Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

13 Yaşındaki bebeler ..

PaMiR

Öne çıkan mesajlar

walla ceek bilmiyorum ama bundan daha sinir bozucu olduğunu sanmıyorum :=)

beni baya bi iyi tanırsın ve human tarafında ac isteyip cure isteyip atmadığım birkişi olmamıştır herhalde..

Az önce townda oturuyordum
3 kişi bağırıyor yine cure me pls cure me pls cure pls felan diye nicklerini normalden yazdım gelin cure atayım dedim..

Neyse içlerinden 2 si geldi bi warrior bir asas bir tanede şerefsiz bu mage kaldı..

Cure almak için seek açıp , bana pm atıp cure ver diyen şerefsizi cure lediğimde party den ve üst üste 3 defa çıkmasından dolayı pm atıp aşağıdakileri yazdım zaten adamda inkar etmiyor :)

[spo][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

Çoluk çocukla oyun oynanmaz çicek böcek diye devam eder bu mevzu çoluk çocuk işte hiç bi yerde rahat yok pelerin görevi yapıcan sorun olurlar exp kasıcan sorun pk yapıcan sorun vsvs çoluk çocuk 20 yaş altı çoluk çocuk.

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 22:49 tarihinde, KingSaGoPa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok iyiki az taşa reslemiş sizi ngibi ko oynayan ehr embesil adamın başına gelir inşallah.

Simdi uyandım uyanır uyanmaz paticike 1 gireyim dedim video yüklicektim gece upload deyip yattım lakin yüklememiş herneyse artık yarına kaldı video konuya gelince mesajını okuduum ve güldüm bakarmısın cok merak ediyorum ben sana ne yaptım tanısıyormuyuz:) ?
Sosyal ağlarda paylaş

pamir açıkliim hemn Bleda adlı kendini bişey sanan arkadaş ko bölümüne takılmıyor ve ko bölümünde gördüğü küfürler yüzünden bunu bütün ko bölümünün üyelerine mal ediyor oysaki kendi sadece boşboş konuuo ko bölümünün bütn üyelerinn böyle olmadığını biz söyleynce kabul etmiyorsa gitsin bni modlara sorsun o da yetr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...