Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanaluo-zeus shard

preze

Öne çıkan mesajlar

Eheh bende sphere' mi kurup evden server açıcam yakında. "Wandırful Uo Şart" diye. "100 mb bağlantı, yeni sistemler(ki her serverda vardır bu yeni sistemler ama aslında nebula scp'leri copy-paste'dir). "Serverımızın seçkin bir staff kadrosu vardır. Eğer lag yaşıyorsanız kesin sizin bilgisayarınızda problem vardır!" Bunların olayı da budur.(Bence) Ki ben evden böyle bir server açsam 1 yıl boyunca açık tutmakta ne var?
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar adam akıllı bir sunucu acmıslar üstelik bilinen harita yerine oturup kasıp değişik bir harita kullanmışlar yetmemiş adsl den acmak yerine dedicated almışlar ve söylediğin kelime

böyle köklü bir oyunun madara edilmesi oluyor.

önce bunu oku madara etmek nedir gör
http://forum.paticik.com/konu.php?id=34857

lütfen eleştirirken dogru şekilde eleştirin arkadasların hevesini kırmayın.

sunucuları kapanmadı ve siz 3 ay sonra kapanacak diyorsunuz ne alaka merak ettim bunu bilmeden nasıl eleştiriyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha keşke girseydin hiç değilse insanlar sıkıldıklarında gelmişleri üstüne üstlük kafa dağıtmıştık :) böyle 2 de bi patlamalar yaşamadık lagda yoktu 10 - 15 kişi baya eğlendik burda çat server yok haaa 3 ay olayımı chaos hosting ( chaos design ) araştır bakam genç biraz geçmişini kaç server 3 AY dan fazla açık kaldı ? ya çocuk kandıramazsınız? farklı map NOİR in mapı scriptler GAMERS ZEUS hatta utanmamışlar download ettikleri clienti bile aynı isimle insanlara sunmuşlar eğer benim menace centralim eziklikse eğlenceli bi eziklik oldu giren arkadaşlarım memnundu sizin gibi hayal kırıklığı yaratmadım ben bi vaad vermedim 3 yıl 5 yıl açığız yada bu resmi bir uo sharddır sitesi wardır demedim.. o yüzden KASMA GENÇ ;) böyle laflarla değirmen dönmüyor su ( icraat ) lazım bize hadi şimdi git serverini düzelt
Sosyal ağlarda paylaş

Polemi yapmaya bayılırım hadi yapalım :):):):):):):):):):):) afferin menace centrali araştırmasını bilmişsin gerçekten biraz amatörlük wardı ama :) eğlenmiştik yukardada belirttim ben onu o çağdaş beynini kullanda birazda chaos hosting ( design ) i araştır sonra gel burda benim canım cicim menace centralimi yargıla :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...