Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Önerebileceğiniz Addonlar??

MOSAD

Öne çıkan mesajlar

Baska bi baslikta yazmistim hepsini gerci ama bulamadim simdi, madem priestsin ben sana tüm addon packimi upload edeyim bi de ss koyayim sen bi karistir, olmazsa yarin sakin kafayla aciklamalarini da yazarim : p

Burda resim,
[spo] [/spo]

Bu da dosya
addons.rar / right click -> save as

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 03:33 tarihinde, Penthesilea tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

/pp unlock yazınca senin resminin olduğu panelin kilidi açılıyor.
/pt unlock hedefini, /ptt unlock da hedefinin hedefinin kilidini açıyor. /ppty unlock yazarsan da parti interfacei ayarlarsın. Tabi bu nympia değil, classic için gereken komutlar. Healer isen /ppty healer yazdığında partindeki elemanların sadece eksilen hp değerlerini görürsün.

/pp compact, /ppty compact bu komutla da 100% gibi, hp ve mana barların yanında yazan extra bölümü kapatırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla en sade adamımdır heralde priest olarak kimi görsem binlerce addon felan bende ctraidasist ve boss mods ct timer gatherer felwood gatherer bide coords var titan panel felan bi halt yok kime desem titan panel yok die noob moob diorlarda boş bu işler ben wowun normal ara yüzünü seviorum bi ctraid lazım işte raiding canını manasını zartını zurtunu görmek için =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...