Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman vs Rogue

cabbarnuke

Öne çıkan mesajlar

son şahsi kanaatim dediğim gibi rank setli yetenkli (ki çoğu şaman class biraz duel'lerde uber olduğu için kendini yetenekli sanar) bir shaman asla ve asla ne outdoor pvp'de nede duel'de tier2 dan aşağı seti olan bir rogue'ya yenilmez ;
rogue yu yenmenin anahtar noktası stam..
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi rouge un asıl olayı duel değildir.. dueller rouge lar için gereksiz bile diyebilirim eglenceden ve bikaç sey denemekten öteye gidemez..
Mage vs Rouge da eger rouge biraz da şans la saglam bi giriş yaparsa mage için gercekten cok zorlu bi olay olur.. (frost nova=vanish, clod snap= preparation)...
rouge lar yenılmez dememın sebebi cok saglam ve seri bi şekilde stun lock u yapan rouge ların dokunulmaz olması.. tavi pvp de iki tarafında cd lerinin süresi cok etkilidir..

tavi sunuda inkar etmem rouge un hp si 1 pyro ile sınırlı olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

1h+shield ns shamanlar rogue için tam bir baş ağrısı sadece tüm skiller critlediğinde indirebiliyorum ama 2h takılan shamanları genelde kesebiliyorum (geçen gün ilk defa wf yedim kafama çok feci bişiymiş ^^). rogue'un olayı duel deildir, hazırlıksızken yakalamaktır, yani ne totem dikip beklersin ne de elin blink'in üzerindedir (genelde magelerin eli blink'in üzerindedir ama büyü atarken blinkleyene kadar zaten ambush + gouge yemiş olursun).

not: mesajımda ben überim ya da çok iyi biliyorum demek istemedim sadece tecrübelerimi aktardım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue um ve eger bir shaman beni gormuşse ben kesinlikle ona bulaşmıorum. Duel dan farkı kalmıor ki. Adam totemlerini atıo 4 bir yanına, oturuo ortasına evcilik oynuo. Magma totem i de baca gibi tıslıo orda. Onun haricinde shaman = honorable kill. Adam ben ilk yakalarsam ne poison ı kaldırıo nede totem le donatıo etrafını. Teknik bile kullanmıorum ki yaw. Ambush+backstab+evasion+coldblood(zaten Seal of fate de full=her crit 2 combo point verio)+eviscerate. /headbang :P ((Assassination ve sublety felan gittim))

Pandaalf, abi ikimizde Defias tayız zati...Karşılaşırık...>:)

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 13:51 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar epl wpl ddeki gankı ile dueli karşılaştırmayın duel we gank çok farklı olaylar o zaman sen epl de manasız yarı hp li mage de dalıon duel teklif et bööle bi mage bakalım ne tepki alacan dediğim gibi shamanın 4 totem dikmesinde duel başlangıcında bi sorun yok bu açıdan ama ben bi shaman olarak 4 totem atan adamın pek ii bi oyuncu olduunu düşünmem malum mana save global CD olayları onun dışında rogue u yenmenin tek yolu ölmemek ns siz de alınır ne zaman heal atılacağını bildikten sonra 1H+ shield posion totem ls unutulmamalı rogue a karşı haaa bunları yaparsanız kesin alırmısınız tabii ki hayır skill > all
Bloodthirst/zenkai...
Sosyal ağlarda paylaş

Stun lock mekaniği tam olarak nasıl işler? cool downlarla ve sıralamayla verebilecek bi arkadaş varmı acaba? O benim için buyuk bir problem oluo. Aslında searing+lightning shield rogue u cok etkileyen şeyler eğer armor yüksek olursa roğue pek problem yaratmaz gibi gelior ama ah bide şu stunlar olmasa
Sosyal ağlarda paylaş

yani flare + trap hunterlarına bok atmışsınız da, şöyle bişey var hangi rogue wpl veya başkabiyerde stealth açık travel yapıyo? kedi erişemediği ciğere pist dermiş mantığı resmen. gözünüzde canlandırın bir rogue ve bir hunter wpl, epl veya allahın unuttuğu bi yerde karşılaşsın.. karşısındakini ilk farkedip mark atan hunter fantazisi mi size daha gerçekçi geliyo yoksa stealth basıp sinsice yaklaşmaya kasan rogue fantazisi mi?? learn to play noob demiyorum ama eğer bir hunter contested ve lvl 50-60 bi mekanda track humanoid açmıyosa açıpta bir rogue u farketmiyosa farkedip te mark atmıyo ve trap koymuyosa amacı zaten pvp değildir, ve siz muhtemelen pvp serverında değilde normal bir serverda oynuyosunuzdur.. bu yüzden bence siz hunterın trap koyup flare çakmasını istemiyosanız stealth ile oyuna başlamayın.. dimi amaç kendinizi geliştirmek?!? ha şunu söyleyenler olucak "learn to play noob ben yolun ortasında stealth pusu kurmuşum senin gelmeni bekliyorum aslında sen bilmiyosun noobsun" saygı duyarım bide bütün şu başlıkta yazılanlara bakıp msn pvpsi rullaz derim.. (bide çok konudan sapmışım kusra bakmayın shammy rogue geyiğiyle alakası yok diye ama tutamadım kendimi :) )

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 07:50 tarihinde, xarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...