Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blacksmith hakkinda birkac soru

jonywayt

Öne çıkan mesajlar

simdi bs olmayi dusunuyorum (search kısmında blacksmıth olarak arattım yeterlı bılgıye ulasamadım)
siralama nasil oluyor caylak usta iyi usta:P vs olarak :)
asistan bs ne zaman olunuyor mesefa :)
birde daha once kasmistim bs ayrimina kadar orada adamla konusup weapon demistim.sonra bana anvilin sagindaki adama yolladin gittim konustum ve bana bi q verdi ama ben yapmadim o q yu sonra bs yi silmistim.
ben full bs olabilirmiyim acaba su anda yardimci olabilecek biri var mi acaba :)

tesekkurler iyi gunler ^^

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 18:05 tarihinde, jonywayt tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer o verdiği questi yapmadıysan sanırım yine o aşamaya geldiğin zaman sana yine soracak weaponsmith mi olmak istiyorsun yoksa armorsmith mi diye?

Weaponsmith de daha sonra 3 e ayrılıyor, axesmith, macesmith, swordsmith diye.

Ama sana tavsiyem armorsmith i seçmen. Blacksmith 300 olduğunda yapılan epic itemlar armorsmith de daha iyi ve hem kendine yapabilirsin hemde playerlara gold karşılığı yapabilirsin. Ama weaponsmith seçtiğin zaman yaptığın itemlar armorsmith e göre daha kısıtlı...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım iyiki böle bi konu açmışsın. Bende açacaktım. :)

Benim bir sorunum var Ben Weaponsmith'im sizin kadar karamsar bakmıyorum konuya ama weaponsmith kendi aralarında 3 ayrılıyor diyorsunuz ya, bende onu merak ediyorum. Yani şimdi benim Bs skillim 285 ve hala 3'e ayrılmadı.

Sorun şu
1. Axesmith nerde olabilirim?
2. Bunun için belirli bi lvl varmı?
3. Blackrock Deeps te bulunan Thorium Brotherhood elemanı tam nerede? (cordinatı varsa söleyin)

Tşkler
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar birçok meslek denememe rağmen BS/LW/TA gibi craft mesleklerinin pek para kazandırmadığını düşünüyorum sebebi hem yapan player çok hemde para kazandıran itemlar skill 300 deyken yapılıyor ve artık playerlar bunlara para vermiyor DM/scholo/stratholme gibi zindanlarda daha iyi itemlar düşebiliyor bence şu anda toplama meslekleri daha iyi para kazandırır diye düşünüyorum.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...