Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Lineage2 account'i (resimler high quality)

Grojarch

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar, 2 yildir oynuyorum bu account ile.
Server: Bartz
Isim: Garmoth
Lvl: 75
Class: Destroyer
Gear: Top A grade hepsi unsealed: Nightmare Heavy Full set ve bonusu. Majestic Jewelry set (Top A grade)
Weapon: Dragon Slayer (Health Special Ability'si ile)
Para: Yaklasik 130 milyon adena. Itemlari saymazsak.
Clan/Durum/Guvenirlik: Clan adi Amateras, Alliance adi: Nexus. Su an Bartz server'inda Aden castle'a sahip clan. (Serverdaki en buyuk/en karli/en reputation'li kale)
Her kale kendi town'indan vergi toplarken, Aden castle oyundaki butun town'lardan vergi toplamaktadir.
Resimler:

Son resim low quality'dir (karakterin lvl'ini gosterme amacli aldim onu) digerleri karakterin tipini gosterme amacli.

Bu ilk sattigim karakter degil paticik'de, Grojarch isimli bi Paladin'in bulundugu WoW account'u satmistim. Arkadas'i referans olarak gosterebilirim, ve topic'i.. duruyosa tabi hala paticik'de. Karakterin ustundeki item'lar ve para toplam 350 milyon adena civaridir.
Ilgili arkadaslar [email protected] dan mail ya da MSN yoluyla ulasabilirler bana.

[ Mesaj 17 Mart 2006, Cuma - 10:38 tarihinde, Grojarch tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

iyi hoş güzel solymr beni taniosun büyük ihtimalle üniversiteyi terkimden sonra askere gitmem nede ile yaklaşık 13 aydır oynayamıyorum oyunu 80 günlük bi askerlik hizmetim kaldı bitirince gene oynicam lvl 60 AW em war (14 ay öncede lvl 60 dı oynayabilseydim şimdi kaç olurdu aç parantez günün sorusu kapa parantez) eğer bu char satılmazsa ben talibim ama her zaman online olamiorum kendinize iyi bakın bol bol eğlenin

Umanel lvl 60 AW on Bartz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...