Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

apranax_forte

bu zaman kadar almadigin hataaa

ben bu oyunda ne zaman ole birini gosem uzerine 50 bin cesit yaratik cekip onu gebertiyorum orda :d

serefsizlige hicbir zaman musamaha yoktir

onu yapamasaam frapsini alip gm e postaliyorum :d

glchngden ban;attigim adam sayisi 20 yi gecmistirr

:d

kosp kohack koxp de bi o kadar :d

elinden gelen herseyi yapacan

sana ole bir sans verilmisse kullanacan

kullanamssan .....sin :d
Sosyal ağlarda paylaş

@xromeox demiş ki;
o kadar ıdallıysan synergenx o zaman al buyur acıkla sana soru

+8 raptor
+8 toto +8 hanguk
+8 giga
+8iron impact nerden geldı sana

dun gece cz yapıyoruz adamın sılahı tukenmıyor talia degıttırmekden ben bıktım adam sılah degıstırmekden bıkmadı herkese bok atma once kendıne bak...

cevap : süzmesin ve hala süzmesin... bende giga +8 yok canım bu 1.... sen benle 1vs1'de kapışacak adam sınıfında deilsin bu 2.... senin jade ablan sana itemleri ytl ile nasıl aldıysa bende öle aldım varmı itirazın süzme ? 3..... keeper'ın yanındayken ben ikinizin bir anda dibimde spawn olması nasıl oluyo ? aynı anda aynı saniyede mi serverlara giriyosunuz ?
sen istersen 150 tane respawn kullan gene keeper'a gelemezsin süzme anladın mı ? eğer başka sorunun varsa real den de görüşebiliriz adresi biliyosun ;)
+ sende nasıl 3300 hp oluyo bu da 4.. nash şimdi...

[ Mesaj 04 Mart 2006, Cumartesi - 02:37 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

xromeox demişki ;
ben sırf o keaparın altında yarım saat 45 dakka yatıyorum sen kımsın

ya sen ne kadar salaksın ya olm açıkla işte wallbug yapıyosun salak herkes biliyo ne pok yedini hala kendini savunuyosun.. 1 kaç ay öncesine kadar glitching'de yapmıyodun dimi ağladığın günleri unutma! Telefonlarda ağlamalar dandik bi oyun için bırak bu masum ayaklarını o zamanlarda glitch yapmıyorum dedin 1000 kişiden 999'u görmüş seni... Yakındır gene banlanman haberin olsun şimdiden Artık gene ağlayarak mı açtırırsın banını orası beni ilgilendirmez.. Bu forumda pisliklerle dolmuş ( Herkes üstüne alınmasın pislikler kendini biliyo ) oyuna belki 6 ay belki 7 ay önce başlamış noob bana akıl öretiyo bu oyunda 1.5 senedir varım ben süzme ama senin gibiler anlamaz böle şeylerden...Cümletten herkese ii geceler...Kendinize ii bakın Allah'a emanet olun...
Sosyal ağlarda paylaş

@ghtyu senin kadar android ini görmedim, sana mı düştü cevap vermek ahmak herif. warder ın nasıl kesildiğini pek tabiki bilirim buraya gelipte babacan babacan yazılar yazıp bye bilmem ne gibi çocuklar duymasın oyuncuları gibi zırvalama. magelerin içeriye adam tp lemesi legal bi durum mu sanıosun gerizekalı herif illaha adama hakaret ettireceksiniz, bugdan faydalanmak ne zamandan beri legal oldu, bana gelipte interten cafe veledi ağzılarıyla cevap verme.

@cotigolovely senin cevabını görmemişim bu arada, durumunu basit bir örnekle açıklayayım, yunanların izmiri işgali ve sonucunda bedelini denize dökülerek ödemeleri, akabinde kuyruk açısının getirdiği psikolojiyle yıllarca türkiye aleyhine propagandaları. insan gibi delikanlı gibi doğruları yazmayı öğren önce, tabi herkesin gözü monitör eli klavye olunca ayrı delikanlı olur. hak edene hak ettiği gibi davranırım, eğer hakkıma tecavüz ediliosa verebileceğim en sert tepkiyi veririm.

eğer siz o spotta dönmekte olsaydınız ve biz girip ks yapsaydık o zaman dediklerinde %100 haklıydın ama senin kadar aşağılık 1 insan modeli görmedim;

