Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk video denemem yorumlar pls:)

fattal

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar konunun icerigi degil bu ilk denemem yani.
ben demiyorum aksiyon var diye:D sadece ilk video calışmamız nasıl olmuş bu arada baska bir link yapamadım raipdshare ye upload yapamadım:( yani montaj filan nasıl olomuş ilk denemye gore?
Sosyal ağlarda paylaş

aslanım benim ya yemin ederim gözlerim doldu askerden bile hala knight sayıklıyorsun:) askerden geldigin zaman sana en iyi videolarımı hazırlamıs olurum clanımda yerin ayrıldı ona göre:P simdiden HAYIRLI TESKERELER kusura bakmayın baya buyuk olmuş:( picallo_tr yorumun icin sagolasın
bu arda ufak bir hikaye benden
ressamın cıragı resimini bitirip ustasına gosterir ustasıda yapmış oldugu resimi istanbulun en işlek caddesine koymasını resimin yanına bir tane kırmızı kalem koymasını ve soyle bir not yazmsını ister (resimde gormuş oldugunuz hatalrı lutfen cizin) ertesi gunu resimin yanına geldiginde resimin her karesinde kırmızı cizikler bulundugunu gorur ustasına sorar nededini ustası aynı resimi yine yapmasını ister resim bittiginde ustası derki bu resimi aynı yere koy ve yanına bu sefer bir boya takımı ve soyle bir not koymasını soyler (resimdeki eksikleri lutfen tamamlayınız) ertesi gunu resimin yanına gittiginde resime hic dokunulmadıgını gorur ustasına bunun nedenini sorar ustanın cevabı (evlat insanlar yaptıgın birseyde cok kolay hata bulurlar ama yaptıgının aynısını yapmanı istediklerinde hic kimse buna cesaret edemez)
SAYGILARIMLA
Sosyal ağlarda paylaş

picallo bu arda yorumun icin tesekkur ederim boyutunu nasıl kucultecegimi bilmiyorum ama en kısa zamanda onuda halelderim efecjklerisde bilmiyorum programı daha yeni dowland yaptık ama en kısa zamanda herseyini cözerim yorumun icin gercekten sagol
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...