Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden??? Neden???

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Selam silkroad severler (TRT spikeri gibi konuştum:D)

Ya ben neden silkroad forumlarının diğer forumlar gibi böyle sürekli yazışmaların olduğu bir yer olmadığını merak ediyorum.Silkroad oynarlar bu kadar azmı bence dil fazlasıyla var.

Mesela bir ara Aramil,druenler,jesterlar ve ismini hatırlayamadım nice arkadaşlar yazar çizerlerdi.Artık oynamıyorlarmı (Aramili KO forumlarında yakaladım^^) yoksa buraya yazmak mı çekici gelmiyor.Açıkcası ben sürekli takip ediyorum ve eski konuları karıştırmaktan küflere bulandım.Burayı daha çekici yapmak için fikirler düşünüyorum ama bişey gelmiyor yardım pls...

Aktif ve kaybolmayan forum istiyorum.:)))))

Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ben silkroadı çok sevdim. 3 yıllık ko hayatımdan sonra bu oyun beni oldukça mutlu etti. Pk sı tabiiki ko ile yarışamaz ama en azından lvl kasmak için görevler sayısız. Ko daki gibi aynı mobun etrafında 19805713070316 kere dönerek lvl kasmıyorsun. Ayrıca görünüşler, itemlar, charlar, kullanılan silahlar ko dan daha görkemli. Şu anda en önemli SRO forumlarını tam gün takip ediyorum ve oyunu elimden gelen en iyi şekilde öğrenmeye çalışıyorum. Ben bu oyunu sevdim ve bu benim bu oyunu bayaaa uzun bi zmn oynıycağım anlamına geliyor :) O forumlara takılırımda sevgili paticiğimi unuturmuyum hiç :) Bende burdayım, hergün girip çıkıyorum. Umarım benim gibi bir kaç kişi daha olur ve bu forum canlanır...
Sosyal ağlarda paylaş

pvp de oyuncunun yeteneğine bağlı hiç birşey yok...

ko da combo yapardım...

Burda tek şey uykusuz kaç saat oyun oynayabildiğin kesinlikle yetenek gerekmiyor...

Buda pvp yi zevksiz yapıyor ki bence Trade bu açığı kapatıyor

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 18:28 tarihinde, New tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...