Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda böyle insalarda var....

sayginay

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar az önce türklerin oyunda niiçin sevilmediginin kanıtı olan bir olaya meydana geldi başıma.
Enginnn nickli biri parti attı ve hemen giant golemlerin içine çekti tabi yattım(3 m exp kaybı).Şaşkınlıkla ok e bastım birdaha golemlerin içindeyim birdaha yattım.bu sefer OK ye basmadım tabi.Benimle beraber ard arda gelen herkezi yatırdı.SS yi koyamasım.enaz 5-6 kişiyide böyle yatırdı.allah belasını versin böyle insanların...nicki "enginnn" ve dikkatli olun
Sosyal ağlarda paylaş

Ok a Basmasanda Ustune Tas VArsa 4 Tasa Kaldırıp Tekrar Yatiriorlar ßugun Clanımdaki ßi Prest AYnı Sekilde 3 Kez Yatmis ve 11m Ex Kaybetti.. Goleme Cekerek.. ßende Gittim Troll Cektim Onlara =)

Not : Tamam Benim YAptigim HosBi Davranis Diil Ama En Azından Biraz Hissetsinler Cektikleri Adamlarin Neler Hissettiklerini..

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 12:18 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün yine solo tron xpye devam ediyodum. Server gitti, char asılı kaldı, tron' a exped oldum. Gece kasiim dedim, yarım saat geçmedi elektrikler gitti, char asılı kaldı exped oldum. Sinirden delirdim, sağdan soldan resser ararken Bad_girl diye bi priest geldi (o arkadaş burada bi yerdeyse bana bi pm atsın), 4 taş bastı, gitti...

Bi de pm den "cheeter"(!) yazdı...

Beyninde ödem olan arkadaşlardan bazıları her archer ı macrocu zannediyor.

bi de abuk subuk troll lurelamaya çalışıp önümde geberen tipler var, bunların da fraps ını alıp upload edicem yakında zaten. Başka türlü baş edilmez bunlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

best kanka party dedinde yokmu dedik spotlar senin olsun xD

bizdede fokal diye bir mage var adam 65 lvl 400 np li biri ama tam noob kazmanın onde gideni adam party almıyoz diye cw keserken araya falcon ceker arada yatar re-spawn basar kalkar hemen adam hergun 2-3 saat en az bizle ugrasır....

_flame_ bu adam kimi gorse 4 tas basıyo human tarafında dikkat edin :S
Sosyal ağlarda paylaş

bubba bi kerede benim basıma geldi hatta bi arada burda yazmıstım :D

adamın teki geldi kaldırıyımmı abi dedi :D
dedim dur bi sn kaç taş dedim 30 dedi
dedim kaldır o zaman ama 30 taşa olsun
tamam dedi bi kaldırdı 4 taşa
dedim bune olm 4 taşa kaldırdın
abi 3 kaldırma skilli var dedi hangisi 30 bilmiyodum
şansına 4 taş cıktı dedi sonrada yatarsan çagır geliyim dedi ve gitti :D

ondan yarım saat sonra scler basılı iken 1 party attı dedim tanıdık vardır o yüzden atıyodur die
bi girdim hemen cekti benı :D
sonra human vurdu bana kestim salaqı magic town cekip kaçtı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...