Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cyperda hala +9 +10 itemler varmı?

dreed

Öne çıkan mesajlar

valla şunu söliim herkeste raptor +9 shard +9 var.bunlar ne zaman silenecek.yada ne zaman kol admin bu işe el atıcak dersiniz.tamam chest itemler serweri batırmıştı bi ara ama inanın şuan cyperda +7 shard bile bulunmuyor.gm kafayı çalıştırıp upgrade %desini azaltmıs.geçende koxple sq kestim amulet of str çıktı maradonda takasa girdim shell helmet +9 shell boots +8 aldım ve 4. dupe vipeden geçişleri ve hala kullanıyorum eger nikimi çok merak ediyorsanız hemen söliyim ::505:: :)
Sosyal ağlarda paylaş

merak edenler varsa itemlerimi komple yazıcam,ama hakkımda iyi düşünürsünüz ama kötü.dürüstçe itemlerimi yazıyorum.
rol +1 rol +0
pp +3
shard +8/80 x2
bronze belt +0
rogue earring +0
dex +9 earring
shell helmet +9/19
full plate pauldron +8/15
full plate pads +8/15
full plate gaunlet +8/15
shell botts +8/15
Sosyal ağlarda paylaş

benim itemler belli hiçbiri de silinmez :)

+5 we
+5 roc
+5 glass belt
+5 wp
+9/19 shell set
+9/90 raptor
+10/100 glave
+10 gigantic
+9/90 toto
+9/90 impact
+6/25 fp dd helmet
+7/30 spear fp kolluk
+7/30 spear chitin boots
+7/30 fp arrow gövdelik
+7/30 axe chitin boots
+7/30 axe chitin gaunlet
Sosyal ağlarda paylaş

cypher şu an bence temiz 3-5 edit char yokmu var ama her serverda var onlardan

kospla lvl kasan yokmu (ben mesela) ondanda var her serverda

item olayına gelince dediğim gibi 3-5 edit char gm den aldıkları legal itemları ile duruyorlar halen. ama dupe le +10 la gezen yok 3-5 warriorda +9 raptor kaldığını biliyorum başkada yok olanlarda ban yedi şu humanlarda vardı bi tane
_ske_ ve diğer charları arkadaşlara alayını banladılar official forumlardan oyundan duyduğuma göre oyunu bırakmışlar bi ihtimalde beramusdalar... allah beramusdakilere sabır versin
Sosyal ağlarda paylaş

uniqler +5i gecmes yavyum benem:d bu arada iron belt nekadar varki sen +3 - +4 den bahsediyon. +9 shardla neden dolasilmasin yapan nasil yapiyo. +10 da olabilir. kotu stilettoyu +10 yapiyolarsa parasi olan mirage'de yapar shard'da. hatred clanındaki bir gencte +10 iron bow var ilgililerin dikkatine ozaman....

(masa acma isteginde bulundu ())
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...