Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresmajere banned ?

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

bu insanlari anlamiyorum yaaa.. yemedikleri halt kalmamis hala biz sunu yapmadik biz bunu yapmadik ..
benim itemim neden siklindi benim charim neden banlandi .beni neden sikayet ediyorsun neden sole neden bole sikayet ediop duruyor lar . serefsizlik edip oyuna her turlu hile yi katacaginiza adam gobi oyun oynayin ..
roc lari silinmis neden silindi die gm e kufrediyor .. sen itemi dupele sonra silinince adama kufret ... sen sqlinjction la carini editlet sonra millete kufret .. bazilarida onlarin yalakaligini yapsin ... adam gibi oyun oynayin .. aresmajereyi banlatsaniz noolacakki . ben onu ko dan taniyorum lvl 55 den bu zamana taniyorum yemedigi halt kalmamisti dupeden ban landi kackere biliyorum aresmajere ve tayfasi nin yemedigi bok kalmadi hala kendilerini savunuyorlar... dupeleri yapti yapti 20 30 tane chari item ve para ile doldurdu. sonra gitti gm lere dupenin nasil yapildigini acikladi.onun karsiligi olarakta neler aldi bilemem. aresmjerebanlansa noolacakki....o zaten nasil np ve lvl eklettiyse ayni kisilere yeniden char editletebilir...
bu serverin aciklarida kapatilamas cunki sql server kullaniyorlar ve oyunun kaynak kodlari acik.....

neyse kisacasi banlanmasina uzulmedim onun gibilerin komple accuntlarinin silinmesi lasim.......
konptrackerde biz bunlari gorebiliyorus adminlerin neler gorduklerini bilmiyorum artik..............
offlinede orda bi yerde demiski benim konptrackerin halt yemesi falan ... oda yalan onun charinida konptrackerde gorebilirsiniz oda ayni tayfanin icinde...............

nedense buinsanlar sadece gots ve nothing claninda

neden ole acaba ......

cunki bi grup smells in grubu bi grup majerenin

ikisininde ne mal oldugunu biliyorussss .....

ohh be icim rahatladi valla ......

birde bir insan hakkinda dupe yapiyor.. char editletiyor ... kosp kullaniyor....kohack kullaniyor.... sqlinjction yapiyor....
hirsizlik yapiyor gibi ssupheleriniz varsa lutfen kanitlariyla birlikte koladminlere bildirin......

ksura bakmayion ama ben hic gozumun yasina bakmiyorum :d

hade herkese iiiyi oyunlar

tabe serefsis namussuz hirsiz dupeci adiiiii ler sizin oynamanizi engellemeye calismiyorsa :d
Sosyal ağlarda paylaş

burada açıklama yapmak da suç oldu. yine suçlamalar başladı. demek yine read-only takılmak gerek bu forumda. önüne gelene klavye vermişler yazıp duruyor. ghtyu gerçek charınla gel aslanım. saklanarak olmuyor.

[ mesaj 28 şubat 2006, salı - 03:26 tarihinde, offline tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 03:29 tarihinde, OffLine tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim areste yada diger k2 serverlarinda charim yok malesyada oynuyorum artik sizin gibi serefsis lerin yusunden biraktim k2 yi .... ama kimin elinde olursa olsun char editletebilse editletir buna bende dahilim sende aresmajerede.....ki onun elinde imis yapmis banlandi :d.. chari acilsin gene banancak... :d ama cafemde oynuyor millet .. ama siz nasil char editletiyorsaniz onlarda herturlu dupeyi yapioyorlar ... allahtan malesyaza turk sayisi azaldida oyun oynaniyor yoksa isimiz yas idi ....bosuna savunmayin iste kendinizi yaptiniz bare boka dahada batmayin ... yaptiniz ki banlandiniz yoksa adam gibi oynayanlarin charlari neden banlanmiyor......5 tane mi 8 yane mi charin banlanmis iste bi pok yemissin ki banlanmis.... vay kredi karti yuzunden banlanmis vay sunun yuzunden banlanmis ... banlanmis iste ... neden senin ki banlaniyor .......:d

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 03:46 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet yaw klavye arkasindan cok kolay oluyo...

napacan gercekte yaninda olsan dovecen mi ..........

arkadasim bu kadar oyuna kaptirmayin kendinizi biraz soguk kanli olun ............
simdi aklima bi olay geldi ankarada bi geri zakali arkadasinin charini hacklemis. oda hackleyeni bulmus bicaklamis ... cocuga sormusla neden bicakladin die..... parami caldi bicaklarimi caldi... ok umu caldi pok umu psurumu caldi demis ......

polislerde oleee bakakalmis be salak ne dio dieee :d
Sosyal ağlarda paylaş

yok gerçekte olsa dövmeyeceğim ama şunu merak ediyorum. klavye arkasından yazdığın kadar kolay mı tanımadığın birine şerefsiz demek. nerden biliyorsun o dediğin şeyi hakkettiğimi? iftira atmanın da ne kadar büyük bir günah olduğunu da bilmiyorsun değil mi? neyse çok uzadı bu konu...

