Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortala kaç $/ytl vermişsinizdir ?

indream

Öne çıkan mesajlar

Tuhaf bir gerçek var ki bu oyunda item, karakter hatırı sayılır değerlerde gerçek para ediyor, zaten oyunu oynamak için para vermelisiniz hatta oyunda macro ile hile yapabilmek için bile hile programına para veriliyor.

NFSU daki savelerini $ ile satan birini de görmedim.

wow silkroad lineage vesaire de de para eden değerler var ama ko kadar yaygın ve pahalı değil.

özetle
ben
18 20 premium
60 70 scroll karşılığı $ vermişim k2 ye
$/tl ile item satın almadım

peki ya siz ?

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 19:22 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 19:22 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1000 $ dan Fazla Harcadim Cashti Premdi Bilmem Neydi.. Ne Kazandin Dersen Hicbirsey... YTL ile item almadim bugune kadar.. farkettiyseniz bugune kadar diorum cunku bugun aldim.. ne aldigim cok onemli diil bana kalsin... ana verdigim paranin en az 4 katini teklif eden bircok kisi oldu sadece birkac saat icinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
bi tane böbreğimi sattım bide akciğerimden 10cm3 verdim
ama değmedi yani oyun oyanrken nefes nefese kalıyorum, yazın çok susuyorum böbrek yetmiyor idrar yollarında sorun oluyor şunu anladım ki item herşey deil.
keşke kaybolan yıllarımı geri alabilsem, verirdim çinlilere kasarlardı mis gibi hem onların organ mafyası çok temiz çalışıyor, özel hastanede işini hallettiren biriyle tanıştım, gayet iyiydi durumu, köşedeki poliklinikte yaptırmak zorunda kaldım, hala küfrediyorum bir tane hemşire bile yoktu, meh

edit: yöneticiler uyardı hastane ismi vermek yasakmış, bende sildim kimsenin bu yollara düşmesini istemem, keşke ilk yazarken aklıma gelseydi, bürsürü kişi özel mesajla sordu zaten o arada, lütfen rahatsız etmeyin bu konuda, bulaşmayın hiç bu işe...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
sh3lal3s said:

bi tane böbreğimi sattım bide akciğerimden 10cm3 verdim
ama değmedi yani oyun oyanrken nefes nefese kalıyorum, yazın çok susuyorum böbrek yetmiyor idrar yollarında sorun oluyor şunu anladım ki item herşey deil.
keşke kaybolan yıllarımı geri alabilsem, verirdim çinlilere kasarlardı mis gibi hem onların organ mafyası çok temiz çalışıyor, özel hastanede işini hallettiren biriyle tanıştım, gayet iyiydi durumu, köşedeki poliklinikte yaptırmak zorunda kaldım, hala küfrediyorum bir tane hemşire bile yoktu, meh

edit: yöneticiler uyardı hastane ismi vermek yasakmış, bende sildim kimsenin bu yollara düşmesini istemem, keşke ilk yazarken aklıma gelseydi, bürsürü kişi özel mesajla sordu zaten o arada, lütfen rahatsız etmeyin bu konuda, bulaşmayın hiç bu işe...

geç gelen rep baldan tatlıdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...