Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sizce kim ko oynamaktan cok topic acar?

axicocuk

Öne çıkan mesajlar

Pamir (CeeK), izlemlediğim kadari ile günde 21343124 tane topic acior ve bunlarin 23564326 tanesinde de ben artik pati yi birakiom daha da 1şe demiom size post kasanda suc v.s v.s gibi sözler sarf edior ve her seferinde her actiği topicde de genel eğilim olarak tepki aliyor...
ya tmm kardeşim topic acarsin da ota boka topic acilmas ki, en son 4 taşla resleyenlere ana baci kaymiş. peki senin apos spota cektiin troll un altinda kalanlar da 13 yaşindaki cocuklarin anasina bacisina mi kayiyor ya da senin apos spotlara yarim saatlere varan ks altinda mağdur kalan insanlar mi 13 yaşindaki cocuklarin anasina bacisina kayar
v.s v.s...
bu benim 2 yada 3. topic im... (7-8 aydir patideyim hergün sanirim) bunu actim cünkü artik 1 yere kadar... bu adamin topiclerinden 1ine yazicam da hangisine yazam die karar veremedim....
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle ben ceek degilim ceek sadece benim kullanıcı adımı kullanıyor ve konustugu zaman CeeK : Olarak yazıyor yanlı$ anla$ılmasın:) adamı yine durduk yerde suçluyorsunuz vallaha ceeke acıyorum

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 13:47 tarihinde, PaMiR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...