Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı Sınırlaması Kalkıyor

Finrod

Öne çıkan mesajlar

said:

Fistan
pati § 19 Mart 2006, Pazar - 14:50 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

@rewendor; bu sistem ingiltere'de de var.
zaten tff model almış ingiltere'yi.

Orada milli takımda oynama kuralı var mı bilmiyorum, ama olsa da Türkiye bunu kaldıramaz. Milli takımda oynayan oyuncu fiyatı kat kat artar. Eh bu oyuncuyu bir Aston Villa'nın Middlesbrough'un alma ihtimaliyle bir Kayserispor'un bir Ankaragücü'nün alma şansları arasında ÇOK fark var. Şimdi kendi çaplarında yabancı alıyorlar en azından, o zaman onu da yapamayacaklar. Kısaca zaten varolan devasa uçurumu arttırmaktan başka hiçbir işe yaramaz milli takım kuralı.

İkinci olarak belirtmeden geçemeyecem, FB'nin GS'yi geçemediği tek nokta altyapı olayı o konuda iddialıyız en azından bitek ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Gruptaki 6 Maçın 5 i Berabere bitmiş ..

Ligde 2. Yim

1.yle aramda 4
3.yle aramda 4 puan fark oluştu

5 haftanın 4 maçı garanti gibi son hafta lig 1. siyle maçım var bu süreçte liderin puan kaybetmesini beklicem son hafta alacaım galibiyetle şampişyonluk hedeflicem umarım başarılı olurum
Sosyal ağlarda paylaş

ehue eet brezilya ve arjantinlilerde yokmus. kimde kac brezilyali var?

fenerde alex luciano nobre aurelio (ki sezon sonunda turk vatandasi olucakmis zaten) var miydi bi iki tane daha?

besiktasta kleberson bobo var, eskiden ronaldomuz vardi =( arjantinli de yok

galatasarayda var mi hic brezilyali arjantinli :S

roberto carlos adriano ve ronaldo da fenere gelecekmis zaten, appiah da milli takimdan yirtiyo hoba. bi de didayi alirsa fener sampiyonlar ligine b takimini cikartir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'de

Appiah - Anelka milli takımlardan
Alex - Luciano - Nobre - Aurellio Brazilyadan

GS'de

Heinz , Ilic , Song , Saidou , Tomas hepsi milli takımdan yırtıyo
Mondragon yabancı olarak sayılıyor

BJK'ta

Ahmed Hassan Cordoba milli takımdan
Bobo , Kleberson Brazilyadan
Tomas Jun (nası yazılıo bilmiorum) Milli takımdan yırtıomu onuda bilmiorum
Sosyal ağlarda paylaş

serkan balcı kadar salak bi futbolcu varmı ya sadece koşuyo pas veremez orta yapamaz kafası çalışmıyo insan bi kafayı kaldırır erafa bakar hep yerde kafa

halı sahada oynatmam serkanı yeminlen oynatmam.

ümit özat desen tamam adam elinden gelenin en iyisini yapıyo ama kabiliyetsiz helal olsunki kendi sınırlarını zorluyo adam.

önderi bende begeniyorum iyi bana göre

tuncay biraz akıllı oynasa çok iyi topçu olcak kafayı kaldırsa bide bu son vuruşları yapamıyo delirtiyo bizi
Sosyal ağlarda paylaş

mondragon niye yırtamamıs milli takımdan.
bi de neden gs nin sonu oluyo? yabancı oyuncu getirmek çok mu masraflı. adamına göre değişmiyo mu fiyat?
fener alsın istediğini zaten bu haliyle de gayet üstün görüntüsünde kadroya bakarsak ama puanlar eşit neye yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne alaka parasi olan onu anlamadim. 400 bin dolara ahmedi mehmedi alacagina , 50 bine brezilyada arjantinden 20 yasinda cocukalr gelicek. Turk futbolcusu formanin aslanin agzinda oldugunu anlicak oan gore calisicak. Allahinizin askina oyle futbolcular var Turkiyede, 10 tane birinci lig takımı gezmis. Her gittigi yerde buyuk umutla alinip husran yaratio. Neden bilio cunku garanti paraya oynuyo yan gel Osman yatio. Gelsin bakalim da bi ton yabanci yamyam gorelim yan gelenleri.
Sosyal ağlarda paylaş

onemli olan lig degil avrupa biz sole yaptık hede hodo diyenler niye niye bu sisteme karsı cıkıyo anlamıs degilim..sene 2006 olmus 6 senede futbol la ilgili cok sey degisti karsınızda eski takımlar yok herkes en iyisi alıyo rekabet almıs basını gitmis..bole bir turnuvada sadece en iyilerle biryerlere gelebilirsiniz ..insallah masallah devri kapandı :)bi takımın parası varsa basarılı olmak istiyosa avrupada niye onunu kapayasın ki?baska takımlarda dogru isler yaparak para kazanabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

valla orası öyle de bence bu karar türkiye ligi için biraz erken. ne zaman ki dışarıya bol bol türk adam yollayalım o zaman gelsin yabancılar. ama şimdi gençler kaybolacak gibi geliyo bana. umarım türk futbolu kaybetmez. ingiltere'ye ispanya'ya falan bakıyorum da milli takımlarının ne kadar basarısız oldugunu görüyorum. bunlar örnek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

hah eger oyle bisi gelirse feneri artik brezilya ligine sokarlar guney amerika takimi olur fenerbahce stadlarda

hangi takimin war boyle renksiz tarihi
kim oynatti 11 ibnyiii
pzvng Aziz kapat su krhneyi
skrm boyle efsaneyi
die bagirilir

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 05:04 tarihinde, bejawe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...