Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f9 czde orcları önüne katınca

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

ben burada kimseyi yargılamıyorum, haddimede düşmez.
Lakin daha öncede söylediğim gibi sütten çıkmış ak kaşık rolüne bürünmeyin.
Synergenx Ağzı olan konuşuyor tabi, sen başka tarafınla mı konuşuyorsun yoksa merak ettim.
endless_night yorum yaparken benden eski mi yeni mi diye sana sorarım bir dahaki sefere. Engin bilgilerinle aydınlatırsın bizleri.
Sosyal ağlarda paylaş

eski degilsen adamları tanımıyosan nasıl yorum yapıyon o zaman videolara bakarakmı ? yoksa topicdeki yazıları okuyup toplayıp içinden cıkarttıklarınlamı ...

yorum yaparken biri senin karsı gorusun cıkacagını dusunup kanıp koyabilcegin sekilde olması lazım jadenin aresmajere miydi tam hatırlamıyorum koydugu gibi o kesin yapılmıs bisey degil elinde en azından kanıt olarak geliyo...

pico herkez programcı diyo adam cayır cayır pk sını yapıyo banlanıyomu neden cunku sadece bos laf kesilen admaın camur atması...xxromeoxx herkez diyo bug kullanıyo cart ediyo curt ediyo adam işini yine yapıyo banlanıyomu hayır cunku kimsenin elinde kanıt yok neyse fazsla konuya girmeyim ex kasmam lazım eziqiz daha ogrencez heralde :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun zaten kişilerin program kullanması değil. Ben sadece burada ismi geçen şahısların neyi nasıl elde ettiği konusunda açıklama yapmasını istiyorum. Madem bu kadar güveniyorsunuz kendinize, çıkarın mal varlığınızı. Neyi nerden buldunuz anlatınız. Sonuçta item sayısı onlarca değildir sanırım. silahlar ve kıyafet ve mücevherler. Kimde var bu yürek? Ben açıklayım dicem ama açıklaması gerekenlerin yanında benimkilerin sözü edilmez bile.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yazmayım yazmayım diyorum burda legit oyunculugu savunan illagelite ye karşı cıkan kişiler neden birşeyler yazmıyor... :S
69 lvl warrior un 70 lvl warrioru alması mümkün olabilirmi? howling = %300+200 sd=%250+150 ayrıca 70 levelden dolayı gelen +%10 atack azalıyor
ayrıca kimse sunu gormedi mi? cok komiksiniz
http://rapidshare.de/files/12917527/xratedcheats.wmv.html

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 18:40 tarihinde, Milo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahahah bende milo nerde kaldı diyodum :) milo oyundaki nickini soruyorum her zaman susmayı tercih ediyosun neden acaba? neyse ben bi daha soriyim oyundaki nickin nedir? 70 adamı almadım zaten tabiri caizse ezdim geçtim ... o video hiç bişeyi kanıtlamıyor tamamen lagdan kaynaklanan grafik görüntüleri.. her yerde sana bunu sölemekten sıkıldım admin bile dataları inceledi benden özür diledi beni banlıyan gm de kayıplarda. harbi her yerde bunu sölemekten sıkıldım sende rezil olmaktan sıkılmadın :)))
Sosyal ağlarda paylaş

f9 la pk patride bulundum. hatred ten bi kaç priestte vardı ama bi avuc orc human aposların orda bizi resmen bilmem kac kez madar etti..f9 illaki büyük oyuncu bunu kimse inkar etmesin ama sunu unutmayın bi warrioru büyük warrior yapan arkasındaki büyük priesttir..prieetespam o gün orda olmadığında adı sanı duyulmamıs bikaç orc a madar olduk..zira zamanında soulslayerde aunı sekilde arkasında 70 lvllik lik flupy i forazziyi alıp humanları towna tıkardı..barboros thejackaulius olmadan yapabilirmi mi??
ne cok konustun diceksiniz sadece arkadaki unutulan büyük priestleride hatırlayın demek istedim xD
Sosyal ağlarda paylaş

hala ses çıkmamış şu itemler konusunda
yok mu bir yürekli hatırı sayılır bir leveli olan?
+8 lerin kaynağını, nerden bulduğunu söyleyecek.

