Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sog yeni dalga geliyooooor

khunduz

Öne çıkan mesajlar

congratulations settler ***, you have been randomly s.elected to participate in settlers of ganareth!

this email confirms that you have subscribed to the free settlers of ganareth event. please keep this email in a safe place as you will need the information below to start in settlers of ganareth:

heyoo =)

bu arada, bunlar account bilgilerini yollayana kadar client indirebilecegim bir yer var mi siteden? p2p falan kastirmayin ama :p

[ Mesaj 07 Mart 2006, Salı - 02:38 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hep öyleydi zaten? sonuçta başvuru yapmıştım betaya.

(galiba ilk 10000 key için sitede nöbet tutmak gerekmişti, daha sonraki account'lar çekilişle dalgalar halinde yollanmıştı yanlış hatırlamıyorsam)

[ Mesaj 09 Mart 2006, Perşembe - 08:58 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tüm projenin developer takımından bahsediyordum, sitelerini kodlayacak insanlar da oyunu kodlayacak insanlar da aynı projenin insanları değil mi? daha forumlarında free php script kullanan bir projeden bahsediyoruz. şimdiye kadar hiçbir başarılı olmuş oyunda böyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...