Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f9 czde orcları önüne katınca

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

Hasan Eğer bir kullanıcı Kosp kullanıyo Dupe yapıyosa ben o kullanıcı için konu açarım ki kullanıcıların bilmesi için ...Demekki ne oluyor Adına konu açılan herkes iyi oyuncu değildir...

Cat eyes im yok benim gibi gel Town a gelceksen ....

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 11:50 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 11:54 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

F9 un ne derece legit bit karakter olduğu konusunda şüphesi olan var mı ? Şahsen çeşitli polimiklerle onunda bazı şeylere karşı tavır almasını sağladık sonunda ama neticede sağlam bir oyuncu. Sürekli dile getirdiğim legit olmayan diğer dupeci sözde legit oyuncuların hala güle oynaya bu oyunu oynadıklarını gördükçe bu oyuna soğukluğum depreşiyor.
Kim ne derse desin F9 bu oyunu güzelleştiren karakterlerin başında geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenix sana cevap vermeyeyim diyorum ama hayatimda senin kadar bos ve is olsun die konusan kimseyi gormedim. Aslinda farkindaysan dolu sey yazmissin kimsede sana hitaben konusmamis.

Yine bana tsk et seni adam yerine koyup cvp yaziyorum.

Brethi cogu zaman f9 dan once giriyoruz Brethe girmek bir matah degil artik ozellikle Cts gunu sabah 4 savasinda cok az orc oluyor kolay aliniyor Breth.
Cogu zamanda F9 un ustumuze tp olup sorada yukaridan tp on me yazidigini biliyorum.. Warder ve keeperlari bizim clandan romeo veya jamaxx kesiyor cogu zaman bunu disinda bunu beceren ve Brethe dalan dolu Mage ve wariror biliyorum. 1 kere F9 gittiyse 10 kere baskalari gitmistir.

Bizim ares serverinda ezik oldugmuz donemlerde F9 lvl 70 ti ve o zaman gucu hissedliiyordu ama su anda bu durumda degil.Birsuru iyi itemli lvl 70 char var Elmoradda.

Faydalarida olmustur F9 un El Morada tabiki. o karakteri iki sahis oynuyor birisi Matt birisi Eric. Eric daha iyi oynuyor Matt daha basarisiz.

Ama F9 a karsi bir kiskancligim veya bir dusmanligim olmadigi gibi her ki kullanicisi da msnimde ve iyi dostum..

Biliyorumki abarttiginiz kadar ilah degiller artik serverda cok daha iyi warriorlar var.

Her topicin altinda benden bahsedip ileri geri konusma heryere adimi pis ellerinle yazma!!!!!!!

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 12:25 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama ufak bi not Jade...
F9devil bu oyunu en başından beri dürüstçe oynayan insanlardan bir tanesi yani o adam ne düpe bilir ne illegal item taktı nede Kosp vs. programlar nedir bilmez.. Bilmiyorum anlatabildim mi ?Ayrıca senin beni kale alıp almaman beni hiç bağlamaz sen kâle alsanda ben seni kâle almıyorum Jade ;) Sana neden teşekkür etmem gerekiyo sölermisin yeşim teyze! Seni artık sıradan polemiğe girmiş kişilerle 1 sınıfta görüyorum.. Eee bu da gayet normal yaşın gereği fazla üstüne gitmemek lazım ama dimi neyse kolay gelsin... :)

Dipnot : F9devil karakterini 2 deil 3 kişi oynuyo... Eric - Alex - Matt....

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 13:18 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha civcidim adam 70 ti ona hayretle bakıyodum

ŞİMDİ ESAS KONU:Şu an oyunda 62 lvl -60 lvl warrıorlar +8 sheller ve ıron necklace lerle dolanıyo gidip f9 a sordunuzmu ustundekıler +? dıye
adam +8 shell ıcın vermıyecegı sey yok bide bu adama nasıl laf sölersınız anlamıyorum
bence esas ezık su anda o ama ıyı bı oyuncu tek basına savas aldırabılecek kapasıteye sahıp gecen savas ta kapının onun de novaları yerken halını gorseydınız soldan atak yapın tum prıestlerı partısıne toplayabılecek uzerıne hp set gıyıp tanklık yapacak kadar ıyı bı oyuncu pls artık ben ınanın üzülüyorum bu muhabbetlerden su an cz de orc ustunlugu var ve hıcbır spotta ex yapılamaz oldu gözlerım hep bu ıkılıde 0000000 ve f9devil rahatlamak ıcın basılma korkusu olmasın dıye bence bıraz ayıp edıyoruz adamın +8 shelı bıle yok ne acı oyunun kralısın gercek anlamda
ama ezıksın:)
Sosyal ağlarda paylaş

