Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shart_X1...

VeezY

Öne çıkan mesajlar

yok o itemlerin verilme sebebi insanlara hala varolan güven duygusuydu ve yaş itibariyle bu oyunu o arkadaşın hayatıyla bir tutmamasıydı. bu oyun o arkadaş için çok önemli deil ama şimdi şöyle bir durum oluştu ; "akıllı geçinme ve insanları kandırma aklıyla hareket etmenin insanı ne gibi durumlara düşüreceği".bunun sonuçlarını bu başlıktan takip edeceksiniz. ama ben hala shart_x1 in itemleri geri vereceğini düşünüyorum çünkü iyi bir çocuk olarak biliyorduk özünde. burayı okuyorsa bak sana çağrı yapıyorum o itemleri geri ver. ha yoksa arkadaşımıza msn den üzgün olduğunu belirt özür dile itemleri ver ve biz bunu unutalım . oyun önemli değil ama arkadaşımız şu anda seni arıyor yerin belli yurdun belli telefonun bizde mevcut ismin var ve okulunu biliyoruz. iş sadece bir otobüs biletine bakıyor ve çok uzak değilsin. bu olayı çocukluğuna verip unutalım mı yoksa seni bulalım mı? iyice bir irdele ve kararını arkadaşımıza msn den söyle. sen iyi bir çocuktun ve eminim arkadaşlarına uydun ama karar gene senin .burada yazılanları okuyorsan iyice bir kaç kez daha oku yazık etme...
Sosyal ağlarda paylaş

Eski konulari Hic Okumadinmi Derken Soyle Soyleyeyim sadece Basimdan Gecen iki Olay..

1 - İş Ortağımla birlikte oynuyorduk bu oyunu [ int. cafe ] kendisi okcu ben asasindim ve ko zamaninda ikitane +7 kukry daggerim vardi.. birgun az verirmisin sunlari bicakci iken attackim nasil olucak dedi bende verdim :S ( yanimdaki bilgisayarda oturuyor ) ve birdaha geri vermedi.. bende xgenon u biraktim.. cypher a basladim.. Sonucmu.. Bugun Oyunda Bunu Yapan Yarın Gercek Hayatta Neler Yapmaz Diye Tam 2 ay Gecemi Gunduzume Katarak en İnce Ayrıntısına KAdar Urasarak Actıgımız Cafenin Ortaklıgından Ayrıldım.. Oda Bir Süre Sonra Battı..

2 - Ev Arkadasimla birlikte oynuyorduk.. o cypherda daha oncelerden oynadigi icin level i benden yüksekti.. ama benim cevrem onun c de oynamasina ragmen ondan daha genisti ve kısa surede onu item & lvl bakımısından Gectim.. Bir gun okuldan dondugumde ( bilgisayarlarimiz acik kalirdi merc ta falan.. ) itemlerimin hicbirisinin olmadigini gordum.. kendisi evdeydi noldu dedigimde.. upgrade ettim yandi dedi.. ( upgrade etme ihtiyaci duydugu itemler iki adet +7 mirage 4 adet +8 sbreaker ve +7 chitin set.. yani yanmasi kesin gibi bisi olan.. itemler.. ) Neden yaptin dedigimde.. hic canım sıkıldı ondan dedi.. sonucmu ? o evden ayrildim... baska bir arkadasimin evine 4. oldum.. o ise zaten iki kisi kaldigimiz icin.. tek basina kaldiramadi ve yurda cıktı... artık ko da oynayamiyor..

Biraz UZun Oldu Ozur Dilerim.. ama Anlatmak istedigim Ozetle şu.. Bu Oyun Oyle Bir Hale Gelmis.. Bazı Zayıf Karakterliler Oyle Bir Hale Gelmiski.. İş Arkadaşlarini & Ev Arkadaşlarini bile Dolandiricak Hale Geliyorlar.. Yüzyüze Görmedigi Bir insani Dolandirmayi bi kenara birak..
Sosyal ağlarda paylaş

bende cogu arkadasımın itemleri veya id pw falan vardır
onların hepsini toplasam kac gb veya kac +8 shard cıkcagını dusunemiyorum insanlar o kadar karektersiz oluyoki 1 oyun için bile kendine laf soyletiyo +8 shard aldı adam olcagını sanıyo ama olamıycak bu olay gercekse o adamın human tarafında cekcegi cok var benim karsıma cıkar insallah 0_o
Sosyal ağlarda paylaş

anlattığımız gibi gerçekleşti olay şahit mevcut ki kimseye zaten -afedersiniz- "bok atmak" gibi bir niyetimiz yok ama o arkadaşı bence zorlayanlar oldu diye düşünüyorum hala ama anlamadığı en geç bu akşam ailesine ulaşmış olacağız ve olaylar çok kötü bir boyut kazanacak. Eğer okuyorsa paticiği hala rica ediyorum abicim olay çok kötüye gidiyor ve hala ben senin iyiliğini düşünüyorum çok yazık olacak sen de ben de çok üzüleceğiz . arkadaş ta çok üzülecek ama en çok sen üzüleceksin emin olabilirsin. gel hala vakit varya telefona cevap ver ya da paticiği iyi oku ve msn e gel. arkadaş hala affetme taraflı . (itemlerin shart_x1 e verilme sebebi sadece iyi niyet ve abi nolur biraz takılayım demesi sonucu ve paylaştıkça ve birilerini mutlu ettikçe oyunun daha da güzelleşeceğini düşünmemizdir. ve itemler arkadaşın hiç umurunda deil ve oyuna sadece arkadaşlarıyla muhabbet için geliyor ve çok üzüldü . onun üzülmesi hiç iyi olmadı shart_x1 bak hala kişisel bilgilerini ve akrabalarının telefonlarını ve adreslerini burada yayınlamıyoruz) ve hala iyi niyetimizi gösteriyor ve lütfen bu iş güzellikle bitsin diyorum. tamam mı murat?
Sosyal ağlarda paylaş

evet sonuç olarak itemlerimiz geri alındı kardeşimiz özür diledi olayı tatlıya bağladık. kardeşimizi kandırmışlar ve onun yaşının küçüklüğünden istifade etmeye çalışmışlar ama aynı zamanda kendi charını da soymuşlar. çok üzgün olduğunu belirtti ve bunu telafi etmeye çalışacağını söyledi ve biz de bu olayı bildirmek istedik size. rahatsızlık verdiğimiz için üzgünüz. İnsanlığımızı kaybetmememiz dileğiyle..............
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...