Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güçlü warrior kim ?

AnemiC

Öne çıkan mesajlar

Walla yazmıyım yazmıyım diyorum artık dayanamadım.Tutturmuşsunuz bi kosp furyası gidiyo.Varsa kanıtı olan banlatsın arkadaşım.Admin bile gelip özür diledikten sora beni banlıyan GM in son 1 aydır oyunda olmaması bişeyleri size açıklıyordur umarım.Ben yenilmez değilim herkes birbirini kesebilir.Benim czdeki partylerimde her zaman tek priest vardır 3 priestle gezsem acaba o zaman ne diceksiniz çok merak ediyorum. O zaman bu adam edit yada GM dersiniz sanırım ,çünkü kralı öldüremez o zaman.Arnitsos diyosun (Arnitsossun bütün uniquelerinin +3 olduunu biliyomusun?) F9Devil Diyosun (F9Devil in statlarıyla istedii gibi oynıyabildiini biliyomusun?) Daha birsürü şey var ama sölemeye gerek yok çünkü değişen bişey olmıcak...Millete sataşmakla bi yerlere gelinmiyo sosyal hayatında başarılı olamayan insanlar bazı egolarını burda tatmin etmeye çalışıyo.Yaş grubu kaç bilmiyorum ama biraz efendi olun oyun bu... (bu lafım herkese değil ,gitmesi gereken yerlere gider)
P.S : Birde çok merak ediyorum ya neden czde sürekli kestiim adamlar kops kullanıyosun cart yapıyosun curt yapıyosun diye forumlarda ağlıyolar , Knightonlineranking forumlarında da bu olay böle, Ölmek bu kadar zorunuza gidiyosa girmeyin czye .Ayrıca lovelygirl marekiller dediin adam kimki 70 lvllerin en eziği ... Bırak 1 tane 70 2 tane 65+ adamı 3 tane 70 adamı peşime takıp aposlara kadar götürdüüm olmuştur. Bırakın bunları yaa...

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 05:26 tarihinde, Xrated tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yeterince kanıt var eski topicleri arattırma. f9 statlarıyla oynuyomus otekinin unique leri +3 müş.... bunları duyan aklı basında birinin sana soyliyecegi tek laf: LMAO..
ayrıca k2 den seni banlamasını kimse beklemiyor (zaten banlandın ve actılar lol) oynadıgımız oyun KO.. 1.5 senedir böyle biri banlanır oteki acar 8976843092 kere banlanırsın 8976843092 kere acılır normal karsılanan seyler... parana/premium alma gücüne, gm lerle ilişkilerine baglı
Sosyal ağlarda paylaş

Milo

Yazdıım yazıyı okumadın galiba k2 beni banladı , 4 saat içinde banım açıldı admin benden özür diledi beni banlıyan gm piyasada yok ok? Hala bişiyler anlamadıysan dicek bişiy yok.
Bide çok gereksiz bi adamsın her yazı yazdıım yere zıplıyosun yaşın küçük sanırım senin gibİ asosyal kardeşleri hayata kazandırmak lazım.Nedir bu lol lmao şuanda düştüün durum komedi :) Bende sana bişiy diyim GET LIFE ... Lordos +2 unique , arnitsos +3 unique , doilooklikeagreek(bidas) +3 unique . Eğer bunları zaten bilmiyosan hiç yazı yazma acayip ezerim rezil olursun ... Herneyse yazı yazıcaksan bari mantıklı ve akıllıca yaz . Bu buraya yazdıım son yazıdır BAŞKALARININ BİLMEMNESİYLE GERDEĞE GİRİLMEZ !!!
P.s :Ha bide oyundaki nickini yazarmısın seni kaç kere kestim merak ettim .. Czde kestiim adamların forumlarda bana saldırması moda oldu. Geçen zaten ne güldüm knightonlineranking forumlarında bi adam oyundaki nickini bilmiyorum czde bitek seni öldürebilmek için son bi haftada 10k np kaybettim dedi :)