@jadereal
clanca breti aliyoruz varderi kesiyoruz v.s v.s
bunlari humanlar için mi yapiyorsunuz yoksa kendiniz için mi?
yani daha açik şöyle söyleyeyim.. bret e girdiniz diyelim kaç kişinin içeriye sızmasina vesile oluyorsunuz?
eskiden ko zamanında girerdik clanca içeriye ve sen bize derdin seek ten adam alin içeriye tp leyin diye (o zamanlar mage idim)
merak ediyorum hala ayni uygulaman dewam ediyor mu yoksa senin misyonunu f9 mu üslendi?
yani 1 işi yapmak marifet deil, 1 işi ne için yaptiğin marifettir yeşim ablaciğim...

(burasi da genele sesleniş)
eğer bu işi f9 yapiyorsa birakin da biraz takdir edin, item v.s deil ne yaptiğina bakin insanin... ha bi de diyorsunuz ki f9 türklere küfür ediyor... ya allah aşkına elinizi vicdaniniza koyun ve söyleyin; hangimiz türklere küfretmiyoz? ya da hangimiz ko hayati boyunca türklere hiç küfür etmedi?
şimdi siz lordos un merc e koyduğu +3 iron bet +2 in yi tartişmayin da f9 un noobluğunu tartişin....
Sosyal ağlarda paylaş

F9 iyi olabilir ama hatta cok iyi de...ama aklindan sorunu oldugu kesin... bir insan partisiyle beraber Braveheart partisine 6 7 defa yatarmi..ve her gittiginde ezik ezik adamlar la geliordu..insanda az akil olsa böle davranmaz...Cz de cok kisi F9 larin partiyi hala dagita bilior..Hatrad clani tam kadro genelde pk yapmior.onlar hala cz yi onlarin 70 bizlerin 62 olduguyer sanior..F9 yanina 2 healer bi dene imRecomani alip at kosturacagini sanior..Ama isde isler eskisi gibi degil..Bide Türkleri Hatred claninin bazi elemanlarinin kücük görme özelligi var.Bundan dolayidirki F9 da anti patik oluor bazilarimiza karsi..
Sosyal ağlarda paylaş

herkez kesilebilir bu gayet dogal ama 70 lvl bug olması adamın lvl kasmasınıda engelledi yoksa suan o coktan 75 digerleri daha 75 kasıyo olurdu f9devil iyi oyuncu bunu herkez kabul etsin 3 kişi oynuyomus yok su item varmıs ben cok temizim diyen adamların inter war da mearch a koydugu itemleri gordum ki o itemler eminimki o adamda bile yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

@for
f9devil in üzerinize defalarca gelmesinin bence bi yanlış yanı yok sadece oyunu zevk için oynuyordur ya da hırs yaomıştır kesmek için. biz de az görmedik ob nin sag tarafından partysiyle inip 7-8 defa kesilip yılmadan tekrar gelen orc paryleri hatta bişi beceremeyip yanina sadece acid pot atmak için party toplayanları bile
Sosyal ağlarda paylaş

@bubbaChucks
ben acizsiniz fln demedim, sadece bu işleri yaptiğinizi gözlemleyemiyorum onu belirtmek isterim.... ve sanirim server in büyük bir coğunluğu da f9 vasitasi ile bret e giriyor.... f9 kimin vasitasi ile girior ben orasina bakmam... üzüm bağ meselesi...
madem bağiniz var, umuma açin biz de takdir edelim... kapali kapi ardindakiler için kimse 1 yorum yapamz...
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman we love you F9Devil diyebilir miyiz burdan :)

Türk düşmanı bir clanda bulunduğun için , Türk halki olarak seni çok seviyoruz..

Seni sevmekle kalmayıp , Türk Forumlarinda senin için birbirimizi yiyoruz.

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 14:59 tarihinde, PiCaLLo_TR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@PiCaLLo_TR

ya bu olay şuna benzedi, danimarkali karikatüristler dinimize küfreder, biz danimarka mallarini protesto ederiz...
komünistler anti-amerika takilirlar üstünde 1 tane bile amerikan mali kiyafet göremessin, hiç1i lewis giymes mc-donalds da yemek yemez amerikan arabalari kullanmaz, veeeeeeeeeeeeeee
f9 türklere küfreder hiçkimse f9u sevmez....
bu kadar basit di mi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...