Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiler Arasinda 1v1 Turnuvası

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

Fikir beyani istemissiniz fikrimi beyan ediyorum sora picallo yazdi bak Jade konustu demeyin

1. para toplamak bi sekilde bu isi kumara donusturmak oluyor. Hem parayi toplicaksiniz her katilandan ama bir lvl sartida olmali zevk olsun die katilan ezik charlar 10m lerinden olacaklar hemde takibi zor.

2. Arenada bos olmayacak ortam hep tartisma cikacak biri diecek o debuf atti biri diecek arkamdan su vurdu.Sora buyuk ihtimal sirf belki yenerim die cebinde parasi olan ezik charlar katilacaklar ama ole bole toplansalar birini doyurmaktan baska bir ise yaramayacaklar.

3. Scrollu scrollsuz tartismasi cikacak. Bari tartisma cikmasin die herkez scrollu katilsin.

4. Bir lvl bakimindan classman olmasi gerekir. LVL acisindan esit degilsen neden birini zengin etmek icin turnuvaya katilinacak?. LvL siniri koyarsanizda her lvlda zaten toplasan 2 yada 3 kisi belki cikar.

5. Her turnuvanin hakemi olur. kim izlicekte takip edicek? Sanal ortamdasiniz kim hakemlik edecek?.

He diyosunuzki amma soru sordun zevkine turnuva die:) E yazik degilmi harcanan oyun parasida olsa emeklere :) yada birine 300 /500 para kazandirmaya emin olunamayacak bir konuda? Bence illa yapilacaksa odulsuz olsun. yada odulunuz para olmasin.

kusura bakma PiCaLLo :)

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 12:53 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1. para toplamak bi sekilde bu isi kumara donusturmak oluyor. Hem parayi toplicaksiniz her katilandan ama bir lvl sartida olmali zevk olsun die katilan ezik charlar 10m lerinden olacaklar hemde takibi zor.

Way Jade de AGA olmuş :D
JadeReaLAga ^_^
Herkeze ezik tabirini rahatlıkla takabiliyorsun sen nesin , eksfermisin aga ?

said:
2. Arenada bos olmayacak ortam hep tartisma cikacak biri diecek o debuf atti biri diecek arkamdan su vurdu.Sora buyuk ihtimal sirf belki yenerim die cebinde parasi olan ezik charlar katilacaklar ama ole bole toplansalar birini doyurmaktan baska bir ise yaramayacaklar.

Arena boşaltıldıktan sonra pico nun tuttuğu kapıdan içeri girmek pek kolay iş değil yahu sen takma kafana , hem altı üstü 200-300 olacak oda hırs katsın diye , kimse bu parayla adam olmas yani..

said:
4. Bir lvl bakimindan classman olmasi gerekir. LVL acisindan esit degilsen neden birini zengin etmek icin turnuvaya katilinacak?. LvL siniri koyarsanizda her lvlda zaten toplasan 2 yada 3 kisi belki cikar.

Az önce yaptığı grammar hatasından dolayı ezik dediğin kişiye , güzel ingilizceye abudik kubidik kendinin dahi bilmediği bir kelime katma çabasında olmaya hangi sıfat yakışır AGA
Classman nedir be ALLAH'ın özentisi ?

said:
5. Her turnuvanin hakemi olur. kim izlicekte takip edicek? Sanal ortamdasiniz kim hakemlik edecek?.

Yılın anası danası tasasını seçmeyeceğiz , hakemin o yada bu olması pek fazla sorun mu teşkil ediyor AGA yoksa birini zengin edicez dediğin para üzerinde planlarmı yaptın :P

said:
He diyosunuzki amma soru sordun zevkine turnuva die:) E yazik degilmi harcanan oyun parasida olsa emeklere :) yada birine 300 /500 para kazandirmaya emin olunamayacak bir konuda? Bence illa yapilacaksa odulsuz olsun. yada odulunuz para olmasin.

