Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

^spotu almaya geldik

_Judgement_

Öne çıkan mesajlar

walla söylicek pek bir şey bulamıyorum adam bizim parrty deydi dc olmuş sözüne göre o oyundan çıktıgı zmn da party başkanı party e başka birini aldı adam oyuna girdiinde söyledikleri laf kardeş dc oldum party e al party başkanı şu an fulllendi boşalınca alırım ks ci ezik insanın lafı tmm o zaman 5 dk bekle ve resim de gördükleriniz spotu almaya geldik ardından ks ^^

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 20:48 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu tur olaylarla karsılasmamak için raiba-kalluga falan hir bir spota gitmiyom sadece cz de kasıyom aslında gitsem gunde ortalama %10 kasıyom %13-14 kascam ama kafan rahat olmuyo :p giden 50 np olsun kafam rahat olsunda :d

fazla elimi surmeyim burada şimdi 6-7 sayfa olur ayak ustu :d

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 21:10 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

_ innocent_ dogusss bunların ikisinide cok iyi tanıyom onlarda beni tanır aynı clandada olduk 60 lvl ustu +9 takılarla dolu olan mageyi keserler 65+ gel_pc_pc yada devil_angel kessinler hurr1ance yada bu adamlar kessin mage olarak diyom tabi falcata dedigin adam kim oyuna yeni basladı heralde :d

bence ne olursa olsun 65- olan aress de eziq sayılıyo artık 75 skillde acıldı artık....

[ Mesaj 22 Şubat 2006, Çarşamba - 14:21 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...