Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunlar ne demek ya?

lupin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bence çogu insan bu oyunda sacmalıorar ... ya bi sokaga cıkın ac insanlar ac kişiler var .... pazar alanına komik fiatlarla gelmeyin yazılıor ... 60 lvl full +8 shell set dual +8 shard full uniqe 1300 dolar ... ya size garip gelimior mu ? fakir o kadar insan varken ... ayrıca bide diorki komik fiatlar 300-400 die gelmeyin ... bence komik olanlar bu insanlar ... ceki düzen verilmeli ... tepki gösterebilirsiniz ama ben bu yazıyı yazmak istedim ... ii günler herkese
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış manlış..

sonuçta reel para ile arkadaşımın aldığı +8 mirageı
az önce adam hayır yap abi allah rızası için diye yalvarıyordu

eli boşmuş moşmuş bilmem ne

sence akıl karımı ?
bu oyunda bu kadar kahpe yönetim ve oyuncular olmasa belki hediye edilir ama ...
Sosyal ağlarda paylaş

@lupin
sana %1500 katılıyorum
ama benimki o aç insan falan davası değil
bu adama dupe yapıyor diye ana baba falan 7 sülalesine gidene kadar küfür ediyolar. sonra yaptıkları o ayıp ları bile bile gidip o parayı verenlere acıyorum.
dupe wipe te silinmese bile o şerefsizler bu yönden para kazanıyor gidipte kendi bassa belki ben bile alırım ama şerefsizlik yapıp para kazanıyolar ya yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek tarzda insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

lupin suan 60 lvl olan ve dogru durust elle hatrı sayılır bir itemi olmayan charima bugune kadar premdi cashtı 1000 $dan fazla harcadim.. bugun satmaya kalksam ki düşünmüyorum en az harcadigim paranin yarisini istemek benim en doğal hakkım ki bide buna verdiğin emek var..
Sosyal ağlarda paylaş

lupin kardes haklısın bazı mal arkadaslar var ki aramizda dupe yapip 1-2 saatlik emeginin karşılıgını 1000 lerce dolar olarak geri almak istiyorlar. bu turkce i.d ile dupe yapan arkadaslar + edit itemlar piyasayi düşerecegine sacmalayip 100 lerce dolar istiyorlar kısaca bunlara s.git dieceksiniz... ha bi de referans istiyorsaniz www.ebay.com
orda aratin knight online'i ordaki fiyatlarin %50'si türkiye icin gecerlidir... daha fazla verirseniz size denecek tek söz var ZAVALLI
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere oyunda char almak kdr sacma birsey olamaz bence.. sonucta onemli olan kendi karakterini yaratmak.. eger oyundan sıkılıp satiosan orasini bilemem tabii.. oyuna pre harici para verenin aklina sasarim.. pre de zorunlu gibi bisi oldu yoksa onada vermesek keske.. hele hele 1500$+ para veren birisine daha dogrusu ailesine acirim.. bunku bu kdr parayi calisip kazanan birisi oyuna yatirmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu kadarmı saçmalıkmı olur, aç insan varken diosun bide onlar saçmalıyo diyosun lol

ya ne alakasız bişe aç insan var diye adam 1500$ a charı satmıcakmı yani yani dicek çok şey var ama

hangisini yazcamı şaşırdım, aç insan varsa almaz dime
bi araba 50 milyarsa satan adam hee aç adamlarda var be bunu 30 a satıyımmı dicek yani puhaha

zorla al diyen yok ki kimsee stıyo sa satıyo almassın olur biter beni charıma zamınında 1000$ verdi adamın biri satmadım nie satmadım daha fazla para harcadımdan deil sadece pre alıyodum her ay ama ona verdim vakte zamana gecelere kıyamadım anlıyomusun....

not: bu sölediklerim düpe yada illegal şekilde yapanara deil onlar 10milyona satsa bile haksız olurlar

bb
Sosyal ağlarda paylaş

hmm şimdi wow oynayım sadece 2 saat kodan nefret edersiniz ben lvl 62 charımı clana hediye ettim gold premmymi almadığım kaldı knightcash mi almadığım kaldı dönüpte arkama bakıyorum ve yazıklar olsun diyorum kendime böyle bir oyun oynadığım için oyun olsun adam gibi olsun wow a verdiğim para son sentine kadar helal olsun gerçi bu sözlerin yeri burasımı bilinmez ama helal para için saatlerce abyysden cıkmadığım günleri hatırlıyorum ve şerefsizin tekinin o paranın onlarca katını 10 dakkada yaptığını öğrendiğimde yaşadığım hayal kırıklığını hatırlıyorum yapacak çok daha önemli işlerim varken bu oyuna harcadığım zamanı hatırlıyorum(gerçi bu oyuna harcamasaydım başka gereksiz bir işe harcıyacaktım ama böyle bir oyuna harcadığım için daha fazla üzülüyorum)sanırım çok negatif bir yazı oldu ama KO ya bakış açım artık budur
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında değindiğin konu gerçekten çok hoş ve yaklaşımın ne kadar duyarlı...
Ama bakış açısını biraz genişletsek acaba daha mı doğru olur?
Örneğin bu oyun başında geçirdiğin zamanı ele al. Cafeden oynuyorsan zaten ciddi anlamda real para veriyorsun. Evde de durum çok farklı değil. O pc nin yaktığı elektrik, adsl ücreti vs.. En basit anlamıyla real masraflar. Artı pc başında geçen (kaybettiğin) zamanın var. Bunu bir üretime dönüştürdüğünde elde edeceğin rakamı da zarar hanesine ekleyebilirsin.
Bu işin bir tarafı.
Bir de diğer yanı , dışardaki aç insanlar meselsi var. Bunu sadece oyun için harcanan parayla sınırlama. En basiti sigaraya verdiğin para bile, bir kişinin bir öğün karnının doyması demek. Bunun gibi o kadar gereksiz bir kaynak harcamamız var ki. Lüks tüketim olgusuyla edindiğimiz, son model arabalar, cep telefonları, 5 yıldızlı otellerde yapılan düğünler, havai fişek gösterileri... Küresel düşündüğünde dünyanın büyük bir bölümü açlıktan kıvranırken, diğer tarafı ihtiyaç duyulan kaynağın daha fazlasını kişisel zevk, lüks ve konfor adına harcıyor.
Velhasılıkelam, evet bu oyun için ben de ekstradan bir para vermeyi doğru bulmuyorum. Ancak veren arkadaşları da eleştiremiyorum. O kadar duyarlı isek, herhangi bir sivil toplum örgütü bünyesinde konuyla ilgili faaliyet göstermek gerek. Gerisi sadece ahkam kesmek olur...
Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

Areste olanlar bilir Obi_Wan_TR ve en yakın arklarından biri olan Braweheart isimli kişi bu oyun en azz 3000 dolar para harçamışlardır tmm bende harçadım ama en azından benim en fazla 500mil felandır :)
Adamlar gitti full +8 rogue Chitin Shell aldılar 200-250 mil'a,Dual +8/80 Shard aldılar 250 mil a sürekli paralı oynuyolar ve sonra biz bunları kendimiz yaptık diyolar bu oyun bu kadar para verenlerde sizce AKIL warmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gun demistim bu oyun icin para harcayanlara acıyorum diye bence su cılkı cıkmıs oyun icin premium almak bile akılsızlık bırakın unique +8 item almayı sunuda iddaa ediyorum turkler 2 ay premium almasa adamlar bu oyuna bi duzen vericekler cunku elleri mahkum
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...