Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz...

kuhm42q

Öne çıkan mesajlar

abı ayıp ya bunlar f9 u kıskanan elemanlar cekemıyolar baksana xrited f9 u devırebılmek ıcın 2 k buf sc kullanmıs sonrada f9 u devırdım dıye sewınıyo hayret bıse ya koymus wıdeoya xrited vs f9 dıye hava atıyo ayıp ayıp2 k bufla sen adamı devır ondan sonra hava at allam ya
Sosyal ağlarda paylaş

ii de burada acik ve net şekilde f9 u devirdiğini nereden anlionuz, bana da anlatin da ben de anlayam... orada priest duruor yaninda 1 adam daha var, belki 1 vs 3 belki 1vs2 belki 1vs1 ama bunu o resimlere bakip da nasil anliyorsunuz onu anlamadim..
ayrica o yerdeki adam f9 mu gerçekten onu da anlamak kolay değil, her +8 raptor u olan f9 sa oke... ayrica 2k buff scroll da bassa f9 havada karada keser onu ki eminim şundan eğer yerdeki f9 ise ve 1 vs 1 ise kesinlikle f9 pot içmemiş karşısındaki içmiştir...
kanitlamak resimle değil, video ile olur arkadasim.. .sen de cek video ya 00000 gibi yolla izleyelim o zaman değerlendiririz, zira orada da 00000 pot minor vs kullanior kıçı kızara kızara pot içmeyen f9 u zor kesior... ayni şartlarda kes o zaman helal diyelim, resimle olmaz bu iş..
Sosyal ağlarda paylaş

bise bildiginizi saniorsunuz demi yorumsuz die vermisin..bak bende sana link verim azcik inglizcen varsa git oku yazilanlari..f9 la xrated in 3 tane videosu var ve 30 un üstü kapismalari..tahminimce de 20 e 10 gibi xrated yenior..biraz baska forumlarida gezin bilginiz artsin..

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?showtopic=38683
Sosyal ağlarda paylaş

cevap:
from kohack forum rofl

rofl n00bs its not me ahahahaha idiots laugh.gif

we all believe you.
now siktir git plz tnx

xrated: hmm anneni siktim diye böle yapiyosun dimi?

beyler xrated turkmu yada iyi turkçe kapmış yada ben geri kaldım onun turk oldugunu bilmiyorum ayrıca 70 olmuş ama adam deil turk olsada olmasada burdan belli oluyor

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 15:42 tarihinde, Kimlend tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

herkse selam yine ben ujio adım geçti diye yazmak zorunda hissettim nedense ve bilincte paticik id ve şifresini istedim...
neyse gelelim işin özüne o arkadaş nerden almış o screenshotları o screenshotlar direk benden çekilmiş görüldüğü gibi bende bu ssler yokken niye onda var? daha önce kimbupislk felanda demişti gerçekten paticik kapanıp açıldıktan sonra çoluk çocukla dolmuş buralar boş işler peşinde koşan yalakalar vs
yok f9u kıskanıomuşuzda yok czde görünce kaçıomuşuzda nerden biliyorsunuz ya yan yana mı oynuoz sizle bu oyunu?
for'un dediği gibi çıkın başka forumları gezin www.knightonlineranking.tk da yaptığım videonun yer aldığı link

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?s =f581762de5aa04c4d25242bfc0489052&showtopic=38368

http://rapidshare.de/files/12875298/not_just_a_pwnage.wmv.html

bu 2.side f9la xratedin yapmış oldukları 1v1 videosu ingilizcesi olanlar baksın orda zaten 2k buff kullanıldığı yazıo ama sadece ilk dövüşte bilmeden atıp tutuyorsunuz nedir bu yabancı sempatizanlığı anlamadım alın kardeşim size xrated türk yerlere göklere sığdıramadığınız f9u 1e1de yenmedi resmen tecavüz etti!

bilince accountunu kullandırttığı için tekrar teşekkür ediyorum ona gereksiz yere pm ya da cevap yazmayın bu mesajın sorumluluğu ujio'ya yani deniz'e aittir..

[ mesaj 28 şubat 2006, salı - 16:55 tarihinde, bilinc tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 16:57 tarihinde, bilinc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

atip tuttuğum 1ş fln yok....
herkes de biliordur sanirim f9 askerde ve yerine 1 baskasi oynuor...
char ne olursa olsun, her zaman iddia ediorum ve sonuna kadar da arkasinda olacağim, f9 la 1vs1 yapacak adam tanimiorum...
alayini yer içer.... itemler lvl ler ayni olsun gene yer...
yabanci sempatizanliği deil bu, ayrica bu oyunda öğrenmedik mi biz türklerden nefret etmeyi... daha neyi tartişios ki...
kaldi ki burada bile belli bi seviye katetmiş pati üyeleri bile birbirine girior, oysaki herkes türk, bu da mi yabanci sempatizanliği
Sosyal ağlarda paylaş

şahsi fikrim
"xrated" cheater
"f9devil" it

bilinc'in accountu ile foruma cevap yazan ::ujio:: da mesajında;
xrated 2kbuf veya kohack yada bilmemne kullandığını biliyordum dememiş !

bence
o yere göğe sığdıramadığınız f9devil (eric nickli) iti için
bahsi geçen knightonlineranking forumlarını hafifçe karıştırın sonra yorum yapın.

ayrıca türk' ü, türk' lüğü bir oyun ve oyuncuları ile yargılamayın.

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 20:34 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim türk e türklüğe attiğim 1 laf fln yok.. atmam atmadim da...
sadece oyuncu kabiliyetleri açisindan değerlendiriorum olayi.. ben f9 tarafinda olunca yabanci hayrani türk düşmani adi *erefsiz 1isi oldum, ama xrated i savunsam benden iisi olmicakti.... f9 iidir asar keser deyince türk düşmani olduk ciktik bi anda.. zira; xrated türklerin simgesi sembolü imiş gibi yansitilmaya calisiliyor sanki...
ayinesi iştir kişinin lafa bakilmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

bendeniz nowomannocry
demişin orada nereden buldun o ssleri benim ssler die ben sana bi yewrden buldum demedim
onlar senin cektiin videodan alınmış yazılar
hayır n00b lık yapıosun ama arkasında durmuosun videoyu inceleyen herkez bunu goricektir saniye aralıklarınıda veririm yakında bakarsın kendi kendine
eziklik yaparak f9 u kesmek kolay arkasında dur bari
hava atması kolay tabi f9 kimmiş die

english version :>
i found this ss's in the video every body can look ujio video and found all ss's. cuz ujio is n00b every body look this. and agreed me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...