Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lol

ItemList

Öne çıkan mesajlar

ben bu adamlarla tartışırken neyin ne olduğunu anlatırken herkes bana yüklenmişti...edit char yok bilmem ne diye....500 k küsür np nasıl yapılır o kadar kısa günde yaaa..sonra biz en iyiyiz ...eskiye bakın bakiyim düpe den banlanan isimlere bi bakın..geçmişi karanlık olanın geleceği açık olamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

götü yiyen benide banlatsın pls..msn mede acayip adreslerle gelmesin..aynı ip den gelen değişik hesaplarla..

nick name : leonas
job : mage
level :62
clan : wtf ( what the fuck ) cl

nick name: only_human
job :kasar hood
lewel : 60
clan : wtf

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 10:58 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eet o olay nedir biçoğunu engelliorum gene gelio ne yapıonus paticik den mail alıp msn emi girmeye çalışıonus...

msn in birinden davetiye geldi bu msn hesabı hacklenmiştir die red ettim gene geldi gene red ettim son 2 gündür düzenli olarak gönderilen invite lerin maillerini veriorum

[email protected]
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca akkoyun +3 roc yapamaz : 27 tane roc
çok kısa bir sürede 500 k üzerinde np de yapmaz
hem lvl kasacan hemde maradonda durcan sonra bide np kasacan..ben bu oyunu öğrenemedim galiba..

sonra biz en iyiyiz ...katılıyorum en iyi lamersiniz ...
ncs larla dupe yapın sonra ben bişey yapmadım....spotta bastık sizi...ezeriz geçeriz bi halt yiyemezsiniz...ancak bastırılmış ezikliğiniz altında can çekişirsiniz.....

[email protected] msn
[email protected]

lamerliklerinizi bekliyorum...

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 11:04 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

cok ezıkler war yuhhaaaaahahahhahaahaaha

500k np borumu
70 lvl a 2 lvl 15 gunde borumu
adam editletmis dahası yok burda savunanlari da biliyoruz

adam bı chets alıcak kırdırıcak ıcınden +1iron imp. cıkıcak sonra gıdıcek onu +8 e vurucak ben boyle anvilin ben boyle sansin icine sokarim bi daha cikarmam bılemem anlata bıldımmı

sonraıkıncı savuncu 3 gun once bakıyorsun 63 bı bakıyon 65 olmus yuhaaaahahahhahahahahahhaha 65 yıne 2 lvl ahahaha bız maliz bız aptaliz bız bu oyundan bi b..!!! anlamiyoruz olum kocum yavrum edit yapiyorsun bari kabul et..... vs vs vs fıs mekan gerrısı duman ne soylesenız boş editcisiniz bu kardar
Sosyal ağlarda paylaş

gm e para verip lvl atlama np ekletme diye bişey yok oyunda. bunu yapan yok mu ? var ama nasil yapiliyor bende bilmiyorum. ama aresmajerenin olayi tamamen farkli.

onun zamaninda haksiz yere silinen npleri geri verildi.

ben bildigim seyleri söyluyorum. herkezin bildigi kendisine dogru gelirmis. burda kimseyede niye böyle topic acildi diye suclayamam. sonucta tanimadigim biri olsa belki bende acardim.

ama bi de su var. oyunda ki edit charlari cogumuz biliyoruz yada süpheleniyoruz. mesela bobert , nychris , somethingsmells ama hala onlari en iyi oyuncu siralamasinda en üstlere yaziyoruz.
hatta biri aynen su cumleyi kullanmisti. abi adam edit ama cok ii oynuyor. :d benimde herseyimi 255 yap bende cok ii oynim , sende cok ii oynarsin :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...