Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

murtaza silindi...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

işte başıma gelenin aynısı seninde başına geldi murtaza..öncelikle geçmiş olsun...name change kapatıldı dedikten sonra ben knight cashi harcadim ve 3 ay sonra sagolsun k2 ismimi değiştirdi. ve charım silindi

www.konptracker.com a bakın polifonik_osuruk sno_opy nickleri aynı 2side biri asıl nickimi digeri yapmak istedigim nickti sonu böyle oldu işte..5 ay sonrada charlarım banlandı işte k2 tekrar geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi garip bi şekilde account uma dahi giremiyorum...

ac.cid
pass yazdıktan sonra gelen notice penceresi gelmiyor. dolayısıyla server seçemiyorum filan.

başka accountla deneyince bunlardan hiç biri olmuyor.

bunun gibi problemle başka karşılaşan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oh oh nefis olmuş! editçi macrocu kospçu seni! işte böyle yaparlar czde program kullanırsan... ashgdfhfghgfdhgds.

şaka bir yana hallolur herhalde ama kusasım geliyor oyunun içine şu hale bak ya para ver zart zurt uğraş yok gm bul bu ne ya? oyun mu oynuyoz tapu kadastro müdürlüğünde memurla mı uğraşıyoz? iğrençlik...

bilinc abi sen bana sor tapu memurlarini :)
Sosyal ağlarda paylaş

accountdan sıteye gırıyorum notıce dahılhıc bır pencere cıkmıyor karsıma nıck degıstırmıstım 1 kez gırebıldım ama artık gırmıyor uzerınde dual roc vardı kesınlıkle bu roc lar sankı yapıstı adama tıklıyorum yerıne baska rıng de koyamıyorum neden oldu hala anlamadım

gecmiş olsun.

[ Mesaj 04 Mart 2006, Cumartesi - 14:12 tarihinde, SeCTioN tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...