Sen zaten ön yargınla girmişin olaya daha niye didikliyorsun ki , madem hile olup birine hibe edilecek bu para katılmazsın olur biter ;)

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 13:33 tarihinde, tasci tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 13:34 tarihinde, tasci tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Tasci

Ne aptalca seyler yazmissin. Iste sen bir eziksin :)) yazindan belli

Agalikla ne lakasi var yazidim seyin?
Para ile planlar yapan nie ben olayim katilacagim yokki turnuvaya.Duzenleyen de ben degilim

Picallomu tutacak arena kapisini ehehehe
Boş adamin tekisin usenmemis yazmissin.

Ezik chardan kastim tutup 63 lvl asasin 67 lvl picallo ilemi karsilacsacak belki heves edip karsilasacak ama 10mi gidecek kimi zengin edeceginizi gorecez. :)))

yada 70 lvl warrior ile 65 lvl warriormu karsilasacak? Bunu soruyorum.. Tartismalar cikar diyorum. Arena bos olmaz. yani yurumez demek istiyorum.

Hey allam hey neler yaratiyosun ahahahah

said:
[Az önce yaptığı grammar hatasından dolayı ezik dediğin kişiye , güzel ingilizceye abudik kubidik kendinin dahi bilmediği bir kelime katma çabasında olmaya hangi sıfat yakışır AGA
Classman nedir be ALLAH'ın özentisi ?

Eheh iste yazan iste ezik :)))

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 14:55 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@indream

super olmak icin yazmadim sonunu gordugum icin yazdim belki yazi yazdigim icin isguzar diyeblirsiniz ama sen nie yaziyorsun? yorum yapiyorsun?

bence esit lvlardaki charlar kapismali illa olacaksa diyorum ben.

o zamanda katilim az oldugu icin 2 ser 3 er kislik turnuvalar olur her lvlda. Classman dan kastimiz bu.

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 14:47 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nıye bukadar buyultuyorsunuz bu ısı bu olay arenada olmazda cz de olur...10m veren katılır kendıne guvenmeyen 10m olmayan katılmaz mutlaka her baarının bı odulu olmalıdır..arenada yapılmaz cz de yapılır..Ornek: pıcallo_tr vs iH4teu mac yapıcaklar bunun ıcın 1 bu olayı organıza yapan kısı 1 fraps alıcak kııs 2 ge macı yapıcak char yeter baska kımsenın haberdar olmasına gerek yok pıco ya ih4te pm atılır 10 dk sonra 6 golem arkasında olun dıye basarsın scorolunu gıdersın macını yaparsın frapsı alınır bu fraps bı topıc acılır oraya bu ısı guzel yapan bırı edıtler koyar herkez ızler bu yenmıs der.... bukadar basıt bu olay buyutmeye gerek yok....
( İH4TeU) clansız xD
Sosyal ağlarda paylaş

:D :D

Ih4teu clansiz biliyorum clanda yer yok :D Musti

Iste bende onu diyorum arenada olmaz derken :) olmaz cunku.. Bide bence 10m i bir kisye vererek te olmaz onda parayi toplayan kisnin basi yanar :)) benden solemesi sonucta ben katilmayacagim aslinda picaLloyu uyarmak istedim biliyorum cunku olacakalri

Ama zevk sizin keyif sizin benim dememle olacak degil isteyen yapacak tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mustı degılı uyelıgım olamadıgı ıcın mustının ozelını kulanıyorum ben İH4tEu xD halla clansızım :D.
ozaman soyle olur...her karsılasmadan once mac yapıcak 2 kısı 10 ar m verır macı kazanan 20m alır gıder bu boyle dewam eder surer gıder fınal yapılcagı zaman zaten fınala kadar gelen adamda para bırıkcek oparanın hepsını yatırır kazanan 200m alır gıder bu da bast oldu :D
(iH4TeU)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...