Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilmemek Ayıp Değil Sorum Şu Clan Bozulmadan İsim Değişirmi ve Bir Soru Daha...

DiABoLiK

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar iki sorum olcak bilenleri yardımını bekliyorum herkese şimdiden teşekkür ediyorum...

1-) Clan adından memnun değiliz diyelim. İsmini değiştermek istiyoruz. Herkesede yeni clan diye anlatmak uzun sürecek. Clanı bozmadan clan adı değişebilirmi? (böyle birşey varsa ayrıntılı anlatırmısınız?...)

2-) Yukardaki işlemi yaptık diyelim bu seferde clanı devretmek istiyoruz. Yine aynı şekilde clan bozulmadan başka birine devir mümkünmü? Yani lider değişecek ama clan aynı kalacak? (böyle birşey varsa ayrıntılı anlatırmısınız?...)

Sorularım bukadar eğer yardım ederseniz çok teşekkür ederim....

SAYGILARIMLA...
Sosyal ağlarda paylaş

2si de mümkün değil :(
ama bug zamanında şööle 1 olay başimiza gelmişti
clanı bozduk 1 dakka geçmeden yeni bir clan açtık, tüm elemanlar o clanda idi tekrar :) lider ayni idi, ama grade 5 olarak başlamiştik...
normal ko şartlari altinda bu 2si de mümkün değil...
Sosyal ağlarda paylaş

clan ismi değiştirme diye 1 seçenek yok ki ama?
ancak clanı bozarsin yeniden kurarsin, bizim bug lu ko zamaninda (gerçi ne zaman bug olmadi ki) clani bozup yeni isimle kurmuşturk memberlar aynen dewam ediyordu asistler fln da... ama sair zamanlarda yaptiğimizda ayni şey olmadi, herkesi tek tek aldik clana
bugonline :S
Sosyal ağlarda paylaş

endless_night
pati § 24 Mart 2006, Cuma - 16:07 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

clanın ismi degiştigi zaman aynı clan devam edebiliyo yaptık biz iyi biliyorum...

ikincisi ise leaderi degiştirmek için gm ulasmanız lazım baska yolu yok !

Birinci dediğin nasıl yapılıyor anlatırmısın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...