Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Eu]Shaman , Rogue , Priest satılık.

Assam

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle yurt dışında çalışma iznim çıktı artık vakit ayırcak durumda değilim; 3 karakterde satılıktır ayrı accountlardadırlar...

Daha fazla detay istiyenler msn adresimden ulaşabilirler : [email protected]

ud 60 male rogue magtheridon

main hand : gutto ripper +15 ag
offhand : core hound tooth +15 ag

300 enchant / 300 miner

t1 set 6 parça , 500g bankasında 3 slot açık , hazır fr seti unbuffed 180, nr 100 , mc farm bwl yapan bir loncada serverda iyi bir rep'e sahiptir.

orc 60 shaman magtheridon - Bl 60 orc hunter...

http://forum.paticik.com/konu.php?id=173541

karakteri arkadaşım almıştı bende baska karakter ile trade etmiştim dediğim artık oyuna ayırcak vaktim yok ondan satılıktır.Omen adlı arkadaşın başlığına bakarsanız karakterin tam detaylı açıklamasını bulabilirsiniz.ek olarak dps 2 handed hammer lar alındı karaktere + 500g para...

Fr vs nr itemler hazırdır bankasında , nihilium loncasına başvurusu kabul edilmiştir sadece online saatimde sorun olduğu için askıya aldım vakit ayırıcak arkadaş serverın en büyük ve kaliteli loncasında oyun oynaya bilirler...

account'a ek; hunter full blues 1 adet t1 part + 400g para...

ud 60 priest male warsong

300 enchant / 300 miner

bütün enchanter recipelere sahiptir...

Bu karakter göz bebeğim ;) t2 -t1 karma set vardır ustunde , bildiğiniz heal bot ..4 partda %15 mana regen enchantlar vardır , epic mount vardır.1.10 patch de katliam machine olucaktır garanti ediyorum ;)

Server en büyük loncasındadır, bwl mc farm status aq 40 eğlenıyorlar ;)

Not: Kardeşime bırakacaktım accountları ama arkadaşları magtheridon ally oynadıgı ıcın belkı bır account magtheridon allydan mage yada rogue la takas edebiliriz....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...