Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f9 czde orcları önüne katınca

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

Çoğu zat mantıklı elle tutulur birşey yazmamış yazana da çok teşekkür ederim..czde geziyorum(stealth mod) birden ilerde paralelimde jade_real'ın koştuğunu gördüm arkasında 3 (full shell ve shard+8'li) tane asassin,1 tane(full shell+8raptorr) öküsbaş warrior,ve 1 priest koşuyodu.jade'ye vurmaya başladılar o da karşılık veriyodu,içimden jade yatar dediysem de yatmadı,çok dirençli arkadaşlar(ciddiyim),ve patriot klanı(çok sayıda idiler,romeox,hercules falan vardı,onun yanına ışınlandılar ve o 4 orc'u gömdüler.ben buna da hayran kaldım arkadaşşş-picallo_tr yalnızları oynuyon yeşilköylerrde:)))
Sosyal ağlarda paylaş

PassivE_KesH

bu konuda yazdıgın 70 kusur mesajı al bırlestır ortaya 1231231231564156185618135121321231564654512121156465451231231231 yuppi gibi bişi cıkıo.

eskiden rütbelik falan wardı sımdı war mı bılmıom ama 1000 mesaj ustune hedıye werıolardı xD

bence sen general olmalısın :)

kim ne derse desin F9 idoldür. 1.5 sene oncede herkes bu adamı konusuodu sımdıde herkes bu adamı konusuo. 1.5 sene oncede kizinbiri wardı oda bu kadar konusuluodu ama boyle deel .)

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 18:59 tarihinde, nocom tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tövbe haşa nasıl sözler bunlar

yanlış hatırlamıyosam bilinc demişti Allaha küfür etti diye başka bir forumda bu laf nefret edilmesi için yeterde artar bile

gelçi öle bi duruma geldikki Müslümanım diye geçinip Allaha küfür eden kişiliksiz insanlarda var yazıkk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...