Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim bunu özledi?

cado

Öne çıkan mesajlar

kılıç;
Goblinlere git parti ara ondan sonra partiye alsınlar başla vokeye ondan sonra gelsinler ks yapsınlar git ordan 2k hp ile (bufflı) mekandaki tüm haunga warriorları çek hepsi yatsın bununla yetinme git eslanta voke yapmaya harpye,gelsin orda da ks partisi gecenin 3ünde iyice delirip 2.5k hp ile git 4 tane stone 5 tane giant çek bütün ksciler yatsın,hey gidi günler be!!
not:Sağlam vokerdim zamanında öeh! :P

Edit:imla..

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 14:18 tarihinde, demise666 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe lvl 45-50 arası mageler ve lvl 45 olup pro acmak isteyen bir war toplanır ve aoe scorpion ve türevlerini keser :)

Eslant 1 harpi slotu 3 e paylaşılır
deru ve aposlara pek tenezzül eden olmaz

Slot döüşleri :)) Ko unutulmaz ama ke bırakılır tek kelime cılkı cıktı artık
Sosyal ağlarda paylaş

önceden 42lvl asas 45 lvl mage arkadaşımla DK party sinde dakika başına 3 tane kestiğimizde takla atacak seviyeye geliyordum

Buff yok ac Yok o yok bu yok..

Sundries den o satılan kağıtları alıp basıyordum 480buff lol :)

Hele hele DK ları toplu kesen party lere girmek için mazlum mazlum amma beklerdim pehehehey..

Ha bide Dragon Tooth a 21684651,021654521 tane n00b un skill atması felan..

attila yı potla kesen archerı görünce 5454112154 gün abi naber diye selam atmam felan..

way be baya özledim
Sosyal ağlarda paylaş

ne geldiyse basima bu KE'den geldi zaten 7 an once 62-63 mageyim vardi. Frost novaydim Knights clanindaydim.(8 ay o clandaydim tek yuvamdi:() A2 spotuna girdikmi kim olursa olsun spot bizde olsun olmasin spotu almak icin ne elimizden gelirse yapardik. kimler gecmediki o spotlardan sadece knightsdan soleyecegim archangeller minnimouselar kizin1ileri ve daha niceleri. ne mageler ne priestler ne warriorlar.(roglar demiyorum cunku leechde bir numaraydilar ama neticede onlarda islerini yapiyordu:))

I miss KO. hate KE rulez
Sosyal ağlarda paylaş

Spike ı açtığım o an Saat 11 den sonra lagdan deru apos vs. yapılamazdı her sabah kalkar pis_bufarim ın partysini yakalamaya çalışırdım hey gidi gunler... Premium alıp para yapmıştım iki tane +6 kukry +6 chitin set almıştım ne guzeldi be ......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...