Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresmajere banned ?

-Cursed-

Öne çıkan mesajlar

adamlar illegal is yapar yaptiklari bok ortaya cikartilir cikartana kufreder. konu ile alakasi olmayan ve baska bir cheateri konusurken kufreder gercekten yardima muhtacsiniz degerleriniz kaybolmus.(var miydi oo da baska bir nokta)

allah bilir offline adli rogue (bir gunde 150 k nps eklenen rogue) da senindir. nedense ona cekmediler bani.

[ Mesaj 28 Şubat 2006, Salı - 01:49 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan sen misin seninde ne oldunu biliyoruz kıçının korkusundan paso 10k heal basmaktan yakında iflas edeceksin haha... Bak aslanım benim Jade hariç sizinle sorunum yok Jade'ye de kızgınım neden böle bi şerefsizlik yaptı die ben Aresmajere'nin yalakası felanda deilim Aresmajere sadece arkadaşımdır oyuna başladığımdan beri bana her konuda yardımcı olan bi arkadaşımdır.. Benim anlatmak istediğim şu zaten oyunda çoğu kişi türklere kıl.. Jade gibileride kıvılcımı tutuşturuyo.. Neyse it havlar havlar susar aslanım bb.... Seninle it dalaşına girmem ben şimdi sie...
Sosyal ağlarda paylaş

bak işte sen busun 10k heal? ama uzulme senin gibi konuşmayacağım seninle benimle ister sorunun olsun ister olmasın neden? cunku senin sorunun senle war sende bi sorun ama aldırma geçer birgun her kese camur atta bana nie atıyon bu platformda gunah cıkarttığınımı sanıyon unutma eziksen her yerde eziksin. deki bana red ballın yandığında town attın veya benı gorunce hep kaçarsın v vs bu tip şeyleri soyleyebilirsin boyle camur atabilirsin ama 10k healde nedir hayatımda group heal olmamışım ben pls adam ol benim le muhattab olacaksan duzgun kounşmanı tawsiye ederim ayrıca camur atma bula bula bunu buldun ya nooblar bile acır haline ayrıca o sia neymiş terbiyeyi ebevenyden deilde sokaktan almışsın burda bunları yansıtma...
Sosyal ağlarda paylaş

synergenx
en son kizin1i oyunu birakiyor diye topic acmistim su lafi solemistin senin hakkinda neler biliyom solersem yer yerinden oynar demistin sonra fıss ettin. sanane milletin ozel hayatindan diyelim. jadeyi zerre kadar saygi gosterdigim bir tip deildir de sen kimsin onu anlamiyom.herkes sence bir menfaat ugruna mi birilerini korur kollar? herkese salak salak hakaretler ederek kendini yucelttigini mi saniyorsun?5464646132165 tane char kullandin hangi charla oynadigin belli deil, kisiligin sıfır tahminim gercek hayatta fos bir tipsin ancak burda ahkam kesen, megasuperim diyen bir insan(?) tiplemesisin baska bisey deil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...