Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lol

ItemList

Öne çıkan mesajlar

1 aresmajere 70 shadow knight 600208 (+0) +0 +546443

hala savunan arkadaslar varmı :) 15 günde 68 den 70 e ve 550 k np yapmış arkadaş ondan iyi oyuncu yok :d tabi bu sitenin dedigi 15 gün kimbilir belkide saniyede yapılmış bi olay : )

http://konptracker.com/koplayer.php?s=0&p=877

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 16:34 tarihinde, ItemList tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

onlar cz de durmadan lvl kasiolardi lvl belki olabilir dorudur da np konusunda bisi diyemicem sanirim edit...

ki lvl editlense bi yere kadar item editlense bi yere kadarda np editlenmesi lamerlikden baska bisi deildir lvl editledin item editledin ne diye np kascan diye bi de np yi editledimi niye oynuosun ki bu oyunu? ona buna bu kadar npem bu kadar itemim var diye boburlenmeyemi ? (edit np edit itemla ne kadar boburlenilirse artik...) neyse ben sustum...

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 17:31 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw akil var mantik var 15 gunde leveli kasti diyelim(ki rahatlikla kasilir) bu arada ortalama gunde 30 k'da nps mi kasti bu adam?helal olsun ne diyim.yapan yapiyor edit char bitti bide bunlar cikti edit nps. alin bn sizie hemen bir kac ornek daha vereyim.
http://www.konptracker.com/koplayer.php?s=0&p=1218
http://www.konptracker.com/koplayer.php?s=0&p=3(18subattaki nps hareketine dikkat cekerim)
Sosyal ağlarda paylaş

konptracer'a hala güvenenler mi var burda ? 5 gün aciksa 10 gün kapali.

size tek birşey sorucam.

lvl 69 bir chariniz var. bütün itemlariniz tam. lvl ve np aldirir miydiniz ? charinizi bunun için tehlikeye atar miydiniz ?

aresmajere'in chari 24 saat oyundadir. cafedeki arkadaşları ve o kasıyorlardı 24 saat. maksimum 4 günde lvl atliyorlardı.

konptraceri dikkatli incelerseniz cogu charin lvl 62 den önce cleric olarak gözüktügünü göreceksiniz. sacma sapan cogu zamanda yanlis bilgiler veren bir sitedir.
Sosyal ağlarda paylaş

sen bana 550 k nps nasil kasilir onu sole ondan sonra tehlikeye atarmiydiniz de. iste tas iste hamam. su anda 600 k nps var mi onda? var. bu char 15 gun once 68 levelde 50k nps mi varmis? evet. 15 gunde 2 level, 550 k nps mi kasmis? evet. levele lafim yok hadi kasti. 550 k nps? kimle kasti, kastigi kisilerin neden buna yakin npsi yok?250 k nps nychris de var digerleri 200-100 k aralaginda.ama hic bir zaman ben onu bu tur partilerde gormedim.partilerini lord_tyranus melanj sen ve genellikle sizin klan agirlikli insanlarla yapiyor hep o kasarken siz kaybettiniz mi? siz insanlari salak mi saniyorsunuz, yoksa kendinizi cok mu akilli???

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 22:20 tarihinde, CotigoLovely tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@picallo_tr

konptracker yanılıo olabilir ama offical yanılmaz acıldıgında girer bakarsın offical siteden np sine lvline tabi o zmna clandan cıkarmazasnız ve konptrackerde ayın 1 inde 68 lvl 56 k np iken 25 inde 70 lvl 600 k np bu adam zaten 2 haftadır moradonda buying roc trading wp cart curt die bagırıo moradondan exp kasmayamı fırsatı var adamın :) mantıklı konusun kimse kör degil offical site acıldıgında tabi o zmna clandan cıkarmazlarsa oradan bakarsınız...
Sosyal ağlarda paylaş

grade 1 demesi herhalde glowing armbands davasi yani kol yanmasi olayi olsa gerek. level kasilir kasilmasinada, nps... aresteki butun humanlari kessen o kadar nps cikmaz:) cok komik ya.550k nps biz bosuna oynuyoz.gunde 3-4 k kastikmi iyiydi hadi 70 hatrina gunde 10 k olsun...bir gunde 160 k kasrlar offline denen orc,somethingsmells bi anda 125k nps artar(gunde en fazla 15 k kasmis bugune kadar) bobert 65-68 olur duser kalkar . herkese bir ayarlar cekiyorlar ya neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

aresmajerenin npsi ni siz nerden biliyorsunuz ? o sitenin dogru oldugunu nerden biliyorsunuz ?

hanginiz burda kalkipta ben aresin npsinin 50 k olduguna emindim diyebilir mi ?

burda ki hic kimse chrisin o kadar npyi nasil kastigina emin degil di mi ? herkeze göre edit bana göre de öyle ama emin miyiz ? elimizde bi kanit var mi ?

aresmajere bu oyunda ki en eski kisilerdendir. en az chris kadar ...
Sosyal ağlarda paylaş

lwl işinde sonuna kdr edit olmadını biliorum raven da sabahlara kdr bütün kasan bi clan ayrıca bi char ı nerden baksanız en az 2kişi oynuo , ki 70 olanların hepsi ztn böle kasıo ... np derseniz belki sitede hata wardır çoğu char 63 64 die gösterio hiç sanki 0dan kasmamış gibi ...
Sosyal ağlarda paylaş

peki sole sorayim offical sitede mi yanlisti.gerci su anda acilmiyor ya. yani normal calistigi zaman 15 snyede bir guncellenen sitede -100 k nps oldugunu bildigim bir charin bir anda 550 k nps kasmasi bence illegaldir. yaw solediginize sokaktaki cocuklar inanmaz sen bizi kandiriyorusun. en eski chardi dupe yuzunden chari 1 levele dusurldu. yine kasti orc oldu vs vs bunlar beni ilgilendirmiyor ama bu char 550 k nps 25 gunde kasti kimle kasti onu solesin. hesap vermek zorunda deil ama bana edit nps ile masum numarasi yapmayin allah askina
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...