Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?

hakan_06_

Öne çıkan mesajlar

burası ne için arkadaşlar birbirimize yardım etmek içi değilmi burası böyle bir yer değildi eskiden bir topic açsam her pati üyesi yardım cı olmaya çalışırdı şimdi ise 1 kişi olmaz bu kadar aresmajere nin banlanmsı ben ce çok saçma onun kimseye bir faydası yoktu die biliorum ona 175 kişi mesaj yazmış bana 1 kişi ben bilgi almak için topic açmışım o adam laf olsun die topic açmış ne yaptığınızı bilin arkdaşlar burayı ii bilirdim ama öle bir yer olmadığını öğrendim eskiden burda oyundan anlayanlar wardı şimdi de dedikoducular basmış yundan anlayan lar nerde bu yardımcı olmaya çalışanlar
Sosyal ağlarda paylaş

hakan belki dediklerinde haklısın ama buradaki kullanıcılarn hepsi uskocu neredeyse o yzden japko hakknda bilgi alamadn dier topiclere gelnce çok sorun war ama en kısa zamnda düzelr inş. bnde çok isyan ettm ama modlarnda işi zor sistem tam oturnca zatn küfür we gereksz topicler ban we benzerleriyle engellenir bunn bi an önce olmasını dileyelim yetr ( şimdi kenjuro çıkıp jiber mod olmaya heveslisin der xd kenjuro abi kızma konu buydu :p )
Sosyal ağlarda paylaş

hakan sadece öle olsa ii şu adam dupeci die başlayp birbirlerine sayıyolar ben bu konuyla ilgili topic açtm karakediyle biraz tartışır gbi oldk ama o da haklı tek başına bişey yapamaz test aşaması biter bitmez bnce o da modları düzenleyp ayar verirler patiye inş. burial gelr ( :
Sosyal ağlarda paylaş

burda benim açtıgım topic çekiştirme sorununu ve yardımcı olmuyorlar die kimseyi çekiştirme hakkın yok eskidende patide yardım istendiginde birçok msjlar dalga gecici gibiydi ve benim actıgım başlıkta hem banlandıgını hemde tos un ney oldugunu ögrenmekti orda tos ney die yazmışım bilip bilmeden laf atma herkes herşeyi bilemes herşeye yardım edemes..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...