Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anayurt

Farinal

Öne çıkan mesajlar

drizzt'in kitapları müthiştir... zaten r.a. salvatore üstüne de adam tanımam... drizzt zaten çok güzel yaratılmış karakterlerden biri bence :d

eğlenmene bak... daha benim okumadığım o kadar çok kitap var ki drizzt hakkında :s iyi ki hatırlattın bi ara devam ediyim kaldığım yerden :d
Sosyal ağlarda paylaş

bence alakası yok . bütün drizzt kitapları aynı sürükleyici tempoya sahip ben 13 kitabı okudum bi tek karanlığın yollarındaki kılıçlar sahilini okumadım ama yinede 13 kitabı baştan okuyorum o kadar güzel bi kitap . sana kitapların sırasınıda söleyim - kara elf üçlemesi - buzyeli vadisi - drizzt do'urdenin maceralari - karanlığın yolları
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum...drizzt'i ilk okudugumda cok sevdim, sonra nefret ettim. sanırım bu onun ''edit'' bi karakter oluşuydu. bilemiyorum yani bi drow nasıl bir toprak elementalini oldurebilir. yani o şey immune to physical attacks. ayrıca nie drizzt chaotic evil değil? niye gozler mor? yok zaknafein sayesindeyse niye zak iyi? adam resmen drow kılığında bir paladin...yok yani adam wulfgar'la bi ''elemental ejderha'' kesti...buz ölüm. bu imkansızdır. neyse benim diyecegim bu kadar. saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

işte eleman dikkat cekmeye calışıo, sivriliyim dio bende farklı olacam dio! ^^ hack & slash in b.kunu cıkarmış bir seri gercekten...*curse'ü alkışlar, ama kendine cevrilen tehditkar bakışları gorunce durur.* ^^

[ Mesaj 26 Şubat 2006, Pazar - 09:36 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...