Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KASDAV 2006[24-25-26 Mart, final 8 Nisan]

Voys

Öne çıkan mesajlar

0 bilet sattık okulumuzda demek ki bunun para ile pul ile bi olayı yoktu beste ikinciliğini aldık darüşşafaka lisesi olarak bence gayet de hak ediyorduk emeklerimiz boşa gitmedi ancak o kadar yorulduk ki sevinemiyoruz :D
biz papyonlu olan gruptuk hatırlayamayanlar için söyliyim ben de diz çöküp solo atan gitaristtim hehe :P
Sosyal ağlarda paylaş

solonor, senın yuzunden kafam gitti. headback yapa yapa sırtım falan bile ağrıyor. ama çok iyiydiniz.

elerki yi izleyemedim dışarda orta kapıyı yumrukluodum o sırada. biraz daha geç beleşing girişing e giriştim. en çok dikkatimi çeken diğer gruplarda;

1. solonorlar

2. galatasaray

3. istanbul erkek

(sıralar performansa göre değil, aklıma gelme sıralarına göre yazıldı)

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 12:22 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

en ii erkek solist- İlter Ünal- bizim okul İEL'den..
en ii 3. sahne performansı ve en ii 3. yorum da bizim oldu...

ilk kez bu sene gittim kasdava ve çok eğlendim başarılı olmamız da çok mutlu etti beni..

gsl-alman-keal-göztepeyi de tebrik ederim onlarda baya iyiydi...

notre dame de sion'unun söylediği şarkıyı fransızca olduğu için bilmiyorum ama orkestra çok iyi çaldı gibi geldi bana ama solisti çok sönüktü bana göre...

kayseriden gelenleri de tebrik ederim ama önce çıkıp besteyi söyleyen kızın yalakalık yapması kötüydü..
Sosyal ağlarda paylaş

selam arkadaşlar. uzun bir yazı yazmak isterdim, ama çok özet geçicem. :) güzel bir gece geçirdim. hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Aldığımız ödüller:
Erkek vokal 3. sü(bu ben oluyorum. :))
Orkestra 2. si
Sahne Performansı 2. si

Şahsi fikrimce, yorumda ödül alıp bugün türkiyeyi temsil etmemiz gerekirdi, ama artık daha fazla kurcalıyıp olay çıkartmak istemiyorum. Zaten Nev'in ödüllerden sonra kulise gelip, bizi bulup, teker teker öpüp, tebrik ederek; "sırf sizin için geldim kulise, burası türkiye, siz kalplerin birincisisiniz, daha fazla ödül kazandırabilmek için size elimden geleni yaptım, çünkü hakediyordunuz." demesi bile en büyük ödül oldu benim için.

Hepinize ilginiz için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

solonor süperdiniz ya :)

pogo da çok eğlenceliydi ama tekmeyle falan dalan hayvanlar oldu.. onun dışında güzeldi eğlendik baya..

ama sıkıldık acıktık sonuçları dinlemeden çıktık :)

vefa lisesi olaraktan en iyi enstrüman ödülünü bateristimiz aldı.. başka da bi bok alaadık

zaten 50 kişi falandık orda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sinan çok tebrik ediyorum abi sizi, ve özellikle seni, gelemedim izlemeye ama, Extreme bi müzikle derece yapan nadir gruplardansınız hatta belki de ilksinizdir bilmiyorum tabi Kasdav tarihini =) İzleyen arklarım hep Alman lisesi çok harikaydı yorumlarla geldi, böle metalci olmayanlar bile dedi bunu resmen gurur duydum senle =) koçum benim eheh =) Bu gazla bi de ÖSS de derece çak, sonra müziğine aynen devam et =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...