Jump to content
st3am_tr

dupewipe geliyor

Öne çıkan mesajlar

§ 23 Şub 2006, 07:28
sabah 09:10'da gelen notice alttaki resimde.

http://img51.imageshack.us/img51/3548/dupewipe8xi.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:44
her bakım olduğunda dupe wipe korkusu yaşatan knight online ekibine teşekkür etmekten başka çaremiz yok ki bu korkunun altında boss drop itemlerin silinmesi sanırım büyük etken yaratmaktadır.bir de bu sitede verilen saatler pasifik saatinin hangi dilimine göre veriliyor onu henüz anlayamadım(batı kıyısı mı orta amerika mı yoksa doğu sahillerinin saat dilimine göre). bu konuda bilgi verirseniz teşekkür ederim.....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:47
hangi yerel saate göre verildigini bilmiyorum sadece dupe wipe olacak o kadar :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:49
dün koxp kullananlar banlandı bu günde dupe wipe yapıcaklar bu kadar basit :) benim düşüncem bu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:52
we are not responsible for lost items (silincek itemler için biz sorumlu diiliz gibi bişiy demiş)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:53
iyi hadi hayırlısı :).
silsinler bakayım şu dupe itemleri de görelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:53
ve işte dc oldum char askıda kaldı diger charlar ile deniyorum girmeyi fakat tüm serverlar failed dior.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:54
oyuna girebiliomusunuz yada oyundamısınız şu anda?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:55
ares 1 offline
ares 2 offline
ares 3 offline
ares 4 offline
beramus 1 offline
beramus 2 offline
beramus 3 offline
cypher 1 offline
cypher 2 offline
cypher 3 offline
diez 1 offline
diez 2 offline
diez 3 offline
xigenon 1 offline
xigenon 2 offline
xigenon 3 offline

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 07:58
hayır bir de merak ettiğim dupe wipe olacağını nerden haber aldığınız.(bu soruyu kötü niyetli sormuyorum). "server maintanence" internet sunucusu bakımı manasına geliyor bildiğiniz üzere ki teknik bir konu da olabilir yani bu bakımdan da biraz daha sakin olunmalı kanımca... ama hazır bakım yapmışken bi de itemlere bakalım gibi bir yaklaşım açısı da olabilir :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
olympia online :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
inş. legitler kalır edit ler gider ya walla oyun yuzunden kanser yada sinir hastası olacam die korkuorm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:00
ya abi ona bakarsan yeni patch geldiginde font falan filan degisiyor bilmemne fixed dior ama kohack i falan kapatıordu bence o fixed mixed guzel de sadece gorunen neden asıl olay bence burda dupe itemlerin silinmesi server bakıma alınmış olsa nie silinen itemler icin cvp verilmicek falan yazarlarki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:01
server ''maintanence'' diye birşey yazmıyodu bak tam yazdıgını sana aktarıyım

###notice:''atten: the server will be going down at 11:30 we are not responsible for lost items please begin loggin off now'' ###

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:03
allah kahretsin olympiada daha dün 20 gb a +7 giga aldım o silinirse oyunu bırakırım :@

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bu seferki uzun surecege benziyo herzaman yarim saatligine kapali serverlar yaziyodu 2 saat suruyodu bu sefer onuda yazmamislar:) işlkeri uzun sanirim.

2 kez dupe wipeda herseyini kaybetmis biri olarak artik icim rahat ustumdeki herseyi ben upladim:) unique lerde boss drop kendim dusurdum ama tam atilla cikcakti restart gelmeseydi yazik oldu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
st3m sanırım o duyuru save atılamaması problemiyle alakalı. adamlar yaşancak dc durumlarında server ın da save atamaması sorununu ortadan kaldırmak için söylediklerini düşünüyorum.ki aynı şekilde boss kesip o sıra dc olunmaması açısından bir uyarı yapılmış olabilir ama server teknik çaılşma prensibini bilmediğim için bu save hakkında çok da fazla yorum yapamayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:05
o da olabilir ya sonucta k2 bu ne yapcagi belli olmuorki :d npc itemlerini siler bunlar areste kendim drake den yaptırdıgım thorn spell,impact spell,absolute power scrolleri silmişlerdi :d

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 10:16 tarihinde, st3am_tr tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:14
o da iyiymiş :d . işte diyecek bir kelime bulamıyorum. boss dropların silinmesinden sonra yeni bir bomba sanırım bu. bunu da duydum ya daha insanoğlunun bunun karşısında yapabileceği bir çare yok .. işte tıbbın çaresizliği burada başlıyor..(birazdan başlar "kedidir o kedi" ler :d )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Şub 2006, 08:16
k2 aga türk müsün?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Feb 2006, 08:25
4-5 aydır uyguladığım bir yöntemden bahsetmek istiyorum.bu gerçekten "aga party item clan coins gb ... pls" diyenlere karşı çok verimli bir yöntem oldu adıma tescil ettirdiğim bu yöntemi iznim olmadan kullanmayınız lütffen :p kalsik diyalog şudur :
şahıs x : -aga
bu ben oluyorum : -?????
şahıs x : -from?
gene ben : -uganda
şahıs x : >>>>>> sessizlik
tabi bu yöntem türklere karşı party pls de çok fazla yaramasa da clan item coin gb isteyenlere karşı büyük bir silahtır..adamlar karşılarında bu güne kadar bir ugandalı görmedikleri için şok oluyorlar yani ." uganda neresi beaah -tabi bu kısma a.q. şeklindeki anlamsız kısaltma da eklenebilir- " şeklinde türkçe cevaplar alabilirsiniz. ama siz hala ısrarla "????" demeye dewam edin aslında uğraşsam da diyalogların ss lerini şuraya koyabilsem :d "deneyin görün" ama bana karşı uygularsanız anlarım ona göre :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Feb 2006, 08:30
@schwenzing-ho

konuyla baya bi alakalı olan postun için ayakta alkışlıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Feb 2006, 08:30
ehhehe güzelmiş bende ks yapanlara pm den

--partideki gavurlar ana bacı gidiorlar 2 xp icin degermi yazıyorum.

adm direk kusra bakma falan filan dior gidior.hala devam ediosa ki karsima hic cikmadi o zaten iflah olmaz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Feb 2006, 08:37
evet tasci teşekkür ederim hiç farkına varamamışım olayın vehametinin.bu sadece paylaşma amaçlıydı."server offline" biz de vakit geçiriyoruz gibi bir cevap da vermek istemiyorum ama sanırım öle yapıyorum. çok ayıp bana beni hemen kınayın lütfen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Feb 2006, 08:39
seni pis cocuk seni hemen kinandin boss kutularin bosh cikar isallah

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...