ben başlayım belki gaza gelirsinizde sizde açıklarsınız.
+6 chitin set (kardan adamlardan düşen kutuları kırdırıp çıkarttıklarımla +4 +5 e kadar arkadaşıma verdim o upladı , ben +6 ya bastım tek tek)
+5 enion (CZ de kazandığım 364M ile almıştım +5 e kendim yükselttim)
+6 iron bow +1 iken arkadaşım hediye etti kendi dropu ve ben +6 ye yükseltttim)
+0 ROC kendi dropum
+0 lycoan pendant kendi dropum
+0 kekuri ring satın aldım (fang of barkirra satmıştım)

gördüğünüz üzere orta halli bir rouge itemleri

sizden bekliyorum, değerli +8 itemli arkadaşlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

@NAYLON
bak arkadaşım burda kimse itemlerini saymak yada HP'sini açıklamak zorunda deil ve bu kimseyi ilgilendirmez.. Yazdığın item listesi de kimseyi ilgilendirmez.. Kimse senden üzerindeki itemleri açıkla gibi bi tabirde bulunmadı kendi kendine güvey olup burada bi noktaya varmaya çalışma...
Trade demişki..
said:
f9 la pk patride bulundum. hatred ten bi kaç priestte vardı ama bi avuc orc human aposların orda bizi resmen bilmem kac kez madar etti..f9 illaki büyük oyuncu bunu kimse inkar etmesin ama sunu unutmayın bi warrioru büyük warrior yapan arkasındaki büyük priesttir..prieetespam o gün orda olmadığında adı sanı duyulmamıs bikaç orc a madar olduk..zira zamanında soulslayerde aunı sekilde arkasında 70 lvllik lik flupy i forazziyi alıp humanları towna tıkardı..barboros thejackaulius olmadan yapabilirmi mi??
ne cok konustun diceksiniz sadece arkadaki unutulan büyük priestleride hatırlayın demek istedim xD

Barbaross'a bi tane az geliyo 3 tane alıyo en az humanlarda priest bol bol nasılsa 3 priest moda oldu artık ... xd "3 Priestsiz cz ye çıkmam abi "
asdfjsadlfjlaks xd

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 10:42 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman kapa çeneni ve kimin kim hakkında ne söylediğine karışma.
herşeye salata oluyorsun zaten asabım geriliyor.
sana mı düşüyor o kişileri savunmak. Sana I/O ne?
yaltakçısı senmisin onların?
seni geren ne onları kollar bu tavır neden.
"NAYLON" çok komiksin beyinsiz mahlukat.
esprilerini kendi yaş grubundaki kişilere yap, basit ve kaile alınmayacak kelimeler sarfedeceksen hiç konuşma adam sansınlar.
Burada iki kelam ediyorsam birşeyleri gün yüzüne çıkarmak için yazı yazıyorum. Meraklısı değilim o +8 shellerin +x uniqlerin.
Sadece fesleri çıkarsın herkes kim kel kim değil görelim istiyorum. Burada o kadar martaval dinledik ama sonuç 0

Bekliyorum kim o cesareti gösterecek.
Sosyal ağlarda paylaş

65 lvl im we itemlerim +6. uniq olarak sadece ep war. boşa mı oynuyorum ben . heheeyyyy itemleri benden kat kat üstün olupta shield taka taka kacanları ben cok gordum. bana masal anlatmayın. bı sekılde ıtem sahıbı olup parlayan cok oluoda dewamını getıren az oluo.
Sosyal ağlarda paylaş

@NAYLON
sana sadece gülüyorum istediğin kadar da geril o senin kişisel sorunun.. En yakın zamanda psikoloğa görün beyinsiz yaratık konuşmalarına da dikkat et forum moderatör'ü yok die istediğin gibi cirit atamazsın burası bi forum kurallarına uy ondan sonra seni adam yerine koysunlar konuş!
Bende +10 Raptor var aip olcak ama batıyomu sana ? +10 Raptor var bende mutlu oldun mu ? Unique lerim +5 hadi rahat oldun mu onu söle... ?

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 11:11 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

"""""""
@NAYLON
sana sadece gülüyorum istediğin kadar da geril o senin kişisel sorunun.. En yakın zamanda psikoloğa görün beyinsiz yaratık konuşmalarına da dikkat et forum moderatör'ü yok die istediğin gibi cirit atamazsın burası bi forum kurallarına uy ondan sonra seni adam yerine koysunlar konuş!

