Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ko web sitesi veritabani hacklendi....

axicocuk

Öne çıkan mesajlar

[email protected]
ben char satmak için pazar alanina ilan verdim.. ve bu cocuk "[email protected]" msn adresime eklendi. konustuk, yüzyüze görüşemicemizi anladik ve sonuçta bu işi web üzerinden yapmaya karar verdik... neyse lafi cok uzatmicam...

ben adama sadece id ve şifremi verdim...
1 dakika bile sürmeden siteye girip benim gizli sorumu cevabimi mail adresimi şifremi v.s v.s tüm bilgilerimi değiştirmiş...
giden lvl 60 mage çok önemli değil, ama inş kaybimiz bunlar olur...
soruyorum size, ben kendi bilgilerimi gizli sorumu cevabimi bildiğim halde kendi gizli sorumu değiştiremezken, bu adam nasil olur da benim gizli sorumu değiştirebilir?

alın size bir bug daha... şimdi bunun altina ne malsin kardeşim netten char mi değiştirilir fln yazmayin... ben charim hacklendi aciyin bana v.s v.s demiyorum, lvl 60 mage umurumda da değil, ama şunu bilin, id ve şifre ile alayini değiştiriyor adamlar....
Sosyal ağlarda paylaş

cursed ya malsın ya da okuma özürlüsün, buraya hacklendim diye ağlamaya zırlamaya topic açmadim, bunu da topic in altina yazdim saten, ko web veritabani hacklenmese bu adam benim sadece id şifremi bilerek nasi gizli sorumu ve cevabimi deiştirecek, kaldı ki ben kendim bile gizli sorumu değiştiremiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

sana geçen gün pm attım axicocuk. _Buffy_Duck_ ben benim bu çar da başkasına aitti. 2 gün önce çarın pass ını gizli sorusunu ve e-mailini deiştirdim. hem de bildiğim tek şey ID vd Pass idi...

Saygılarımla...

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 16:15 tarihinde, Episode_666 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

axicocuk:
senın dedigin dogru cok zaman önce dbleri caldılar...
ama tüm herşeyi degiştirdiler suan bişey duydum
int üzerinden çarlar çalınıyomus..name cs sc ile isim degiştirerek satıyolarmıs tam olarak duydugum bu

bu arada sanda geçmiş olsun ne diyiyim
dedim çalının Lvl 69 70 65 üstüne yane öyle duydum..
Sosyal ağlarda paylaş

bu türden -yani database in hackelndiği yönünde- bir haber 2 haftadır ortalıkta dolaşıyordu zaten.resmi foruma baktığınızda dewamlı bir hacklenen charla ilgili haber mevcut ki axi cocuk aynı şey benim başım geldi.benim gizli sorunun cevabını bilmeden mailim gizli sorumun cevabını deiştirdiler uzun bir mücadele ve ne yazık ki biraz ağıra kaçan bir tartışmadan sonra gm yardımcı oldu ve bilgileri tekrar değiştirdim. fakat artık chara güvenmiyorum ve giden itemleri de saymama gerek yok ki gerçekten değerli itemlerdi.duyduğum kadarıyla 400 den fazla ac.chacklenmiş ve hatta bir arkadaşımın ilettiğine göre binlerce charın şifresi ellerindeymiş(ama spekülasyonda olabilir).Bildiğim kadarıyla gizli sorunu deiştirmen için "custommer support" a bir "ticket" yollaman gerekmiyor mu ? Yoksa ben mi yanlış biliyorum. artık bilgisayarımı 50 tane virüs programıyla günde 5 sefer taratmaktan internet kullanamaz oldum. adamlar bizi obsesif bir ruh halğine soktu.Bu konu hakkında bilgileri ve ciddi yorumları olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.....
Sosyal ağlarda paylaş

axi haklisin kardes öyle bir durum söz konusu. adamlara sadece oyundaki id yi vermek yeterli. Bilirmisiniz bir aralar lazvegaz vardi benim bildigim bu isi en iyi yapan adam o. adama lvl 1 id verdik . bize 150 ytl karsiliinda o lvl 1 chari 62 master yapti. isim garip tarafi üzerinde shell +8 var ama hiçbir sekilde stat pointler verilmemisti. gerisini siz düsünün bu. ve ayni adam sadece id yi isterek sana sifreyi veriyodu. bilgilerinize ko database internet kafedeki paylasilan dosyalar gibi olmus haberimiz yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla 1 dakika içinde sadece id passwd ile tüm bilgilerin alayini değiştirdi...
giden chara üzüldüğüm fln yok 1 yildir ben oynamiordum o mage ile, coluk cocuğa verdim eğlensin cz yapsin zaman geçirsin die... neyse başka charlarim var onlari veririm.. anlatmak istediğim mesele; ben kendi bilgilerimi bildiğim halde gizli sorumu ve cevabimi değiştiremezken, adam nasil olur da sadece id ve şifre ile alayini değiştirir...
birilerinin cani cok fena yanacak.....
Sosyal ağlarda paylaş

axi sorunlu musun niye yalan söliyim?eger bu yolu sölersem hack olayları inanılmaz bi şekilde artar.eminim sonra da gelip''arsenal aga senin yüzünden charım gitti senin ta .....''gibi pm ler suclamalar kesin gelicektir...bende bu yolu bi arkadaştan ögrendim..kolay ama cogu arkadaşın charının tehlikeye girebilecegini düşündügümden sölememek en iyisi..neyse ben kaçtım ben bişi bilmiyorum bb axi..sustum tıpxD

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 18:37 tarihinde, FC_ARSENAL_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...