Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NP transferi (ayıp vallha)

LordSevo

Öne çıkan mesajlar

Tukishtown eskiden adammiydi ki simdi duzelksin hatirlayan hatirlar ss olarakda koymusdum patriottan achillies_tr mi ne onun gibi biri ile turkishtowndan baska bi eleman breth de np kasiolardi savas sirasinda... hepde bunlar oluodu her savasta mageleri cirit atiodu breth de bole bi clanin remake i yada idol edinen bi clandan ne beklersiniz ki
Sosyal ağlarda paylaş

Vaay be neleer neler.... Amma yorum yapmışsınız sevenler sevmeyenler adını duymadığım tüysüz çaylaklar kendi illegal davranışlarını kapatmaya çalışanlar hep bu topicde birleşip yorum yapmışlar. cümlenizden allah razı olsun...
Oyun o kadar dengesiz bir hal aldı ki öyle kötü hale geldi ki oynamak midemi bulandırır hale geldi. 3 aydır raptor +8 arıyorum ne pm ler geldi paramı alıp kaçanlar, pazarlık yapıp yapıp sie mal deyip çekip gidenler daha neleeer neler...
İnanıp inanmamakta özgürsünüz ama bunu inançlarım doğrultusunda size yemin ederek söylüyorum: ben oyunu deil oyunun beni bırakmasını isteyerek yaptım. Pm attım blackwinds online di tam zamanı diyerek başladım. Arkadaşıma da dedim ki ortalıkta isim geçmiyor daha hızlı tp le sadece benim ismim geçsin...Ve yaptım banlamadılar Allah kahretsin okulum uzadı bu lanet oyun yüzünden. O günün akşamı clanımla helalleştim ve dedim ki bu raptor da yanarsa oyunu temelli bırakıyorum... Ve oldu yanmadı.
O gece yaptığım np transfer sayısı 1k dır tatmin olmak istiyorsanız orcların önünde 100 defa ölüp o np yi kaybetmeye razıyım.
Biliyorum yaptığım iş legal deil zaten onun için yaptım bir an önce ban yiyip kurtulmak için ama olmadı.
Klanımdaki kardeşlerim bile dua ettiler raptorun upg olması için. Ve bu oyunu sırf bu kardeşlerim için oynuyorum. rahatsız ettiğim için özür dilerim. Şunu da ekliyeyim kimse kardeşlerim hakkında kötü söz konuşamaz derdi olan meramını bana anlatsın. Selamlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on Eger Bizi kastediyosan mageleri diyerek Ben War Bug Yapmistim Evet Transfer icin diil belki Ezik öldürmek cok hosuma Gidiyodu ozmanlar Sonucta Svasiyodum Yani Brattede o aralar Hep ezik yoktu Birde 30 gün ban sonunda Char Cirilciplak Ve 0 Np olarak Bana GEri VErildi .. Yani anlıcan Bundan hicbi Yartarim olmadi Turkishtown Clani ile Alakam yoktur Sadece Dar Beynine Genis Bilgiler Sokmak Gibi Bisey Yapmak istedim ..
Sosyal ağlarda paylaş

efendi Tarih: 2006-03-09 [ duruyor ][ Mesajı SiL ] [ Mesaj Gönder ] [ Engelle ]

--------------------------------------------------------------------------------
senin sülaleni ....... şimdiye kadar sana selam bile vermiş değilim. uzaktan havlama senin .....ünü uzaktan ........

noktali yerleri doldurunuz...
asdasdasdasd

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 14:07 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...