Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior silahları hangisi olmalı?

enerji

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben bi kaç seçenek yaptım sizce hangisini almalıyım...

1) Totamic Spear + Hanguk Sword

2) Totamic Spear + Kalkan defender of lord olabilir...

3) giantic two handed

4) Raptor (poisonlu )

5) Raptor (poisonsuz)

Raptor poisonlunun failed verme oranı çok fazlaymış...

Evet sizce hangisini almalıyım karar veremedim bana sölenenler totamic + hanguk ile np kasmak kolay olur...

Raptor ile boss kesmek de np kasmak da kolaydır ama spear defanstan çok çekersin dediler... Sizce ne olmalı bu konu hakkında çok konu açıldı son noktayı koyalım artık... Bi de son olarak raptor poison olayı kafama takılıyo poisonlu ile poisonsuz arasında çok mu damage farkı olur kullananlar sölesin lütfen bi de failed çok fazla mı olur... Arkadaşta raptor +8/80 vardı 4 kere üst üste mage e 90 damage verdi... Evet yorumlarınızı bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Itemlarim;
Glave+8/80
Totamic Spear +8/80
Deep Scar +8/80
Hanguk Sword +7/90

attack powerim en yuksek Glave+8 ile oluyo, ama totamic spear + deep yada hanguk ile cok daha seri vuruyorum.. raptor+8 elime hic gecmedi, ama eminim ki digerlerinden cok daha iyi vurabilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

tota +8 sag el hanguk sword+7 sol el
Raptor +8 eger maddi durumun iyiyse cok ii olur combo biliosan döktürürsün bu silahla
dierleri hikaye eger kaçma anında seri olupta kalkan elime alacam dersen bence D.o.L. alman en iyisi olabilir cunku sana kaçma anında en cabuk yaklasak enemy rogue lar olur
Sosyal ağlarda paylaş

eger dual we dual roc bıde glass belt yada ıron varsa gıga +8 kullanmanın bı anlamı yok
ben hepsını kullandım gıga+8 le ap 1850 ıken raptor +8 le 2050::: totamıc+8 hanguk+8 le 1884 bunlar scroll u olan ap ler zaten prıestsız warrıor bu oyunda hıc gıgala takılıp ne yapıcan çay kaşıgınla tünel kasmak gibi bişet vuramıyosun kı canın 310 artıyo ama ölduremıyosun sonra bırı gelıyo yatıyosun herseyın tamsa gıga kullanmak bence mantıksız tota+hanguk ap az fakat hepsınden daha serı raptorla vuracagın damageneye esıt gelıyo hemen hemen ve kacırmazsın adamı belkı yardımı olur
Sosyal ağlarda paylaş

ben lvl 65 warriorum we kendi deneyimlerimi yazayım. saymış olduğun bütün silahları epeyce bir süre kullandım.

öncelikle lvl in kaç ? çünkü ;

saymış olduğun tek el silahlarda yanına sağ eline rangesi 1 olan silah kullanmak zorundasındır. örnek olarak totemic range 2 hanguk range 1 dir. range nedir diye soracak olursan ise vuruş uzaklığındır. anlıycagın üzere tek el kullanınca elinde 1 adet range 1 olacaktır we bu yuzden vuracağın adamın cok yakınına gırmen lazım. şimdi şöyle bir soru olabılır. aga sen warriorsun haliyle adamın yanına gitceksin ne alaka ? kaçmakta olan bir düşmana yada slind yaptıgında rangenin ne oldugunu ogrenmıs olursun. tek el sılahlarda mana olayını ıyı ayarlman lazım. uzun bır sure cıft el kullanıp sonradan tek ele donersen alışman cok surer. son olarak eğer maddi durumun iyise tek el almanı onermem. zamanında benım raptor için +8 totemic, +8 hanguk, +8 impact wermişti bir warrior. umarım anlamıssındır demek ıstedıgımı.

eğer maddi olarak iyi durumda değilsen +7 glave senin için ideal. +6 rap ile +7 glave arasında sana werecegı atak yaklasık 30-48 ap arasıdır. diyelimki cok zengınsın git +7 yada +8 raptor al.

raptor dısındakı butun warrior silahları rap yanında oyuncak silah gibi kalır. giga falan bunlar süs eşyası. tamam uniq silahlarda resistler fazladan mp hp bonuslar war ama sen zaten bunlara ıhtıyac duyuyorsan boşver kullanma warrior charını.

poison olayın gelince. poisonlu silah ile yaratıklara extradan fazla damage werirsin. ama cz de karşı ırka karşılık bir üstünlüğü yoktur. poisonlusuda poisonsuzuda aynı damageyi werir denedim. failed olayın gelince şöyle düşün. str si fazla olanın failed wermesi her zaman daha azdır. lvl ne kadar yukseltır we str o kadar iyi ise failed wermesi azalır. failed wermesi senin silahının poisonuna baglı değildir.bu senin o anki net durumuna (lagsız bu gercekten denemiştir bizzat arkadaslarımla :P) we str ne bağlıdır. senin lvl 62 oldugunu farzedelim we elinde +8 poisonsuz silah war. benim (65 ) elimdede +8 poisonlu silah war. senin failed benden cok olur. hurefelere inanmayın bizzat oynıyanlardan sorun :P
Sosyal ağlarda paylaş

poisonun damage i artirdigi konusunda cok fazla emin degilim ama failed olayi dedigimiz olay r (auto atack) ile verilen damage de poisonlu silahlarda cok komik rakamlarda damageler gorebilmen; ornegin normal bir r ile 200 oraninda damage verirken arada surekli 20*30 gibi damageler olusmaya basliyo buda fail durumu muhtemelen skilller zaten mesafe fazla olmadigi surece zaten failed olmasi mumkun degil (sword dancing icin). poison icin muhtemelen bir bug olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

nocom çok saol kafam netleşti elimde glave +7 var şu an zaten o fena değil ama şimdi raptor +6 veya +7 almayı veya basmayı düşünüyorum... Yaza kadar chitin shellleri de fulleyip tamamen charı sağlamlaştırıcam... Para biriktiriyorum yakında raptor u alırım şu anda fiyatlar çok yükseldi elimdeki glave +7 ile idare edicem... Bilgiler için teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Raptor al sen.Adamı oyar icine badm koyarsın 3 lu 2 li vurmasını biliyorsan gigadan ya da tot.+hangukdan cok daha iyi bi de benden sana tavsiye mirage sw al genelde kimsede sword dfnce yoktur spear def. takan adama mirage sw. ile takarsın.Hemde hep raptor tarzı tek elli kullancagından combondan sasmamıs olursun.Dene bi ara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...