Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

# endless_night sorunlu mu?

komadayim

Öne çıkan mesajlar

açtıım topicleirn en mantıksızı bu topicten mantıklı olduu için bunu sööledim ayrıca orda bu topii açan arkım dan sora virgül war(koymayı unutmuşum)

tnnma olayına bişi diyemem endless burda eski olduu için onu savnuyo weya sewiyo olabilirm ama bu şu gerçeii deiştirmez

topii açan arkım sana giren çıkan mı war?

ayrıca endlessın yaptıı anlamsız bişe olsa bi şekild banlanır mod yoq sayılmas şuan tikatli olun :=)

ayrıca benim senle bi sorunum yoq saldırrma olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Allah aşkına puhahahaha imdat ya !!
ben burda ünlü olsam nolur çekici olsam nolur benim real deki ünüm bana yeter ben burda uyuz oldum konuyu sölüyorum ünlü ünsüz fark etmez kralına giderrr!!!

anlatabiliyomuyum illa bu yanımı çıkartcaksınız derdi olan benle özele gelsin tel açık adres herşey verilir meqan Beşiktaş

sizde adam oldunuzu sanın burda felsefe yapıp edebiyat parçalamakla adam olunmuyo daha fazla konuşturtmayın beni konuyu kapatmıştık o malda bida yazmıcaktı irdelemeyin canını sıkmayın adamıni.

Sosyal ağlarda paylaş

benide kimseyle bi sornumyok ben burda baştada olduğu gibi fikrimi ilettim ama malın biri cvp vermesini bilmedi

ben bu forumda 1 senedir varım ünlü olmak istesem enin gibi bi malı seçmezdim aylar önce burda buzi hazmes onarala kızardım ben hep yaptıklarından keşke onlar olsa onlarda birazdanah akıl mantık vardı

maldılar ama katılsız al deildiler

gidenler geleni aratır
Sosyal ağlarda paylaş

söle söliyim passive_ibne ay passive_kash öle bişe

30 vs 2 oldumu

her konuda haklı haksız birbirimizi savunuyosak emin ol yalakayızdır ama öle bişe yok :D

irdeleme passive amacın öt emetse etti say rahatla

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 16:58 tarihinde, sTs tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

komadayim sts nin yalakasi olmuyo cunku;
ba$ligi acmi$, kendi goru$lerini belirtmi$

sts komadayim in yalakasi olmuyo cunku;
"katiliyorum" "arkandayiz" gibi mesajlar atmami$, kendi fikirlerini acikca belirtmi$..

bu arada bazi anlamayan arkada$lara aciklama;
ben "aga" kelimesinin kullanilmasini destekliyorum demiyorum, butun postlari okumadan kafanizdan uydurmayin.. ben enless in heryere o resmi koymasindan $ikayetci oldum, konu ba$ka yerlere kayiyo cunku (adam gerekli gereksiz heryere koyuyo bu resmi)
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkada$lar.. endless_night in ne kadar haksiz oldugunu;

1. surekli seviyesini du$uren mesajlar atmasindan (ilkokul talebeleri gibi agiz dala$ina girmeye cali$masindan)

2. surekli "istedegim ba$liga istedigim resmi koyarim, sana ne" demesinden

3. bu ba$liktaki hic bir mesajinda bu resmi koymasiyla ilgili kendini savunamamasindan

anliyoruz.. konu kapandi sanirim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...