Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowda scamlenen gencin hali

Apache

Öne çıkan mesajlar

benim buna benzer tanıdığım biri var . eleman blizzard manyağı . okulu bıraktı kendi pc si kesmiyo hergün internet cafede sürekli wow ondan sıkılıyo warcraft ft ondan sıkılıyo wow bu her gün sürekli olarak istisnasız devam eder . Mesela örnek olarak şunu söyliyeyim eleman kız arkadaşmı wow mu sorusunua daima wow der . Bgune kadar 1 tane kız arkadaşı oldu onuda daha ilk buluşmalarında Topluca quest bitiricez diye satıp wowa gitti .. Elinden gelse blizzardakilere birbir .... anlarsınız ...

Ha birde bu gördüğünüz cocuk sadece bağırıyo bu bahsettiğim eleman kalkıp internet cafede yanındakine kafa atmış bi bebe sırf oyun yüzünden :) komik olansa elemanın olayla yakından uzaktan alakası yok ....

birde cocuk bill geytse ne kadar cok benziyo dimi :D .

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 18:48 tarihinde, Black_Lupin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Her sanıyesı guldum walla allah senden razı olsun be bırader:)
Yahu super yapmıshlar yanlız eger gızlı cekılmişse mukemmel dıorum ama kurmacaysada cok guzel oynamış cocuk .Buarada oyun o game deıl cunku o gamede W A S D tuşları kullanılmaz ve grafikelr okadar oynamaz cocugun yuzunden anlaşılıo bıraz...
Sosyal ağlarda paylaş

Benımde kafayı yedıgım zamnlar oldu Uo da ama bukadarını ılk defa goruorum dıemıcem :DBızım bır ark wardı cm oynarken kafayı yemişti sebebi ise çocuğun butun parasıyla henry aldıktan sonra henrynın gol kacırmasıydı.Bılgısayarı fısten cekıp tekmeleledı monıtorude kırmıshtı ben osırada dumur olmushtum tabı:D
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi girdim. Valide aksam uzeri deli etti raiddeyim kos gel bak dedi. Baktım veledin biri çıldırıyo. Iste sende bole olcan dirdiri yedim bi ton. Çıktım yukari kata oyunda devam ettim. Sonra ust kata bisey birakmaya geldiginde eski bi klavye vardi. Onu duvara vurdum bole ingilizce kuftettim felan biton. Bu kostu geldi odunu patlattim Mhuauha. Ondan sonra da "Televizyonda her gordugune inanma' die nasihat verdim yolladim assa.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok komik ama gerçeten böle olaylar var bende evde oynarken fare bozumuydu neydi hala anlayamadım arkadaşla oynuyorduk 4 gün olmuştu tam savaşa başlayacaktık arada sürekli aksaklıklar yapıyordu ama idare eiyordum.. nese bana saldırdı osirada bir iki dakka sonra fare gene bozuldu arkadaşıma öledim dur gene bozuldu diye salmadı dur durmaz dur drmaz nese ben delirdim fareyi kadırıp gene yeine bir vurdum çalıştırmaya çalışırıken paramparrça oldu onun sesine arkadaşım diğer odadan geldi onula da kavga ettik niye durmyon diyee klavyeyi vurdum yirmi kere sağa sola sinirimi gene almadım bilgisayarı tekemeledim açılmadı sonrra bayaa bir süre hard diski görmüyordu nese sadece disk 80dolara patladı oynu kırdım yemin ettim oynamaycam diyee elamanla aynı evde bir aya yakın konuşmadık... Olum arızaya bağlıordum lan bende :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...