Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gprs ve İnternet

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Pof...
Kaçıncı topic açtığım bilemiyorum sonunda aldım hattımı açtırdım girdim telefonumlada başarılıydı eh işte :)
Şimdi nokia 6510um var kablo aldım bilgisayara baglamak için adama 8310unkini verdi çalışır diye aslında değilmiş sahteymiş dolayısıyla bilgisayarıma tanıtamadım :(
Şimdi ırda birimi ile tanıtmayı planladım hani laptop neysede sorun verdi yine bilgisayardaki ırda ne yapmam lazım neyse bunu sallayında şimdi ben buyuk bilgime ırda taktırmak istiyorum kızılötesi ile bağlamak için ne yapmam lazım yani nereden alıcam fiyatı falan nedir yanında cdsi varmıdır tanıtmak fln?? :-?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vallahi subatta biticek diye birşey dememişler yani bitiş tarihi vermemiş herifler ben aldım tap xp ile bilgisayara kızılötesi ile bağlıyordumki adi xp destek vermiyormuş :([hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaptim ve calisiyo hic sorunsuz.
8310 u kızılotesi adaptor alarak bagladim ve nete de girdim.
cok kolay hatta asiri kolay
kızılotesi adaptoru baglayıp cd den tanıtıyon o kadar
sonra telefonun kızılotesini acip onune koyuyon
xp otomatik yeni donanım buluyo modem kısmına telefonun modemini yukluyo bu asamalarda ne bi driver ne vs vs hicbisey gerekmiyo sonra cevirmeli agdan baglanti olusturuyon
telefon numarasi yerine *99# yazıyon ve nete giriyon bu kadar[hline] tequila Web
if you kill a man , you are a killer
if you kill millions , you are a hero
if you kill everybody , you are a god !
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
teq vallahi xpnin 8310u tanımasında pek bir zorluk yok tamam cdden yukluyorsun benimki 6510 ve salak xp calıstırmıyor okumuyor supporta gir diyor microsoft gerçi microsoftta destek verenlerin bişi verdiğini sanmıyorum nokiadakiler gibi hattın başına eline bir iki kağıt parçası tutuşturulmuş kişileri oturtmuşlar öyle konuşuyorlar diyebilirim...
Neyseki ii win bilgim varmış yoksa o salaklara kanıp bırakacaktım :)[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Evet bende turkcell ve telsimdeki ve aycelldeki hatta ariadabn girenlerin hızını merak ediyorum aycell bedava olduğu için bayağı yüklenmişler ve hatlara giriyor ama yavaş çalışıyor geceleri biraz daha hızlanıyor telsimde ise aylık 5 milyon alınıyor turkcell ise kb basına ücretlendiriyor bence hazırkarttan girmek daha ii gibime geliyor turkcellde 60kb 1 kontör falan oluyor :)[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

ücretlendirmeler icin sirketlerin web sitelerine bakabilirsiniz
benim kullandıgım turkcell de download 3 kb/s civarı fakat sabit degil cok degisiyor 1 kb a da iniyor 10 kb a da cikiyor ortalama 3-4 kb[hline] tequila Web
if you kill a man , you are a killer
if you kill millions , you are a hero
if you kill everybody , you are a god !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...