Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrope(JohnnyParker) Hacked -.-

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

Yıllar önce ne güzeldi. İlk malezya serverları açıldığında daha oyunu kimseler bilmiyordu. Kafede bi arkadaşımın ısrarı üzerine başladığım oyun beni öyle bi sarıp sarmaladı ki...

Oyunda nicesine tanık oldum. Ne olaylar ne dolaplar. Tabii sadece kötü diil sayısız iyi şeyin içinde bulundum, çok arkadaş edindim...

O zmnlar ne noobduk. Para kasmak için 2 opal görevini defalarca yapmıştık farklı charlarda. Kendimizle dalga geçerdik "Yarın 30 olsam öbür gün 31, haftaya 35... " falan diye; sanki bunları yapmak çok zor şeylermiş gibi...

İlk czler ne tatlıydı. Np nin ne olduğunu yeni öğrenmişken thrustla herkesi yatırabiliceğimi düşünen ben cz de az yerde sürünmedim.

Daha sonra işin b*ku çıktı tabi. Hile hurda edit, kanka gmler hatta cafelerdeki gm charlar. Ve malezya serverları paralı oldu. İnanılmaz boşalan serverlardan bir süre sonra USKO serverları açıldı. Cafede gördüğümde bi an tereddüt etmiştim, "Acaba başlasam mı yeniden?" diye.

Öyle böyle derken başladık diez de. İsmi güzel gelmişti serverın. Açtım yeşil cüsseli rogue charımı ve başladım kasmaya. Sayısız, bizim tabirimizle "Tanınmış" 13-14 yaş çocukların tabiriyle "Aga" ile tanıştım. Diezde olan biten herşeyi gördüm yaşadım, tanık oldum en azından. Ama meğer herşeyin bi sonu varmış...

Arkadaşlarımın yoğun baskısı üzerine yeni human bi char alıp Catastrope daki tüm itemlarımı ona aktarmıştım. 1 haftaya yakın sürede yaptığım 20k ya yakın np iyiye işaretti. Lvl için kendime söz vermiştim. Bu char 65 olmadan bana uyumak haramdı. Charı önce 61 yaptım ve hızla 62 ye kasıyodum. Derken olan oldu...

Dün akşam girdiğim charımda o zamanımı,paramı, nerdeyse hayatımın yarısını verdiğim itemlarımın hiç biri charda yoktu. O an sadece içimden tek bir ses şu sözleri fısıldadı kulağıma...

"Bu kadar harcanan zmn bunun için miydi?"

Ve dün arkadaşlarım bana yine orta karar itemları 10 dk da dizdiler. Czde biraz orclarda intikam ateşimi söndürdükten sonra bugün öğle saatlerine doğru kendimce önemli bir karar aldım.

Bu oyun artık bana ağır geliyor arkadaşlar. Zaten bir çok şey yaptım bu oyunda, hem bu oyun 3 yıldır şu anki durum kadar kötü bir pozisyona düşmemişti. Bu oyuna eminim birçoğunuzdan çok daha fazla para yatırmışımdır. Ama ne yapalım, benimde sürem buraya kadarmış.

Şu andaki itemlarımla sadece cuma geceleri arkadaşlarımın hatırı için pk yapıp bir kaç orc avlıycam o kadar. Bundan sonra oyunda JohnnyParker yada Catastrope charları gözükmiycek...

Bilmiyorum bu forumda kaçınız beni tanırsınız yada bilirsiniz. Yada önemsersiniz... Ama ben bu forumdaki o "İyi" insanları çok seviyorum... O yüzden sizlerle paylaşmak istedim...

Son olarak burda, bana bu oyunda çok şey katan arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum...

KalGeldi(HasMez) : Bana combomu geliştirmemde zaman ayırdığı ve destek olduğu için.
TooFun : Bana abilik yaptığı ve oyun boyunca her konuda danışabiliceğim birinin olduğunu bana hissettirdiği için...
Tüm eski TüRK clanı memberları : Bana KO hayatım boyunca içinde bulunduğum en iyi clana katılma şansı verdiğiniz için...
Wastyrx(PhNxTrOy): Hep yanımda olduğu ve bundan sonra da olucağı için...
Roguenler : Türk clanında ve daha sonrasında yanımda olduğu için...
Eski DARKS clanı lideri Trex : Bana hep güvendiği için...
Eski Hoodstar : Bana arkadaşlık gösterdiği ve daha bir çok şeyde hep destek olduğu için...
Lauranthalas_22(BonnieParker) : Beni defalarca bırakmak istememe rağmen hep ipten döndürdüğü ve hep bana güvendiği için...
JamesParker : Sonsuza dek benim gözümde lamer ama d1-d2 cz de isimsiz kahraman olucağı ve hep beni mutlu etmeyi becerebildiği için...
Gordian : Ko hayatıma geç girmiş olmasına rağmen hiç çıkmayacağı için...
Tashkesen : Czde atığı heal cure ve tonlarca duffa rağmen benim "Heal Atsanaa!!! Niye atmıyosunn!!!" şeklindeki nâralarıma olgunca cvp verdiği için...
DukeGild : Combosunu geliştirdiği ve daha çooook geliştireceği için. Ve drainlediğimiz sayısız boss için...
Giloszzzz : Ati nin baş düşmanı olduğu ve beni partisinden hiç eksik etmediği için...

ve son olarak son clanım olan FlushingDNR tüm memberlarına bana yabancı olduğum human ırkına alışmamda yardımcı oldukları için sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Herkese iyi oyunlar... Hep paticikte olup burda oyuna yeni başlayanlara yardım etmek için elimden geleni yapıcam. Ama benden sizlere bir eski oyuncu tavsiyesi:

"Ko ya kötü demeyin. Unutmayın ki bu oyundaki pk zevki bir çok oyunla karşılaştırılamayacak kadar fazla. Fakat şunuda unutmayın ki bu sadece bir "Oyun". Bir oyun asla gerçek hayattan yada gerçek hayattaki hiçbirşeyden daha önemli olamaz... "

Saygılar

Catastrope
Sosyal ağlarda paylaş

bıraktıgına sevinsek mi üzülsek mi bilemiyorum. kaç defa takılalım takılalım dedik hiçte adam gibi beraber takılamadık onun için diez yolculugun yarım kaldı gibi geliyor ama bırakmak hem sosyal açıdan hemde psikolojik açıdan ve hatta maddi açıdan senin yararına olucagı için aramızdan ugurlamaktan başka yapabilicegimiz birşey yok. eskilerden iyi ve oyunu zevk almak için oynayan , kişilik sahibi bir arkadaş daha ko camiasına veda ediyor. ne diyelim ... yolun açık olsun. gerçek yaşantında saglık ve mutluluk dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...