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 14:19 tarihinde, Xrated tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

noktayı boş ver size bişey anlatayım geçenlerde eslatta geziyorum yanından geçerken bi rogue clanım hakkında ezik felan dedi bende neden die sordum hepsi ezik hepsini arenada ipe dizeriim dedi bende ona clanda olan bir arkadaşımı kesip kesemeyeceğni sorum

ben: lvl 70 warrior kapışırmsın
o : charımın şifresine kapışırım onunla
ben: senin lvl kaç
o : 62

sonra lol dedim oda bana itemleri saydı

+1 iron neck +1 iron belt +1 dual rol +8 dual shard +1 dual elf metal earring

hoş inan madım ama sizce lvl 70 warrior 2700 ap var bu admla kapışırsa ne olur ????????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hoş inan madım ama sizce lvl 70 warrior 2700 ap var bu admla kapışırsa ne olur ????????

NE KADAR UĞRAŞIRSAN UĞRAŞ DUPE YAPMADIĞIN SÜRECE 2700 AP Yİ LEGİT İTEMLERLE GÖRMEN İMKANSIZ....(BABASHOPERDA OLMUCAN XD)

LVL 70 OLSAN BİLE

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 13:41 tarihinde, LoRD_SaiNT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten butun olayların tamamı oyunu bilmeyen, oyundaki charlardan hbri olmayan kişilerden kaynaklanıyor.... Adamlar ac.cacmıslar kasmıslar 60-62 olmuslar bir takım itelemlere sahipler pk nedir bilmezler, parti ile pk nasıl yapılır haberleri yok, karşılarına 70 lvl birisi cıktıgında ve malum sonuc gerçeklestiginde o kişi kesin macro, kosp, koxp kullanıyordur.... Ama kendisinin ne kadar n00b oldugunu asla gormez, alo arkadaslar 70 levelden bahsediyorsunuz... Arnitsos, Lordos'un serverda ne oldugunu bilmeyen arkadaslar ya konusmasınlar yada oyunu boşuna oynuyorlar daha fazla oynayarak vakit kaybetmesinler, yada sadece kendi oyunları ile ilgilensinler.....Hala nasıl bazı seyleri anlamamıssınız bende bunu anlamıyorum bu oyunda ozellikli korunan kollanan adamlar var, bazı şeyler agalara beleş, eger $ ın varsa cukka saglamasa Gm in goz bebegisi, itemler, lvl uplar, scroll destegi ve herşeye goz yumma sonuna kadar sizinledir....
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en iyi falan değilim daha lvl 66 böle bi oylamada yerim bile olmamalı ama ::Undefeated:: gibi türklere her gördüğü yerde küfür eden bi adama arenada 4 defa 1 vs 1 de mokoko yapmaktan zevk duymuşumdur saygılar he alamazsın diyenler oyunda Petsmar2 - Okman - ve legansforever a pm atıp sorsunlar

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

slm beyler ben torgr1m o saydiginiz kisiler de itemleri civciv kullansa oda ii olur bu kadar dupe koxp la 70 lvl e kasan adam birakta olsun be oyunculuk sifir worrior adam leg cut kullanmiosa ben ona oyuncu demem.. daha adam kosarak kombo yapmasini bana soruyor bende ona sen nas1l 70 lvl oldun kardes dedim..adam bana bi tanede 70 lvl asas1m war demesin mi? içimden din kitap indirdim m.p =)))
Sosyal ağlarda paylaş

itemlerin saglamlıgıysa konu badwolf hepsini ezer gecer. +8 shell set ve +9 raptor. ama oyuncu arıyosanız f9dan gerisi yalan. heracles cz de town esir etmişti bizi bi kere dısarı cıkamıyoduk. f9 geldi, heracles nereye kayboldu anlamadım aldı buffcusunuda gitti. herhalde utandı. :D o kadar öldükten sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yorumlarınız ve beni aday gösterdiğiniz için teşekkürler. En iyisi olduğumu iddia etmiyorum fakat iyi olduğumu biliyorum.
Bu arada isteyenlerle 1&1 yapabilirim. Pm atmanız yeterlidir.
Ben LegendsForever

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 19:17 tarihinde, Tamika tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...