son mesajımdı. laf atılmazsa cevap yazmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

jade real
ben geçen sayfalarda da söledim şimdi de sölüyorum ben burda aresmajere yi savunmuyorum.. elalemin derdi seni mi gerdi ? diyorum sana anlamıyorum seni o bahsettiğin pm'i de bana ss'ini yolla yada buraya koy kanıt olarak.. ks olayına gelince seninle sabaha kadar 1vs1 yaparım yeterki gel tek gel yüreklisin yaa.. sen biff misin gm misin ? bu oyunun yöneticileri farketmiyomu bu durumu da sen gidip ispiyonluyosun? sonuçta bu bir oyun.. o dediğin pm'in ss'ini buraya koymanı istiyorum ben öle bi küfür etmedim varsa ss buyur koy buraya herkes görsün... madem bişeyler için uraş vermeye çalışıyosun önce 000000,arnitsos,fastfingaz,bobert veya lordos'tan başla istersen? bu adamlarla uraşmaya gücün mü yetmiyo yoksa ?onları şikayet ederken kendinde arada kaynarsın die mi korkuyosun.. senin clanından benim eski charım vw şimdiki xromeox glitching den banlandı yapmadım dedi fraps ları vardı kol forumda? bulursam linkleri de koyucam buraya..izlersin sabaha kadar...
ii geceler herkese....

[ mesaj 28 şubat 2006, salı - 04:09 tarihinde, synergenx tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:10 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

offlinede orda bi yerde demiski benim konptrackerin halt yemesi falan ... oda yalan onun charinida konptrackerde gorebilirsiniz oda ayni tayfanin icinde...............

aynen bu yaziyi yazmisim ve istyen bakabilir

http://www.konptracker.com/koplayer.php?s=0&p=1218

bu adreste senin np kasman ayrintisiyla yaziyorrr

3subatta clanless 62lvl 34472 np var misss

4 subatta n0thing 65 196073 (+161601) 161 k np gelmis

nasil gelmis bilmiyorum

artik banlandin mi yoksa baska bisiler mi oldu bilemem

1 gunde ii np kasilmis
orda ole yazioyr ya ban yanlis anladim ya baska bisi var ben yanlis anlamissam sorry anlatta anlayalim

:d
eger web sitesinin halt yemesiyse orda sorun varsa neden hrekalisin charinda yada jaws da sorun yok ta sende ve basi larinda var onu anlamadim.. (bazilari dediklerim banlananlarda )

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:20 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw neyi uzatıyorsunuz ki biri banlanıyo yarın açarlar banını bu kaç kere oldu ve olacak oyunda ne sağlam kaldı ki bi konu bulmuşsunuz tartışıp duruyonuz gm denen bi varlıklar var bu oyunda kafasına göre her haltı yiyen..........................................................................................................................................................................
Sosyal ağlarda paylaş

ben olayi tam anlamadim ama ne diecem yaw

simdi oyunda 2 tane charmi var offfline mickie die

eger offfline mickienin name change kullanilmis hali ise

12/12/2005 00:00 bu konptarackerde offlinenin kaydi tutulmaya baslandigi an

02/04/2006 12:00 buda mickienin kaydinin bittigi an

neden gunler uyusmuyor onu anlamadim

yani oyunda offline die biri varken ayni zamanda mickie die biride varmis?????

sen mickienin nickini nasil offfline yaprsin

o zaman sen offline adinda 2 tane char yaptin ve name change ile dupe yaptin ole mi oluyor anlamadim ????

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:33 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

önceki mesajlarımda charın id sinin silindiğini, eski charımın artık olmadığını ve ben de o id silindikten sonra ncs yaparak ismimi offline yaptığımı yazmıştım. neyse, ya ben anlatamaıyorum ya sen anlamak istemiyorsun. synergenx anladı işte ona sor :)

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:35 tarihinde, OffLine tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

suclama degil benim yazdiklarim ispatiyla ortada ya bende bi zorun var yaza sitenin datalari yanlis orda bi hata varrr?????

bu arada kusura bakmayin ingilizce klavye kullandigim icin turkce karacterleri yazamiyorum sorryyy

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 04:37 tarihinde, ghtyu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eski bi chari vardi offline adli 62 lvl güzel bi chardi..kredi kartindan dolayi 5 char bloklandi biride buydu..daha sonra bülent abi micki adinda bi char acti..offline da clan liste ve nptracker da göründü.bildigim kadaryla clan bugunda tüm clanlar neredeyse dagildi.sonra data base hata verdi.bazi charlar 1 lvl oldu mickie de.daha sonra data base den eski chari offline silindi.bülent abide 1 lvl oldu daha sonra eski lvl ine 65 e geri döndü.eski chari date base den silindigi icin eski ismini mickie=offline adli chara koydu.

zzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...