Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SL sorucuklar

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle birisi Faction puanı falan nedir açıklayabilir mi? Detaylı olarak.
Örneğin ben RB1deki bir missde Omni mobları öldürdükçe artacakmı puan veya nerde öldürürsem arar nereye kadar artar ve 200olmadan önce bana yararı var mıdır? Ve SKnin şu an bana bir yararı var mı 200 olmadan evvel.
Birde SLye gitmek için bir quessten bahsediliyor yok geçişe 50k para falan bilgisi olan var mı?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Nascene e geçerken eğer Ergo quest i tamamlamadıysan (ki quest shadowlands de tamamlanabiliyor ancak) 1000cred ve bir mission token, Elysium a geçerken 50k ve bir mission token gerekiyor. Bravery Token lar çalışmıyor fakat ilk girdiğinde Nascenede garden quest i yaparsan ve gardenda save edersen bir daha vermeye gerek kalmıyor /terminate

Faction pointler oyunun ilerisinde anlam kazanmaya başladı ben Elysiumda Ergo yu buldum ve fakat ring questini yapmadığımdan sadece buldum. Ergo iki tarafın dışında bir başka faction a ait sanırım Guardians of Shadow diye.

Bana saçma gelen her mob un faction ını göremiyor olmak dolayısı ile buradan çıkaracağımız ders factionını göremediğimizi moblardan faction point alınmıyor veya verilmiyor.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

!!Tikkat Tikkat Spoiler!!
istemeyenlar okumasın lütfen.

Bir quest var ilk önce yapılması gerekenlerden

ilk önce Nascene de ilerleyip duvarı bul sonra yakınındaki mobları öldürerek (redeemed olmak için) Insignia of Aban isimli itemları topla. iki farklı quest için gerekli bu insignialar birisi jobe'da alacağın profession jobe armor için diğeride garden için.
toplamda hiç harcamazsan 10 tnaesi yeterli insignialardan ama yedek 2-3 tane daha topla item common drop.

Duvara doğru git ve üzerindeki büyük çatlaktan geçip sağa doğru gidince Donna Red diye bir abla ile karşılaşıyorsun onunla konuşup Ancient Device ı al ve hemen yanındaki hayrat görünümlü taş alete bir insigniayı alıp sağ tıkla. buradan garden of aban a gidiyorsun. Garden of Aban'dan bir uçurumdan at kendini aşşağıya kendini Redeemed villageda buluyorsun burada Aban-Fala isimli bir quest holder ı bul (etraftakilere sormakta fayda var çünkü başka bir questinde abanları öldürüp kitap parçaları toplamak gibi bir olayı var) Aban-Fala sana device ı nasıl kullanacağını söylüyor ve gerçek questi veriyor. Arkasından bir insignia yı alıp haritada mavi noktalarla gösterilen statuelerden birine tıkla. Sonra tekrar gardena dön ve Lux -Wei isimli başka bir aban ı bul ve onunla konuş senden üç tane ruh toplamanı istiyor ve device ı Analyzera dönüştürüyor. buradan tekrar ilk başladığın bölgeye yani Nascene Frontier a dön ve oradaki Swift Silvertaillere git.
Bir insigniayı al ve analyzerda kullan yeni bir tane yaratıp kullandığınıda dönüştürüyor. Dönüşmüş olan aleti alıp bir Silver taile tıkla daha sonra aleti al ve aynı silvertaille trade et. Üç tane yapınca quest bitiyor. Tekrar gardenda Lux-Wei ye dön sana Garden of Aban Permanent key veriyor.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...