1. biz o spotta saatlerce dönmekte idik,
2. blackposum geldi bizden parti istedi
3. parti başkanı muslumdu full dedi
4. sen urukların orda belirdin, ve bi 4-5dk bekledin orda, tahminimce ks yapıp/yapmama konusunda karar veriodunuz
5. spota girdiniz ve hayatınızın hatasını yaptınız
6. neden ks dediğimde, güçlü olan alır spotu, kutu açamıyacaksanız paşa paşa gideceksiniz cevabını verdiniz
7. ben orda kutu açsamda açmasamda allahın oğlu gelse beni ordan 1 adım öteye hareket ettiremezdi
8. iş gittikçe uzadı, baktınız olmıyacak honoured, constantine yanınıza tp lendi.
9. buna rağmen zorlandınız, honoured sıkıldı ben gidiorum dedi gitti
10. constantine, ana/bacı soy sop sövmeye başladı
11. ben sizi laflarımla oyalamaya başladım, siz bana küfrederken küfür bile etmiyodum cezanız verilecekti çünkü
12. troll captain ve akabinde blackposum ve sen yeri öptünüz :)
13. posum kaçtı, muslum seni 4 taşa bastı
14. senden artık daha da nefret etmeye başladım, yaşın 12 deildir umarım, kuyruk acısıyla buraya yazılar yazma mümkünse.
Sosyal ağlarda paylaş

imancore
sizin karaktersizliginiz millete ancak karalamkla ve 464646 tane madde yazip kendinizi kollamaya calismakla olur. kospla kasarsiniz uzuerinizdeki itemler yok efendim 2 ay pazarda oturark katim dersiniz. spotta ex kasamazsiniz ki claninda ne kadar adam varsa cagiran gene sizsiniz. yani kısaca 5 para etmeyen adamsiniz ama hala otersiniz. claninizinda ne halt oldugu belli seninde. sen ve senin clanin beni ege'nin guzel sularina dokecek turkler ha ve ben yunan. sen git baska masal bul. ancak kospla kasar dupe ile item yapar sonrada otersiniz. de get simdi isine. bu arada sakin benim oldugum yerlere yakin yerlerde ex kaybetmeyin 4 tas resserligi cok gorceksiniz. once konusurken ana baci ve sevgilime kufretmedin adabinla konus,karaktersizligini belli etme.
Sosyal ağlarda paylaş

imancore

burasi forum ve isteyen istedigi soruya cevap vermekte serberst

benim amacim

warderin sansil kesildigini bilmeyen lvl +62 salaklara ogretmekti :d
uzerine alinma

:d

(oyuna yeni baslamis gercekten bileyenleri kastetmiyorum)

(onlar kendilerini bilir )

allhin noobu respawn scrollu kullanmayi bile yakinda legalitenin disina aticak.....

int . cafede oyun oynamiyorm ve genelde int cafeyede gitmem....

zaten int cafe dikkat ettiysen benim msg. attigim saaatlerde kapali olur.....

anlamioyurm bu insanlari yaww....bilmiyorlar, bilmediklerinide bilmiyorlar...

bilmediginizi bilin bare

kosp,koxp,kohack kullanarak lvl kasmayin plsss(uzerize alinmayin)

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 02:21 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

-------------------------------------------------------------------cotigolovely 05 mart 2006, pazar - 11:06 da demiski
imancore

sizin karaktersizliginiz millete ancak karalamkla ve 464646 tane madde yazip kendinizi kollamaya calismakla olur

yani kısaca 5 para etmeyen adamsiniz ama hala otersiniz. claninizinda ne halt oldugu belli seninde. sen ve senin clanin beni ege'nin guzel sularina dokecek turkler ha ve ben yunan. sen git baska masal bul.
--------------------------------------------------------------------

güzel yazmisin bro gercekten bende öyle düsünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
kanına dokundu ddeğil mi şurada 2 dk eğlenmemiz. kendi açtığı topiclerde kendisine yardım etmek insanlara bile atarlanacak kadar ezik, 30 yaşına gelipte doğru düzgün bir işi bile olmayan gerizekalı şişko bir ayı olduğunu kabul et sen, ben de giderim topic uplama işini bırakırım. sıfatın nedir de bana laf sokuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

trix said:

kanına dokundu ddeğil mi şurada 2 dk eğlenmemiz. kendi açtığı topiclerde kendisine yardım etmek insanlara bile atarlanacak kadar ezik, 30 yaşına gelipte doğru düzgün bir işi bile olmayan gerizekalı şişko bir ayı olduğunu kabul et sen, ben de giderim topic uplama işini bırakırım. sıfatın nedir de bana laf sokuyorsun?

OOOOOOOOOOOOO MANYAK LAF MANYAK MANYAK LAF MANYAK LAF
Sosyal ağlarda paylaş

trix said:

Lan hic gulecegim yoktu cidden.

Nasil bi tip oldugunu bir kez daha ifade etmis oldun. Sirf bu yuzden bile kimil zararlisi bi tipsin.

Yasin basin kac bilmiyorum bilmiyorum ama anananin babanin torpili olmazsa, zengin pici falan degilsen sen surunurken ben hala isimin sefasini surecegim.

Hadi simdi kum havuzuna.

edit: ahah yalniz nasil dokunduysa yaptiklarim, nasil cuk diye oturmussa artik aklinda yer etmisim resmen. senelerdir biriktirmis, en sonunda patladi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...