman is a lot like a... a refrigerator! They're about six feet tall, 300 pounds. They make ice, and ... um ... Oh, wait a minute. Actually, a woman is more like a beer. They smell good, they look good, you'd step over your own mother just to get one! But you can't stop at one. You wanna drink another woman!" -- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

ya milletin ortalaması ii ya
:(

3.19
ben üniversite falna göremicem bu gidişle
okul piskopat not vermio ya..
böle bi olay olmaz.

tabi bazı inekler alio o ayrı :D[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 31 Ocak 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
kardeşim orta2 de
7 zayıfı var
tam sopalık[hline]

birak cocuk orta okulun tadini cikarsin bosver ya lisede oturup caliscak nasilsa:)[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and
scrape your bones dry. And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Hazirlikta 3,33 ortalama getirdim. Fransizca haftada 22 saat oldugu için notun kaçsa ortalaman o oluyor :)[hline] Sam, 18 Ocak 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
"The performance of dark-dr is a must-see of the year..."
- New York Times

"...dark-dr plays the admin character of the topic, reflecting the fury of an santa orc.."
- BBC

"...dark-dr bu başlıkta kendini aşıyor."

- Atilla Dorsay

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Bosverin ortalamayi Matura sinavini gecmek yeterli istedigin universite istedigin bolumu secebilmen icin

*!giciktir*[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar mesajları okuduktan sonra kendimden utanır oldum ben yatarak teşekkür alırken başka bir arkadaşım kasarak 3.3 getirmemeli...

*!"sosyal adalet" diye bağırınır kimse duymaz boşverir*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

abi okuldan okula farkeder mesela meph le beni ele alalım ikimiz de aynı ortalmayı tutturmusuz ama uniye girereken benimkimki 2 katı puan edicek..sen de öle düşün okul zorsa bişi farkettirmez..[hline]you can't kill me 'cause im already InsiDe you!
my potentIaL is nothing but zero..
come and free your hate !!
.--.-..- .--..-.. .--.-..- .--.--.. ....--.- ....-.-.
Sosyal ağlarda paylaş

öss'ye girmicemki lol :)

+ 8 saat fransızca görüyorum bu okulda saint-joseph bile 10 saat görüyor, utanmasa okulumuz yabancı dil okulu olucak

[8 saat ingilizcede görüyorum fransızca yanında][hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

35 ders saatinin oldugu haftada 1 din 2 edebiyat olmak uzere sadece 3 ders turkce duyuyoruz... Din dersinde de almanca/matematik odevlerini yaptigimizdan dolayi onuda pek saymamak lazim aslinda :P bana yabanci dil demeyin, turkce bana yabancilasti[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...