Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hacked by bye

toretto

Öne çıkan mesajlar

efet arkadaslar dun aksam cyperda ve aresde hack yedık

aresde imparator3158 lvl 63heck yedı hacked by by :d

cyperda ::komser:: 60 lvl 2x +8 shard 2xrol elf belt +1 dex of amulet iron necklece +8 raptor +8 totamıc +8 full shell warıor and rogue vs vs gb

sokam bole olaya
Sosyal ağlarda paylaş

ii olmus abi benimde olympiada lvl 63 charımı çaldılar.. neyse çok laf soktular sustum areste lvl 68 char kaldı onuda satayım tamamen bırakacam hacklendiin ii olmus bırakmana vesile olmustur inş başka oyun oynıcam dersen silkroad oyna ben silkroad - soldat takılıorum şuan
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi başlık açmıştım hacklendiğim yönünde ki şu anda belirttiğim gibi 5 arkadaş hack yemiş durumdayız..eğer başka bildiğiniz haclenmiş arkadaşlarınız varsa bir başlık altında birleşelim onları da buraya yönlendirin ve hepberaber resmi foruma başlık açalım.toplu hareket etmekte fayda var ki ben bu sabah hacklendim.ölze mesajdan da irtibat halinde olalım.benim derdim charın gitmesi değil aptal yerine konmuş olmamızdır.62 lvl assasian sheller ve shard ve iç takılar gitti.5 aylık hiç level kasmadan kazanılan itemlerimin gasbedilmesini hazmedemiyorum.hele lvl 62 530 a getirdiğim char için harcanılan emek -ki tek saniyesinde kosp yoktur- bana çok koyuyor
Sosyal ağlarda paylaş

hey yawrum hey derler ya alma maznumun ahini cikar aheste aheste..imparator3158 nicki benim kafede oynayan genc bi ögrencinin charidir zamaninda accountun id şifre ve dogum tarihini istedin cok iyiniyetli bi cocuk oldugu icin hepsini verdi sen ise ona sadece bi blast kagidi verdin güven oldu arada cart curt sora chari caldin eee o char calinirken cok aciz bi durumdaydi üstü basi bostu simdi senin icin zor bi olay yazik olmus üzüldüm cok hemde:))
Sosyal ağlarda paylaş

pc pc ben bu charı oyun uzerın den gb ıle aldım 56 lvl ıken

eskı sahbı bana dewamlı kfr ettı ben pısman oldum.

bunların basıma gelecegıne hıc oynamasaydım daha ii derdım .

ama ne yazık kı kastık esseklık ettım 63 kadar 64 olcam su anda. ben bu charı hackleseydım name change yapardım cokdan ama benım bır sucum yok. o.ç tekı oyundan para ıle sattı. dıceklerım bunlar. bana hak wereceksınız. sız bu durumda olsanız ne yapardınız .
Sosyal ağlarda paylaş

pc pc ben bu charı oyun uzerın den gb ıle aldım 56 lvl ıken

eskı sahbı bana dewamlı kfr ettı ben pısman oldum.

bunların basıma gelecegıne hıc oynamasaydım daha ii derdım .

ama ne yazık kı kastık esseklık ettım 63 kadar 64 olcam su anda. ben bu charı hackleseydım name change yapardım cokdan ama benım bır sucum yok. o.ç tekı oyundan para ıle sattı. dıceklerım bunlar. bana hak wereceksınız. sız bu durumda olsanız ne yapardınız .
Sosyal ağlarda paylaş

kenjuro

lan sen harbi kişilik sorunu çekiosun ha kusura bakmayın kenjuro arada benim 63 lvl dediği halbuki 38 lvl olan charımı çaldı dioda her yerde bi cvp veriim 20 gb yi çalan sen 63 die 38 veren sen paticikte seni rezil ettikten sora msn de yalaklanan sen gelmiş yine ne diyorsun ya şu adamı almayın muhattaba ya malmıdır nedir hasta etti beni ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...