Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

00000 ın 2. videosundaki bi olay :S

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

@ Stuner & Picallo

***BeatItPunk***
Ben de ilk kapışmaya başladığımda heal pot ile başlıyorum o sırada minor'e başlamış oluyorum dolayısıyla yaklaşık olarak 1000+ hp'mi recoverlamış oluyorum..videoyu henüz indirmedim ama Nychris Lordos çounlukla minor'e spam yapıolar, 0000 heal pot zamanını da iyi kullanabilio..Heal pot içerken minorü biraz yavaşlatıp daha sonra mana içmek ve o sırada combo yapmak kolay değil..Ayrıca yine ares'de infi, sanırım şuanki nicki SomeOneKillHim de minor mana heal combo dörtlüsünü iyi kullanabilio imkansız değil ama uzun uğraşlar sonucu olan bişey =))
Sosyal ağlarda paylaş

@beatit

Kesinlikle. İşte benim postumda anlattığımda buydu. Stunerın o kadar animasyon arasında biraz kafası karışmış sanırım. Ama olsun insanlık hali herkes yanılabilir çünkü orası tam bir minor cümbüşü gerçekten bir kaç izlemede anlaşılıyor ancak. Ayrıca minor comboya en iyisi hp potla başlamaktır zaten çünkü mana full iken ilk hp potu basarken minor bassan bile mana tam anlamıyla bitmez. Böylece 2. seferde soul potla durumu kurtarırsın ;)
edit: Buyur link aslında forumun 2. sayfasına baksaydın ilk baştaki topic oydu.
http://files.filefront.com/Zeroparttwowmv/;4896934;;/fileinfo.html

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 23:47 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@_catastrope_

ADSL kotamı 500bm geçtiğim için indirmek istemiyorum =)) Eğer minor+heal pot kullanılacaksa işin gerçeği, hp'si ve dolayısıyla manası yüksek biri olmalı..Çünkü belirli bir hızda minor basarken heal pot'dan sonraki mana pot için gerekli zaman biraz uzun sürüyo ve dolayısıyla mana dibine indiğinde ne skill vurabiliosun ne de minor içebiliosun..Ölümlerin çoğu da bu nedenle oluyo :) Heal pot ve mana pot ile combat istenilirse, minor sabit bir hızla ve daha yavaş denilebilcek şekilde basılmalı..İşin 2. önemli kısmı da comboyu seri çıkarabilmek tabi ki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar tamam 0000000 server'in en iyi assaslarından fakat bende dikkat ettim dün gece ilk videosunda da var aynı şey F9devil'la kapışmasına dikkat edin...Aynı anda hem minor hem mana pot hemde hp pot içiyo.. Sizce böle bişey mümkün mü hangi assasin yapabilir bunu soruyorum size.. Gene 1.video da minor'u sağ tuşa almadığı yerde o minoru nasıl basıp skill sayfasını deiştirebiliyor ? İlk videosunda dikkatli bakarsanız sağ alt köşedeki logonun altında bi program açık olduğu görünüyo fakat logo ile örtpas etmeye çalışmış programı.. 2. video'sunda şimdi gene izledim stuner'e katılıyorum imkansız'ı başarıyor gene zero... Var var bişeyler + 70 lvl rogue de 4312 hp ? o_O
Sosyal ağlarda paylaş

@Synergenx

Klavye ile minor basmadığını ben biliyorum, ne var ki sağ click ile de basmıyor. Bazı mouse'lar duyduğum kadarıyla 2-3'ten fazla click'e sahip olup klavyeden bir tuş atayabiliosun. Program kullandığını sanmıyorum ama minör'ü klavye ile bastığını hiç sanmıyorum, öyle birşey insan fizyolojisinin sınırlarını aşarak 3 kollu bir android olmadığı sürece (zero denilen arkadaş), imkanı yok gibi..
Hp'si çok yüksek bi hp fakat ulaşılamayacak bişey de değil.. Iron necklace dual rol+1 elf-metal gibi bi kombinasyonla ulaşılabilir sanırsam

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 00:16 tarihinde, Impressive tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Synergenx

İlk videoda ki ilk soul potumsu parıldama lightfeet. Ayrıca daha sonrasında da potlara basarken aynı anda falan basılan pot yok. Ayrıca minor işine gelince tek eliyle combo yapıyor tek eliyle de minor ve mana pot spamlıyor. Canı son anda düştüğünde de bitane heal pot basıyor mana yerine ama zaten o sırada f9 ölüyor. Skillerin kesilmeden mana ve minor basmasının nedeni her iki sayfada da minor ve mananın aynı yerde olması... Yani sağ eliyle sadece mana ve minor basıyor hiç durmadan. Bu videodaki olaya gelince de aıkladım zaten...Hpsine gelince in ve rol +1 ler Elf metal earing +1ler ile lvl 70 bi adamı birleştir normal. hp 112 unutmamak lazım...

@impressive

Klavye ile minor basıyor. O dizilime alışırsan aynısını sende yapabilirsin. Ben de klavye ile yapıyorum, hızı yakalamak için biraz çalışmak yeterli.

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 00:19 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

klavye değil o ya ben çok araştırdım didindim ve ilk videoda gördüm ki hem mouse'u belirli noktalara yerleştirip hem minor basıp hem de arkadan attack veriyo..1'e1 kombat'da hareket etmeden yapılan bişey fakat mouse ile yön verirken deiğim gibi 3 kollu bir android olmalı ya da bir assistan ile pk yapıo olmalı..
Yönünü WR ile veriyo diyosan o da mümkün değil çünkü mouse ile nokta hedef seçiyo..CS oynayan bir arkadaşımda benzer bir mouse var ve klavye tuşlarına ihtiyaç duymadan oynayabiliyo

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 00:24 tarihinde, Impressive tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 00:26 tarihinde, Impressive tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sağ elimle minor ve pot basıp light feeti sağ clickde kullanıyorum. Sağ elim bir mouse da bir klavyede. Ama tabiiki tıklarken pot basamam bu imkansız. Haa dersenki benim laptopum var aşağıdaki touch pad ile kullanıyorum o zmn her ikisinede yetişiyorum o zmn önünde saygıyla eğilirim o adamın.

Şimdi dediğine gelince, bana videonun herhangi bi yerinde mouse ile bi yere tıkladığı an hem skill vurup hem pot bastığı bi yer gösterebilirmisin? Çünkü mesela adamın takip ederken wr yapıyoruz dimi? Mesela adam kaçıyor ve sen w ya basılı tutarak sürekli spike vurmaya çalışıyosun. O sırada yandan bi archer mage falan çıksa biraz pot basman icap eder ama elini mousedan çekemezsin. Çünkü adamı yakalamak için lightfeet lazım. O zmn ne yaparsın? w ye orta parmak spike skilli(bende 1) yüzük parmağı ve heal pota sol el baş parmağınla basarsın. Böylece tek elle bunları yaparken light feeti kaçırmazsın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...