Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elixir mi salamander mı.?

DeLi_WeLi

Öne çıkan mesajlar

konu saçma gelince
ben de saçma cevaplar yazıyorum.

+8 wreath of erenion mu
+8 elixir mi?

buyrun bunun cevabını verin.

elixir'in ap wreath of erenion'dan daha fazla ama flame dmg daha yüksek.
akıllı bir mage hangisini kullanır
+8 elixir mi?

+8 salamander ile +7 elixire getirirsek konuyu
+8 salamander her türlü iyidir +7 elixirden.
Sosyal ağlarda paylaş

+8 mirage dagger +7 sharddan eidir
+8 salamander +7 elixirden

ayrıca staff larda bildiğim kadarıyla flame dmg de önemli. mage ler sakat charlar magic power cz de işe yaramıyo buna paralel 62 skilleri absoulte power mıydı neydi oda cz de işe yaramıyo ama 62 skili atan mage ler mevcut hala nova towna felan girerken bide hep aklıma takılan bi soru

neden mage ler wolf + str isterler ? tmm ap leri arttırıyo ama vuruşlarını arttırmaması lazım :s adamlar inat ediyolar ama arttırıyo die
Sosyal ağlarda paylaş

ben +8 wrath of erenion la +8 elixir i denedim elixir daha fazla vurdu... unique staffflar elixir den daha fazla vuramaz

sala +8 daha iyi deil bence +7 elixir den cunku staff da flame damage ve item in lvl i onemli oldugu icin damage konusunda elixir daha iyidir diye dusunuorum mage in itemlarini rogue gibi dusunmeyin

eklemeden gecemedim 256 dupermusum ??? o itemlari kim bulmusta legit bi serverda oynayan adam bulsun armorlardan filan bahsediorum hem senn yapcagin mage den de hayir gelmes mage mage earring rom takmaz rol yada roc warrior earring yada secret silver earring takar skeleton belt de sux iron yada glasss cok daha iyidir iron necklace doru...

bi mage mal deilse wolf filam istemez cunku wolf mage in bi isine yaramaz anca str pot depolarken isine yarayabilir o kadar

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 14:38 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...