""""""

Forum yetkilileri adına konuşmak senin haddine düşmez, yerini bil. Forum kurallarına aykırı bir davranış sergilemiyorum, sadece sana atfen yazılmış bir kaç kelime ki bu sarfettiğin alaycı ucuz kelimeler içindi.
Benim sorunlarımda seni bağlamaz, doktor musun sen?

""Bende +10 Raptor var aip olcak ama batıyomu sana ? +10 Raptor var bende mutlu oldun mu ? Unique lerim +5 hadi rahat oldun mu onu söle... ?"""
bu ne aşağılık ve seviyesiz bir üslup. Forum kurallarından bahsedip bunları yazabiliyorsun ki kendi içinde çatışıyorsun, psikolog senin için gerekli sanırım. Sen hala kastedilenin ne olduğunu anlamamışsın, hariçten gazel okuyorsun.
Sana cevap vermemi gerektirecek şekilde sözler yöneltmezsen sevinirim.

Evet hala bir gelişme yok.
Kimse açıklamayacak mı_?
Sosyal ağlarda paylaş

NAYLON
Bİz ranking forumlarında bi laf kullanırız yeminle sana bu kadar yakışan başka bi kelime yoktur RETARD !!!!
Evet açıklıyorum gel vatandaş gel Xrated mal varlığını açıklıyo ... zuhahaha sanki başbakan açıklama yapıyo ne önemli konu be ... neyse zenginin parası fukaranın çenesini yorarmış ...
Sosyal ağlarda paylaş

ayıp ayıp hem f92u yeniyosun hem türk2üm diyosun ve ne biliiim bize uniq hediye etmiyosun?xrated bence ismini değiştir daha klass bir isim bul,bu isimle akılda kalmıyosun çünkü (ayrıca 2 tane daha xrated var haberin olsun)..synergenix eziği..kesecem seni czde:p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS
pati § 21 Mart 2006, Salı - 17:18 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Çoğu zat mantıklı elle tutulur birşey yazmamış yazana da çok teşekkür ederim..czde geziyorum(stealth mod) birden ilerde paralelimde jade_real'ın koştuğunu gördüm arkasında 3 (full shell ve shard+8'li) tane asassin,1 tane(full shell+8raptorr) öküsbaş warrior,ve 1 priest koşuyodu.jade'ye vurmaya başladılar o da karşılık veriyodu,içimden jade yatar dediysem de yatmadı,çok dirençli arkadaşlar(ciddiyim),ve patriot klanı(çok sayıda idiler,romeox,hercules falan vardı,onun yanına ışınlandılar ve o 4 orc'u gömdüler.ben buna da hayran kaldım arkadaşşş-picallo_tr yalnızları oynuyon yeşilköylerrde:)))

Iste gercek bir gozlemci : D:D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi burada bir 1vs1 anlatacam cunku biliyorum o gelip buralara anlatmaz hatta anlattim die bana kizadabilir commanderim komutanim :)))

Biz guzel bir party ile herzamanki gibi buyuk bir zevkle CZ de orc keserken town cektik. Bir baktim GENCOSMANX yok canida azalip azalip geri geliyo. Nerdesin dedik Ts de ses yok. Sora dedi Bowldayim. Hiii bir PaTRiot yanliz kalmis diyerek :)))) hizla Bowla kosmaya basladik bu arada GENCOSMANX debufda yedi yetistik falan derken Gencosman dediki abla gelmeyin 1vs1 yapiyoruz Xrated ile.

aaa sora bir baktik
GENCOSMANX defeated Xrated. :))))

Neyse biz isimize devam ettik gittik orc basenin oraya baktim GENCOSMANX yine yok.. Dediki geliyor Xrated arkamdan bi dakka halledeyim de geliyorm siz bekleyin. Dururmuyuz biz basladik kosmaya gerisin geriye Gencosmana dogru ama daha 10 adim attikki
Bi baktik aaaaaaaaa

GENCOSMANX defeated Xrated :D :D

tabii bende ss falan yok. GENCOSMANX onemseyip aldimi bilmiyorum ama size de anlatim dedim eheh

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 13:34 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...