Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatsaray - Erciyes

Trasty

Öne çıkan mesajlar

ulan 2dk laf atmayın gs ye

her pozisyona ofsayt veren bi hakem.çizgiden elle top cıkardılar devam diyen hakem

90 dk koşan galatasaray.belki bi 10dk tempo düşürmüşlerdir.insaf be.duran toptan atmıyoruz bişiden atmıyoruz adam gibi top oynuyoruz

son golü izleyin derslik gol o

ayrıca hakanın topu indirişine faul diyen arkadaşa tebrikler
kafa topuna çıkmak ne zamandır faul.hakan 1.90 yanındaki adam daha kısa topa cıkmaya calısıo cıkamıo hakan vuruo.at gözlüğü işte
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ilk defa sevindim kazanmalarına , kaybetseler gene bıdı bıdı ağlıyacaklardı hakem hakem diye...
hadi bakalım herşey eşit gene bekliyoruz kadıköyde ;)

biz en azından hakkımızla oynuyp alıroz sizin gibi halem kiralayıp değil.. bugun gösterdi hakemler ve fedareasyon ne olduklarını..
Sosyal ağlarda paylaş

Tribün yine iyiydi. Eski açıktakileri kutluyorum yine, diğer tirbünleri de tabi.

Gs'nin oyununa kimse laf etmesin şimdi herkes kendi takımının oyununa baksın. 90 dakika boyunca gayet güzel top oynadık yediğimiz ilk golü göremedim uzak kale oldugu için ikincisinde de biraz şanssızdık. Ama erciyes de gayet iyi oynadı. Zaten kalan maç sayısı azaldıkça stres de artıyo normal yani bu kadarı.

Hakem katletti özellikle numaralı tarafındaki yan hakem yüzünden klüp yine ceza alıcak. Her halta ofsayt öttürüp durdu bi dünya atağımızı kesti. Verilmeyen bir de net penaltı var. E daha ne diyelim sonuna kadar hakettik ve aldık. Erciye'in 5 numarası kırmızı haketmişti bu arada ona da ancak sarı verebildi hakem ama maçtan sonra zenciyi attı orasını anlamadım ben pek hakemin üzerine mi ne yürümüş galiba.

Çarşamba günü görüşmek üzere maça gelicek varsa yarın saat 10'da satışa çıkıyo eski açık 50ytl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...