Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO oynayan oyuncuların seviyesizliği

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ilk kez bir mmo oynayan grubun seviyesi rahatsız edici düzeyde.

argo kullanımı tavana vurmuş
sürekli olarak birbirilerine "şerefsiz" "ibne" vesaire kelimelerle hakaret edip duruyorsunuz.

bu forumlarda kullanmayın bu tarz kelimeler.

bu konuda son kez uyaralım.

ps: düzgün KO oynayan kişilerden ricamız, bu tarz argo kelimeler gördüğünüz an, lütfen [email protected] adresine email atarak veya direk bana özel mesaj atarsanız çok sevinirim. diek müdahele edelim, aramızda uygun olmayanları gönderelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaya Gelip Laf Soyleyeceginize ßuKadar Aktif ßir ßölüme Yonetici Koysaniz Nasil Olur.. Ö.M Atın Demişsiniz.. Özel Mesaj Kutunu Kac gunde Bir Temizliyorsunuz.. Mail Atin Demişsiniz.. Kac Kisi Urasior İki Saat Mail Ac.. Login Ol.. Mail Yaz.. Gonder.. Ustelik KO Online iken..
Sosyal ağlarda paylaş

Uyelere Seviyesiz diye Hakaret edeceginize Suraya 1-2 Moderator Koysanız daha iyi degilmi ?
peh ..
Koca forumdA 1 tane gorevli var sanirim ..
E' Hal boyle olunca her onune gelen topic aciyor kufur ediyor sonra bolumlerin kapatilmasini isteyenlerin Annelerine armaganlar yolluyor vs.

Eskisi gibi her bolume moderator konulsa bu sorun kalkar sanirim .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu oynayan insanların yaş seviyesinin ne kadara kadar düştüğünü,

Okullarda ki kültür seviyesinin ne kadar kötü düzeyde olduğunu,

Okullara zorunlu ek ders olarak kültür dersinin konulması gerektiğini,

İnternet cafe kültürünün ne kadar çok düzeltilmeye ihtiyacı olduğunu,

Ebeveynlerin çocuklarına daha bi özenle yaklaşması gerektiğini,

v.s. v.s. v.s.

Göstermektedir..
Sosyal ağlarda paylaş

Çoban İstiyoruz =P

Sunu Unutmalaım Ama.. Paticik Bir Genel Forumdur.. Yazısmakta Oldugumuz ßölüm ise.. Bir Alt ßölüm.. Alan Darligindan Kaynaklanan Bir Sorunda YAsıyoruz.. Mesela AnaKOnular İçin ßölüm ßaşlıkları Olsa.. İnsanlar Girdikleri Zaman Bölüm Basliklarini Gorecekler.. Ve Suanki Gibi ArkaSayfalara Gitmeyeceghi İcin.. HEbele Hübele Güm diye KOnu Acmayacaklar...
Sosyal ağlarda paylaş

şu an paticiğe girdim ve bu başlığı görmem muhteşem oldu. burada bu alandaki küfürlerden rahatsız olduğumu alan yetkilelrine özel mesajla ilettim çok kez. ama ne bir cevap alabildim nede önüne geçildi. tekrar söylüyorum oyundaki küfür olayı burayada yansımış durumda. ben ve eminimki daha pek çok kişi bundan rahatsızlık duyuyor. bununla acil olarak ilgilenilmeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...